Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #490
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat: Poleciał bo tam dostanie więcej szans na grę skoro Ferguson wolał Scholesa z emerytury ściągać to się może przestraszył i już a nie o kasę chodzi jak tu niektórzy bzdury piszą bo Fergie proponował praktycznie to samo
Ja rozumiem, że te brednie o ściąganiu z emerytury Scholesa wypisują kibice innych drużyn, ale żeby powtarzał je fan United? Przecież to byłą tylko i wyłącznie decyzja Rudego, który zresztą zaliczył kapitalny sezon.

Cytat:Cleverley jakoś też wielu szans nie dostaje, zobaczył francuz ze szans nie miał to uciekł spróbować gdzies indziej, czas pokaże czy dobrze wygrał
No jak dla mnie dostał ich w tym sezonie znacznie więcej niż Pogba w Juve.

Cytat:A to że nie był w trójce najlepszych w rezerwach? Nie miał motywacji się wysilać bo potencjałem wszystkich przebił już wcześniej.
No właśnie - wydaje mi się, że Pogba zdecydowanie za wcześniej uwierzył w to jaki jest genialny
Cytat:4 ligowe doświadczenie na nikim wrażenia nie robi
Za to występy w u18 rzucają na kolana.
Cytat:A Pogba wcale nie jest w defensywie słaby, z Chievo i z Fiorentiną radził sobie bardzo dobrze.
Iloma zawodnikami w drugiej linii gra Juve ?

Cytat:Nie wiem czemu potrzebny tu argument że mamy Powella. kit że to nie ta sama pozycja.
Jak dla mnie to identyczni zawodnicy. Raczej ofensywni pomocnicy, w przyszłości może będzie z nich pożytek w roli klasycznych CMów.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
26-09-2012 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak spisują się byłe Diabły? - michal85 - 26-09-2012 12:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości