Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #336
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Pierwsza moja reakcja na ten ewentualny, ale chyba już nieunikniony transfer do Shitty Owena :?: " Że co kurwa :!: :?: "

Prawda jest taka, że Owen u nas już wiele czasu nie grał, nie można było wiązać z nim przyszłości, więc nie przedłużono z nim umowy i stał się wolnym piłkarzem.

Po tym jak nas opuścił mówiło się o jego transferze do WBA czy Tottenhamu, ale chyba on sam nie myślał, że może go spotkań takie szczęście w postaci transferu do City. Teraz będzie miał jak na jego sytuację zdrowotną i tego, że tyle czasu nie grał, wysoki kontrakt. Po drugie, będzie rezerwowym w większości spotkań, więc nie będzie się musiał zbytnio wysilać. Po trzecie, zemści się tym transferem na naszym klubie, że już w niego nie wierzyli nasi działacze i będzie im chciał pokazać, że nadal jest przydatnym piłkarzem.

Ja go skreśliłem już jak jeszcze u nas grał, bo nie wierzę, że on będzie już zdrowy. Jego kolejna kontuzja to kwestia czasu. Miesiąc, dwa, a być może trzy tygodnie i jakiś uraz mu się przytrafi. Dlatego mi to zwisa czy on tam będzie grał, czy nie. Zdziwiło mnie tylko, że taki klub go jeszcze przygarnął.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
30-08-2011 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak spisują się byłe Diabły? - Jaroldz - 30-08-2011 16:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości