Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #68
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Nie kto zabulił trzy miliony, ale ilu piłkarzy godzi się na niższe zarobki, byle grać w wielkim klubie, jak ma np intratne propozycje z Rosji czy nawet bliskiego wchodu.
A to jeszcze nic. W NBA czy NHL takie zachowania są na porządku dziennym. Tam mają te swoje Salary Cap i nie ma możliwości posiadania zbyt wielu gwiazd w jednym zespole. A jednak czasami zdarzają się ekipy posiadające nadzwyczajnie mocny skład. Jak to się dzieje. Doświadczony koszykarz ma cel- chce zdobyć mistrzostwo pod koniec kariery, więc decyduje się na grę w mocnym zespole za np 2 mln rocznie, zamiast w słabym za 20 mln. A tu mówimy o mocnych ligach, nie jakiejś prowincji w Kuwejcie. Mam dawać przykłady? Chciałbym tego uniknąć, bo to oznacza dużo szukania w oficjalnych statsach (tak z brzegu Hill, Payton, bodajże również Ewing, Mourning- teraz nie siedzę za bardzo w tym co się dzieje w nba. W nhl też mam z dziesięć nazwisk, ale bez sprawdzenia nie napiszę, a na to teraz czasu nie mam) Wink

Poza tym taką sumę płaci Becks, który na koncie ma grube setki milionów i dla niego to żaden wydatek za możliwość ponownego uczestniczenia w wielkim piłkarskim świecie.


Fan United od 1992 roku
07-03-2009 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak spisują się byłe Diabły? - sebos_krk - 07-03-2009 12:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości