Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #559
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
To moze troche inna skala, ale hmm, Messi czy Ronaldo zaczęli grać w wieku 17-18 lat już w pierwszej drużynie. Hazard w Lille podobnie, o ile pamiętam taki piłkarz jak Raul np też zaczęli grać dość wcześnie. Casillas podobnie. Dużo tych największych piłkarzy zaczęło się już ogrywać za nastolatków. Sam Fergie też o tym wie. Natomiast Rafael nim na stałe wywalczył miejsce na prawej stronie musiało minąć trochę czasu, Clev i Welbeck musieli zostać sprawdzeni gdzieś indziej i dopiero po 20 roku życia zaczęli się liczyć w naszej drużynie.

W Polsce zawodnik 23 letni to wciąż jest młody talent, podczas gdy za granicą to już jest w pełni ukształtowany gracz. A u nas jak jest?? Dość długo muszą czekać juniorzy na debiut u nas, muszą mieć dobrą cierpliwość, to nie jest tak do końca złe ale trochę wymowne jest. Welbeck to rocznik 90. Czyli 23 lata skonczy w tym roku. A czy mozemy powiedzieć, że jest ukształtowany? Clev gra z nami 2 sezon dopiero i jedynie Rafael po około hmm 5(?) latach jest u nas podstawowym zawodnikiem. A Fabio na wypożyczeniu się ogrywa. Co prawda Evans to inny przykład a Jones czy Smalling z miejsca weszli w sumie do drużyny, ale Jones i Smalling to gracze którzy grali w swoich klubach, Jones bardzo dużo, Smalling trochę mniej.

Z resztą nie mi jednemu NIEKTÓRE decyzje Fergusona np odnośnie zmian w meczach zaczynają się spotykać z większym niezrozumieniem niż parę lat do tyłu. Ja nie chcę mu nic wyrzucać, ale akurat odpuszczenie Pogby może okazać się dużo większym błędem niż odpuszczenie np Rossiego.

Btw. zamiast wyśmiewać i pierdolić, że nie mam o niczym pojęcia to może przedstaw ktoś kto ma tak zamiar odpisać kontrargumenty albo chociaż wyjaśnij i oświeć mnie, bo z chęcią poznam inny punkt widzenia, ja piszę tylko z własnych obserwacji.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2013 19:22 przez Hubson.)
20-01-2013 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak spisują się byłe Diabły? - Hubson - 20-01-2013 19:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości