Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #12
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
unitedgirl napisał(a):Alan Smith w Newcastle - wg mnie, spisuje sie dobrze Wink gra w miarę regularnie, został kapitanem, napewno ten transfer wyszedł mu na dobre Smile
zgadzam się. w United to nadawał się jedynie na ławę, a w Newcastle radzi sobie dobrze i może przede wszystkim cały czas grać, co na Old Trafford było dla niego rzadkością. To był dobry ruch zarówno dla niego jak i dla Red Devils Big Grin

Cytat:Robert Pires, pomocnik Villarreal, a niegdyś gracz Arsenalu Londyn, jest pewien, że jego kolega z hiszpańskiej drużyny, Giuseppe Rossi, w przyszłości znów zagra w barwach Manchesteru United.
Sir Alex Ferguson zabezpieczył się jednak na przyszłość i w umowie piłkarza została wpisana klauzula, która daje "Czerwonym Diabłom" prawo wykupienia zawodnika
Spodziewałem się tego, ponieważ znam podejście Fergusona i wiem, że zawsze chce zatrzymać dobrych piłkarzy" - mówił Francuz - "Manchester United nie może sobie pozwolić na stratę utalentowanych, młodych graczy. Bez wątpienia Giuseppe wróci do Anglii.
No cóż przyznaje że odejście Rossiego z Manchester United bardzo mnie zasmuciło... Teraz gra w Hiszpanii i bardzo dobrze się spisuje Big Grin Chciałbym go kiedyś jeszcze zobaczyć z Diabłem na piersi... Tylko trzeba być realistą- na razie to się na to nie zanosi. Tevez z Rooneyem tworzą bardzo zgrany duet, a samemu Rossiemu na pewno nie spodoba się że musi być 3 napastnikiem (bo właśnie dlatego odszedł). Chyba że, nie daj Boże, któremuś z nich przytrafiła by się kontuzja która mogłaby wyeliminować na długi okres czasu... ale moze lepiej o tym nie myśleć

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-02-2008 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak spisują się byłe Diabły? - Lukas - 15-02-2008 12:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości