Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #625
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Jeśli tylko Ronaldo wyrazi chęć powrotu do naszej drużyny to trzeba zrobić wszystko żeby tak się właśnie stało. O jego zdrowie jestem spokojny. Po to prześwietlają całego piłkarza na przedtransferowych badaniach medycznych żeby wyeliminować ryzyko. Zresztą ja o jego zdrowie jestem spokojny. Prześledźcie jego karierę i policzcie ile kontuzji notował.

Dziwią mnie również głosy, że jest już za stary na powrót. Gdy czytam takie opinie zastanawiam się czy ludzie zapomnieli o kim mowa. Czy nie widzą jego profesjonalizmu, samozaparcia, dążenia do doskonałości i dbania o siebie. Może to trochę śmiesznie zabrzmi, ale dla mnie Cris to taki trochę 'nadczłowiek'. Jeżeli ktoś ma grać na światowym poziomie w wieku 34-35 lat to będzie to właśnie on - jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy piłkarz jakiego nasze oczy miały zaszczyt oglądać.

Kasa to też nie problem, mamy jej jak lodu, a patrząc na to ile wydajemy na innych zawodników to miliony znajdą się i teraz. Ten transfer i tak się spłaci. Pomijając sprawy sportowe to wyobraźcie sobie ile koszulek i gadżetów sprzedamy. Wątek powrotu 'syna Fergusona', zawodnika którego kochali kibice na Old Trafford, po tylu latach rozłąki znów w czerwonej koszulce... Pierwszoroczny student marketingu żebrzący o 3.0 z socjologi na trzecim wrześniowym terminie by tego nie spierdolił i zarobiłby na tym miliony.

Czas najwyższy aby Ron wrócił do domu.
15-09-2014 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak spisują się byłe Diabły? - kaka - 15-09-2014 18:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości