Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #510
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Ja tam zawsze uważałem Ravela za bardziej utalentowanego i ogólnie zawsze bardziej trzymałem(i nadal tak jest) za chłopakami rodem z Manchesteru. Czy komuś się to podoba, czy nie, lokalne chłopaki to część naszej świetnej historii i w tradycji klubu leży to, żeby tacy zawodnicy stanowili o sile tego zespołu. Jarałem się, jaram i będę jarać takimi grajkami życząc im jak najlepiej (dlatego też daklej np. śledzę kariery Simpsona, Bardsley'a, czy Browna, a mało mnie obchodzi co porabia np. Rossi). Innych mam w dupie.

Pogba to był najemnik, który przyszedł do nas dla kasy i dla kasy odszedł, a dla Ravela United będzie zawsze coś znaczyło i jestem przekonany, że jeśli się ogarnie i wykorzysta swój potencjał to do nas wróci. Ot taka mała różnica.

I wcale nie umniejszam talentu Pogbie, tylko mam go daleko w tyłku.

PS nie jestem twoim ziomkiem, przynajmniej nie miałem zmiaru nim być i nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2012 14:24 przez michal85.)
22-10-2012 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak spisują się byłe Diabły? - michal85 - 22-10-2012 14:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości