Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #627
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Słyszeli, jak Rio obsmarował w swojej autobiografii Moyesa? Dostało się Szkotowi za to, że wprowadził u nas mentalność małego klubu, skupiał się na zatrzymywaniu przeciwników, a nie jak narzucić swoją grę, kazał grać długą piłką, tymi wrzutkami, ponoć kompletnie różniło się podejście do piłki Moyesa, a reszty zespołu. Rio przypomina, jak przychodził nie raz do gabinetu Szkota wraz z Vidą, aby pogadać o grze w deffie zespołu, a gdy obaj wychodzili z gabinetu pytali siebie nawzajem, o co mu chodziło. Jest jednak perełka. Rio napisał, że zespół wkurwiało, że zabronił im jeść ich ulubione chipsy dzień przed meczem Big Grin

Co o tym sądzę? Większość zarzuca Rio, że takie kwasy nie powinny wyjść do prasy. Ale niestety, od tego są autobiografię. Nie mógł ominąć tego wątku w swojej karierze, nie mógł zmyślać. Wiemy, że Rio dyplomatą nie jest i za to go cenie. Byłem też pewny, że takie rzeczy działo się w klubie i że prędzej, czy później ujrzy to światło dzienne. Argument z chipsami jednak żałosny. Pokazuje to jednak, że bardzo obaj panowie się nie lubili i chciał Rio jak najbardziej dosrać Moyesowi w tej książce.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-09-2014 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak spisują się byłe Diabły? - RedLucas - 16-09-2014 12:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości