Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #450
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Zastanawiam się, dlaczego ten temat jest martwy. Tyle wypowiedzi różnych ludzi i buraków (o tym zaraz), a tu cisza... :roll:

Tevez dorzuca do pieca

devilpage.pl napisał(a):Carlos Tevez po raz kolejny zapragnął być na ustach kibiców w całej Anglii, sugerując, iż poniedziałkowe przeprosiny wobec sir Alexa Fergusona wyszły od Manchesteru City, a nie od niego.

(...)

Jednak Tevez postanowił sam zabrać głos w całej sprawie: - To wszystko wygląda tak, jakby Ferguson był prezydentem Anglii - przyznał Argentyńczyk.

- Za każdym razem, gdy on wypowiada się źle na temat jakiegoś piłkarza lub też mówi o mnie różne złe rzeczy nikt nie domaga się od niego przeprosin.

- Jednak gdy tylko ktoś sobie zażartuje albo też pojawi się ze śmiesznym banerem, natychmiast chcą przeprosin, lecz ja na pewno tego nie zrobię. Nie przeproszę Fergusona - zakończył Carlos.

Zaczyna mi powoli brakować słów na jego zachowanie i na jego buractwo. Nie mam określeń na to...

Szkoda, że Tevez nie wie, że w Anglii nie ma prezydenta, oj tam oj tam.

Swoją drogą widać, jakim klubem jest Man City, skoro nie potrafią skutecznie okiełznać jednego zawodnika. To on zachowuje się, jakby był "prezydentem Anglii". Robi, co mu się żywnie podoba, spieprza sobie nagle do Argentyny, potem wraca, a manager przywraca go do składu, potem wyciąga jakieś kretyńskie banery z hasłami poniżej pasa, a na końcu odcina się od swojego klubu w taki sposób. Żal mi go, dla mnie jest w tej chwili zerem, o.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
17-05-2012 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak spisują się byłe Diabły? - Tomassen - 17-05-2012 08:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości