Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #372
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Hargreaves ma prawo przejść do City, ja mu tego nie odbieram i nie mam zamiaru wyzywać go od zdrajców czy coś. Ja jestem po prostu (najwidoczniej muszę powtórzyć to po raz kolejny) zawiedziony. A drzwi do reprezentacji nie muszą być zamknięte dla piłkarza WBA, które było zainteresowane Owenem. Przykładem jest Parker, który grając w drugoligowym West Hamie otrzymuje powołania od Capello. To samo Jay Bothroyd, który grając w drugiej lidze też dostał powołanie. Jak ktoś jest wystarczająco dobry, to może się wybić nawet z dna.

Nie miałbym za złe Hargreavesowi, gdyby przeszedł do takiego Arsenalu. Ale City to zupełnie inna sprawa i ja osobiście jestem zawiedziony. I nie wierzę w gadkę, że Hargreaves nie miał ofert od innych klubów z Premier League. Skoro tak potężny klub jak City chce go mieć w swoich szeregach (i to za darmo) to na pewno ustawił się po niego szereg innych klubów. Poza tym Hargreaves mówił, że liczy na rozegranie 40 meczów w tym sezonie, bo jest ambitny. Czy ktokolwiek myśli, że w City będzie mu to dane? :lol:

Z resztą, na razie to wszystko to gdybanie, bo oficjalnego potwierdzenia transferu jeszcze nie było. Na razie wiadomo, że przeszedł testy medyczne w szpitalu w Manchesterze. A w Manchesterze jest nie tylko City <niesforny>

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
31-08-2011 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak spisują się byłe Diabły? - mucha - 31-08-2011 13:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości