Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #338
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Wiesz, większość z nas myślała, że ten klub coś dla niego znaczy. Teraz po tym co się stało, myślę sobie, ile ten klub dla niego zrobił, ile wiary i nadziei dawał temu chłopakowi. Przecież w nie jednym, nie dwóch klubach by z niego zrezygnowano. Okej, jest wolnym graczem, ale z przeszłością Czerwonego Diabła, uwielbianego przez kibiców.

michal85 napisał(a):Koniec końców to jest piłkarz, który musi na chleb zarobić (na przygotowania do seoznu wykładał zresztą ze swojej kieszeni)
Nie powiesz mi chyba, że gdyby zasilił szeregi Tottenhamu nie miałby co do garnka włożyć. Zresztą śmieszą mnie tego typu wpisy, przecież nawet gdy nie dostawał przez te dwa miesiące kasy od żadnego klubu i wyłożył na te dwumiesięczne przygotowania, to zbiednieć nie mógł, bo podejrzewam, że ma także inne źródła dochodu. Zresztą o czym my tu mówimy, piłkarze biedni nie są, jeżeli na inne rzeczy potrafią wyłożyć ogromne pieniądze, to takie sprawy nie powinny im sprawić uszczerbku na finansach. Rozumiem ambicje, ale idę swoim tokiem myślenia. Szkoda, że Hargreaves miał inny.
30-08-2011 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak spisują się byłe Diabły? - Kwas - 30-08-2011 17:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości