Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #489
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Ta poleciał za kasą, bzdury, Poleciał bo tam dostanie więcej szans na grę skoro Ferguson wolał Scholesa z emerytury ściągać to się może przestraszył i już a nie o kasę chodzi jak tu niektórzy bzdury piszą bo Fergie proponował praktycznie to samo.Cleverley jakoś też wielu szans nie dostaje, zobaczył francuz ze szans nie miał to uciekł spróbować gdzies indziej, czas pokaże czy dobrze wygrał. A to że nie był w trójce najlepszych w rezerwach? Nie miał motywacji się wysilać bo potencjałem wszystkich przebił już wcześniej.

Cepilek napisał(a):Pogba nie pokazał w seniorskiej piłce też nic co by pozwoliło nam tęsknić za nim, Powell był pierwszoplanową postacią swojego zespołu który awansował szczebel wyżej.
Może nic co tęsknić ale też szkoda że odszedł bo lepiej by było gdyby należał do nas nadal.
4 ligowe doświadczenie na nikim wrażenia nie robi.Gdyby Fergie wierzył że to takie potrzebne zesłałby Pogbę już tam dawno.
A Pogba wcale nie jest w defensywie słaby, z Chievo i z Fiorentiną radził sobie bardzo dobrze.
Był, nie ma, czas się z tym pogodzić niestety
Nie wiem czemu potrzebny tu argument że mamy Powella. kit że to nie ta sama pozycja.

Foster napisał(a):Tak a pro po, wiadomo ile dostaliśmy za niego? Wiem, że odszedł po wygaśnięciu kontraktu, jednak za wyszkolenie coś tam nam się należało, wiadomo ile?
Obiło mi sę o uszy suma 300tysięcy funtów ale nie wiem czy to prawda.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2012 11:47 przez samcro.)
26-09-2012 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak spisują się byłe Diabły? - samcro - 26-09-2012 11:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości