Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #248
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Janczar napisał(a):świetny meczy byłego diabełka

Who's that twat from Argentina?!
Who's that Money grabbing whore?!
Carlos Tevez is his name
And he Hasn't got a brain
And he won't be winning trophies anymore.

Tyle ode mnie jeśli chodzi o twata.

***

Ostatnio oglądałem ligową potyczkę pomiędzy Poolem, a Sunderlandem, w którym grało 3 naszych byłych piłkarzy. Bardsley - na prawej obronie, Richardson na lewej i Campbell na prawym skrzydle.

Bardsley - nie wiem jak gra w innych meczach, ale Torres (zresztą świetnie dysponowany w ostatnim meczu, zdobył dwie bardzo ładne bramki) robił z niego totalną miazgę. Bardsley sprawiał wrażenie jakby momentami nie wiedział gdzie jest. Nawet Kałt i MaxiKing robili z nim co chcieli. Obawiam się, że nawet AFC to dla niego nieco zbyt wysokie progi.

Richardson - chłopak potencjał ma. W meczu spisał się lepiej od Bardsleya, ale nie błyszczał. Zaliczył jednak kilka ważnych przechwytów. I kilka razy dobrze zatrzymał groźne akcję rywali.

Campbell - o jego występie dużo powiedzieć nie można. Coś tam próbował, ale za bardzo nie miał z kim. Poziomem przystosował się do formy swoich partnerów. Jednak ostatnie mecze ligowe pokazały, że może być z niego dobry zawodnik. W sam raz na to, by być gwiazdą w klubie pokroju Sunderlandu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
30-03-2010 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak spisują się byłe Diabły? - Czary - 30-03-2010 17:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości