Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #107
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Zawiodłem się na Tevezie, straciłem do niego cały szacunek. Byłem za jego pozostaniem, liczyłem że United przedstawią mu ofertę kontraktu tak się rzeczywiście stało. Ale ten odmówił. Bardzo żałowałem, lubiłem tego zawodnika, ale to co ostatnio wyczynia w mediach to jakiś kabaret.

"Muszą pamiętać, że o ile mi wiadomo zostałem wyrzucony z klubu"
Czy to jest normalne? O ile mi wiadomo nie ma on żadnych problemów zdrowotnych, nie ma zaników pamięci, a mimo to chrzani takie głupoty.

"Zanim Berbatow trafił do Manchesteru mówił mi: „Będziesz pierwszym napastnikiem, więc spokojnie”. Okłamał mnie! Dlatego nie wrócę do United."
Jeśli SAF tak naprawdę powiedział to nie ma powodu, aby wyciągać na wierzch takie brudy... Niech to zachowa dla siebie, a nie żali się prasie i kamerom jaki to on pokrzywdzony. Swoją drogą boisko zweryfikowało formę obu panów. I nie ma co się dziwić, że Ferguson stawiał na Bułgara.

Jestem strasznie zniesmaczony jego zachowaniem, tylko kompromituje siebie tymi wypowiedziami. Niech zamilknie i się już na ten temat nie odzywa, bo na razie ma z tym duży problem.

Trochę szacunku.
06-07-2009 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak spisują się byłe Diabły? - Kwas - 06-07-2009 19:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości