Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #630
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Ronaldo zdecydowane tak. Rio raczej nie.

A w rozwinięciu. Jestem ciekawy co zrobi Ronaldo przy pogarszającej się sytuacji Realu. Mamy kasę, gdy tylko będzie chęć z obu stron, to myślę, że jeszcze kilka lat może nam sprawić dużo radości. Jak napisał kaka, kto jak nie on ma prezentować świetną formę po 30? Nie chcę go sprowadzać do marketingu dla koszulek, bo piłkarsko bardziej utalentowanego piłkarza w ostatniej dekadzie u nas nie było.

Co do Rio. Nie lubię kopania leżącego. To, że Moyes taktycznie nie podołał było widać gołym okiem. Sam Moyes zresztą się przyznał do błędu mówiąc o swoich metodach szkoleniowych przeniesionych z Evertonu. Dorośli ludzie a pogadać nie potrafią. "Trenerze, czy może nam wyjaśnić jeszcze raz jak mamy grać?" wystarczyło spytać. Tak im tłumaczył grę defensywną, że puszczali mnóstwo bramek z jakimiś cieniasami. Po prostu mam wrażenie jakby po pierwszych nieprzychylnych decyzjach Moyes (argument o frytkach jak z piaskownicy) zraził do siebie zespół i dalej nie potrafił trafić do zawodników. Nawet jeżeli część z tego była słuszna. Rio nadal jest profesjonalnym piłkarzem i ciekawe czy teraz w QPR rozumie czego oczekuje od niego trener. Czy nadal może jeść frytki. Jak już mamy porównywać "osobiste wycieczki w kierunku Moyesa" to ta Nemanji miała więcej klasy.
17-09-2014 06:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak spisują się byłe Diabły? - allfanmu - 17-09-2014 06:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości