Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #342
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Spokojnie. Odnosiłem się do słów Michała, o tym jak to piłkarz musi zarabiać. Co oczywiście jest prawdą, ale ja będąc zawodnikiem nie histeryzowałbym z powodu dwumiesięcznych braku środków pieniężnych od klubu. Oczywiście, nie mam dokładnego wglądu na cała sytuację finansową Hargreavesa, może rzeczywiście żyje w biedzie i ubóstwie, lecz w to akurat nie chce mi się specjalnie wierzyć. Tak napisałem i nie zauważam w tym nic sensacyjnego.

Zresztą troszeczkę źle podszedłeś do mojej wypowiedzi. Nikomu nie zaglądam do portfela, niech se z pieniędzmi robi co chce. Uczciwie zarobione powiadasz... I ja tego nie neguje. Pisałem natomiast o swojej nadziei względem Anglika i ta niestety okazała się ulotna.

Aha, i za rehabilitacje koszty pokrywał klub.

Kris1908 napisał(a):Poza tym Owen nigdy nie składał takich deklaracji, jak Rooney
Wiem. Patrz wyżej.

Nikt tu nie chce wsadzić Owena do działu legend. Po prostu mało kto, albo i nikt, nie spodziewał się po nim takiego ruchu i wielu z nas miało względem niego pewne pozytywne odczucia, które teraz z całą pewnością prysły jak bańka. O to mi chodzi.

Kris1908 napisał(a):Zabrzmi brutalnie, ale klub wypełniał to, do czego zobowiązał się w kontrakcie. Bo jest to umowa obustronna.
Zawsze kontrakt można rozwiązać, lecz nawet takie sygnały nie dochodziły od nas. Oczywiście koszty leczenia pokrywa klub, ale dobrze wiemy, że nie mieliśmy do czynienia z normalną sytuacją i jeżeli zawodnik wiedział, że klub nie może na niego w dalszym ciągu liczyć, a mimo to "stawiał" na niego, to z całą pewnością dodawał mu wiary, podtrzymywał na duchu.
30-08-2011 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak spisują się byłe Diabły? - Kwas - 30-08-2011 18:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości