Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-2 Chelsea (03.04.2010)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #61
Re: PL: Manchester United 1-2 Chelsea (03.04.2010)
Szymcio napisał(a):
Cytat:
A nie macie uczucia ze ten mecz poprostu byl ustawiony?
Bo nie chce mi sie wierzyc aby berbatov nie potrafil w bramke trafic.. no sory.. pewnie pokazna suma wplynela mu na konto..
:lol:

A tak poza tym, to tylko siąść i płakać.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-04-2010 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #62
Re: PL: Manchester United 1-2 Chelsea (03.04.2010)
RedLucas napisał(a):
Szymcio napisał(a):
Cytat:
A nie macie uczucia ze ten mecz poprostu byl ustawiony?
Bo nie chce mi sie wierzyc aby berbatov nie potrafil w bramke trafic.. no sory.. pewnie pokazna suma wplynela mu na konto..
:lol:

A tak poza tym, to tylko siąść i płakać.

Ten tekst rzeczywiście mnie rozjebał. Ja mam uczucie po przeczytaniu czegoś takiego, że ten "kibic" choruje na schizofrenię paranoidalną z takimi wysranymi z dupy rozkminkami.
05-04-2010 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #63
Re: PL: Manchester United 1-2 Chelsea (03.04.2010)
Jak dla mnie nie obecność Ronneya jest zarazem testem dla Berbatova czy zostanie w Manchester United, bo jeśli się nie sprawdzi to po co nam taki gracz?chyba tylko po to żeby grał z szarakami z dołu tabeli a Rooney wtedy odpoczywał, w wielkich meczach potrzebny jest walczak(Roney czy Tevez), w meczu z Chelsea było widać że nie ma kto kończyć akcji pod polem karnym, Berbatov dostawał sporo piłek na 16-20metrze ale większość tracił na rzecz przeciwnika...
05-04-2010 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości