Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #195
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
to jest prawdziwy ex Diabeł choć tak naprawdę nigdy nie dostał większej szansy w United a mimo to ...
Cytat:Napastnik Sunderlandu, Fraizer Campbell przyznał, że ma mieszane uczucia w związku z powrotem na Old Trafford, jednak jego zdaniem odejście z ekipy Czerwonych Diabłów nie było błędem.

- To będzie dziwne uczucie powrócić na Old Trafford, nie jako zawodnik United - stwierdził piłkarz - Ale po pewnym czasie uznałem, że już właściwy czas na zmianę otoczenia. W klubie z Manchesteru byłem od kiedy skończyłem dziesięć lat, czyli połowę mojego życia, to bardzo dużo. Czas spędzony w drużynie Sir Alexa Fergusona był wspaniałym doświadczeniem. Wiele nauczyłem się od starszych zawodników,a i sam coach zawsze służył radą. Jutro wyjdę skoncentrowany, aby zagrać jak najlepiej. Po drugiej stronie boiska będą jednak stali moi koledzy, więc będzie to dla mnie dziwne przeżycie -zauważył Fraizer i po chwili dodał - Bycie częścią ManUtd to była wspaniała sprawa. Musiałem sobie jednak zadać pytanie, czy chcę być tylko zawodnikiem wielkiego klubu, z niezbyt wieloma szansami na występy. Odpowiedź brzmiała: "Nie", dlatego też przeniosłem się do Sunderlandu, gdzie mam szanse na regularną grę. I to dla Czarnych Kotów jutro dam z siebie wszystko - podsumował Campbell.
03-10-2009 06:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak spisują się byłe Diabły? - bobsley - 03-10-2009 06:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości