Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Ten to się k*** spisał:

Cytat:Ruud van Nistelrooy w mocnych słowach wypowiedział się o menadżerze Manchesteru United sir Alexie Fergusonie. Holenderski napastnik Realu Madryt obwinia Szkota za swój słaby występ na MŚ 2006 twierdząc, że jego ostatnie dni na Old Trafford był "g.....ne".

Niedługo przed mundialem w 2006 roku van Nistelrooy pokłócił się z Cristiano Ronaldo, a Ferguson nie wystawiał go do składu i w końcu sprzedał do Realu. Brak gry w klubie spowodował, że na MŚ "van Gol" był w fatalnej formie i przesiadywał mecze na ławce rezerwowych. Na dodatek popadł w konflikt z trenerem "Oranje" Marco van Basten.

Finały Euro 2008 zapowiadają się dla holenderskiego snajpera już o wiele bardziej optymistycznie. - Teraz jestem spokojniejszy niż dwa lata temu. Wówczas moje końcowe stadium pobytu w Manchesterze United było "g.....ne" - mówi.

- Wtedy wielki turniej nie był czymś, czego potrzebowałem. Próbowałem odrzucić wszystko inne i skupić się na grze, ale to nie działało. Na dodatek pojawił się jeszcze konflikt z Marco van Bastenem. Teraz czuję się o wiele lepiej i wierzę w nasz sukces.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
05-06-2008 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak spisują się byłe Diabły? - paolo - 05-06-2008 19:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości