Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #340
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Kwas napisał(a):Wiesz, większość z nas myślała, że ten klub coś dla niego znaczy. Teraz po tym co się stało, myślę sobie, ile ten klub dla niego zrobił, ile wiary i nadziei dawał temu chłopakowi. Przecież w nie jednym, nie dwóch klubach by z niego zrezygnowano.
Zabrzmi brutalnie, ale klub wypełniał to, do czego zobowiązał się w kontrakcie. Bo jest to umowa obustronna.

Kwas napisał(a):Nie powiesz mi chyba, że gdyby zasilił szeregi Tottenhamu nie miałby co do garnka włożyć. Zresztą śmieszą mnie tego typu wpisy, przecież nawet gdy nie dostawał przez te dwa miesiące kasy od żadnego klubu i wyłożył na te dwumiesięczne przygotowania, to zbiednieć nie mógł, bo podejrzewam, że ma także inne źródła dochodu. Zresztą o czym my tu mówimy, piłkarze biedni nie są, jeżeli na inne rzeczy potrafią wyłożyć ogromne pieniądze, to takie sprawy nie powinny im sprawić uszczerbku na finansach.
A jakim prawem oceniasz, czy zarabia dużo, czy mało? To jest jego osobista sprawa i skoro ktoś mu tyle chciał / chce płacić, to jest to materia tylko między nim a Hargo. Co ci do tego, na co piłkarz wykłada jego uczciwie zarobione pieniądze? Jeśli uważa, że nadszedł czas, by rehabilitacja mu się zwróciła, to jest to jego oczywisty wybór. Zakładając, że dla United rzeczywiście przez rok chciał grać za darmo, to chyba nas stawia dużo wyżej niż City, nieprawdaż?

Poza tym Owen nigdy nie składał takich deklaracji, jak Rooney, a zaczynacie nakręcać się podobnie jak wówczas.

Gdzie jest Groszek?
30-08-2011 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak spisują się byłe Diabły? - Kosma - 30-08-2011 17:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości