Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #189
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat: Carlos nie był zaskoczony przyjęciem kibiców Manchesteru United. To jednak utwierdziło go w przekonaniu, że podjął dobrą decyzję – mówi Zabaleta w rozmowie z „The People”.

- W ubiegłym sezonie załatwił mojemu ojcu bilet na spotkanie derbowe. Ojciec był pod wrażeniem, kiedy kibice śpiewali „Argentyna, Argentyna!”. Carlos uważa jednak, że w tym roku kibice nie zachowali się w porządku, bo przecież klub opuścił nie ze swojej winy.

- Fani United winią Teveza, a nie powinni. Wiem, że on był szczęśliwy w Manchesterze United. Chciał został w klubie i ciężko było mu opuszczać zespół.

- Manchester United przegapił jednak szansę. Kiedy stało się jasne, że Manchester City chce bardziej Teveza niż United, to decyzję podjął Carlos.

- Carlos zawsze daje z siebie sto procent. W United również tak było. Pomógł klubowi wygrać mistrzostwo Anglii i Ligę Mistrzów. Po tym jednak jak został potraktowany w derbach utwierdził się w przekonaniu, że podjął dobrą decyzję idąc do City – dodał klubowy kolega Teveza.

Tevez zmienia obiekt zażaleń, przerzuca się na kibiców. Naprawdę nie wiem, czego on się spodziewał idąc do City, że na OT wszyscy powitają go jak króla, pomarzyć można, ale gracz City oczekujący na ciepłe przyjęcie na Old Trafford to szaleniec.
29-09-2009 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak spisują się byłe Diabły? - Tomek91 - 29-09-2009 16:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości