Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Bayern Monachium 2-1 Manchester United (30.03.2010)
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45)
Kwas napisał(a):My, jak to my w Champions League, 4-5-1 i jazda.

VDS - Rafael, Ferdinand, Vidić, Evra - Fletcher, Carrick, Park, Nani - Rooney.

Chyba kogoś zgubiłeś. Scholesa?


Ja sobie nie wyobrażam żebyśmy tego dwumeczu nie wygrali. CO więcej nei wyobrażam sobie byśmy nie doszli do finału i nie spotkali tam Barcy. Mieliśmy naprawdę dobre losowanie i przy tak prostej drabince wstyd byłoby odpaśc przed finałem.
Rooney jest w życiowej formie, cały zespół gra dobrze(jakiś tam jeden słabszy Carrick nie robi az takiej różnicy przy 4-5-1 i świetnej formie reszty, zresztą nie wiadomo czy w ogóle zagra), na LM dodatkowo się zmotywujemy. Jeśli nie popełnimy jakichś katasrofalnych błędów w obronie i nie będziemy mieli jakiegoś pechowego dnia, to rozniesiemy Bayern w pył. To jest drużyna dwie klasy gorsza.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
29-03-2010 00:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #17
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45)
Tak jak co niektórzy przesadzali kilka tygodni temu z krytyką Parka, tak teraz wyolbrzymiany jest problem rzekomego kryzysu Carricka.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
29-03-2010 00:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #18
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45)
michal85 napisał(a):Tak jak co niektórzy przesadzali kilka tygodni temu z krytyką Parka, tak teraz wyolbrzymiany jest problem rzekomego kryzysu Carricka.

Zgadzam się w pełni. Pamiętam jak były czasy, kiedy bodajże Brown grał naprawdę dno. Carrick po prostu nie jest aż tak widoczny jak Fletch i Scholes, ale nie jest w beznadziejnej formie.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
29-03-2010 01:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #19
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45)
branka napisał(a):Chyba kogoś zgubiłeś. Scholesa?
Brakuje tam Valenci Wink
29-03-2010 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45)
Cytat:Van der Sar, Foster, Kuszczak, Neville, Rafael, Vidić, Evans, Ferdinand, Evra, De Laet, Carrick, Fletcher, Gibson, Scholes, Obertan, Nani, Valencia, Park, Giggs, Rooney, Berbatov, Macheda

Dobrze widzieć taką dobrze dysponowaną kadrę w aktualnej części sezonu. W ostatnich latach nie mieliśmy takiego szczęścia do omijania kontuzji, w trakcie obecnego sezonu również nie było zbyt różowo, więc fajnie, że teraz jest ok. Co do składu, zapewne obejrzymy coś w tę deseń:

VDS
Rafael - Vidic - Ferdinand - Evra
Valencia - Carrick - Scholes - Fletcher - Nani/Park
Rooney

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
29-03-2010 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #21
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45)
Kwas napisał(a):Z tego co się orientuję, van Buyten w tym sezonie prezentuje się naprawdę dobrze.
No to źle się orientujesz. Belg popełni już w tym sezonie sporo prostych błędów, po których padały bramki.

Jak się okazuje Arjen Robben i Mario Gomez będą do dyspozycji trenera niemieckiej drużyny na wtorkowe spotkanie.

Edwin
Rafael - Rio - Vidic - Evra
Valencia/Nani - Carrick - Scholes/Giggs - Fletcher - Park
Rooney

Jak już pisałem Robben jednak zagra, dlatego uważam, że na lewym skrzydle musi zagrać Park. Oczywiście dobrze dysponowany Evra powinien sobie z Holendrem poradzić, jednak jedna osoba do pomocy z pewnością będzie mile widziana. Nie wiem tylko kto powinien zagrać na prawym skrzydle. Szkoda sadzać Naniego bądź Antka na ławkę, no ale cóż... Osobiście skłaniam się ku temu by to Portugalczyk wyszedł w pierwszym składzie. Jak coś pójdzie nie tak, to w drugiej połowie Antek na boisko i po sprawie.
Na temat obrony, środka pomocy i szpicy nie ma co dyskutować, bo takie zestawienie wydaje się niemal pewne - po prostu nie mamy innego wyjścia.



Mój Blog: Pod presją czasu
29-03-2010 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #22
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45)
Pierwszy mecz jest bardzo ważny. Dobrze by było, byśmy ten mecz wygrali. Najprawdopodobniej zagramy 451, co jest bardzo często stosowane przez SAFa w CL. W zespole przeciwników najbardziej będzie się trzeba skupić na Gomezie (mam nadzieję, że dostanie Vidę, bo dobrze gra głową) Robbenie (Park z Evrą powinni podołać wyzwaniu) i Riberym, który mimo iż ostatnio formą nie grzeszy, to jest piłkarzem, który w najbardziej niespodziewanym momencie może "wystrzelić".

Van der Sar
Rafael - Ferdinand - Vidic - Evra
Nani - Fletcher - Scholes - Carrick - Park
Rooney


To jest chyba najlepsze obecnie ustawienie na Bayern. Środek pomocy raczej pewny. Chyba, że Fergie zdecyduje się postawić na Parka w miejsce Scholesa/Carricka, to wtedy na lewym skrzydle powinniśmy ujrzeć Naniego, a na prawym Antka.

Życzę powodzenia bardzo "zwrotnej" obronie Bayernu w powstrzymywaniu Wazzy. :twisted:

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
29-03-2010 17:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #23
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45)
Foster napisał(a):Na temat obrony, środka pomocy i szpicy nie ma co dyskutować, bo takie zestawienie wydaje się niemal pewne - po prostu nie mamy innego wyjścia.
Jest inne wyjście. Przecież Park może wystąpić na środku, a Gary na prawej. Oczywiście ta druga opcja jest mniej prawdopodobna z uwagi na częste występy Gaza w ostatnim czasie, a nie przez wzgląd na siłę rywala, bo takim (silnym) wydawał się i Milan, i liverpool, a Anglik, ja wiemy, wystąpił w tych potyczkach.

Ps Wydaje mi się, że Fergie oszczędzi Paula na sobotę.
29-03-2010 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45)
Foster napisał(a):[

Oczywiście dobrze dysponowany Evra powinien sobie z Holendrem poradzić, jednak jedna osoba do pomocy z pewnością będzie mile widziana. Nie wiem tylko kto powinien zagrać na prawym skrzydle. Szkoda sadzać Naniego bądź Antka na ławkę, no ale cóż... Osobiście skłaniam się ku temu by to Portugalczyk wyszedł w pierwszym składzie. Jak coś pójdzie nie tak, to w drugiej połowie Antek na boisko i po sprawie.

A ja bym wystawił całą trójkę, są w formie a Nani będzie się wracał jak będzie trzeba. Jak dla mnie zestawienie które wyszło na LFC się sprawdzi również przeciwko Bayernowi.
29-03-2010 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #25
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45)
No właśnie, może środek to będzie Carrick - Park - Fletcher, a Valencia i Nani na skrzydłach.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
29-03-2010 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
grzesiek32p Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #26
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45)
Co do Carricka to popieram osoby ktore twierdza ze jego krytyka jest przesadna. Dla jego przeciwnikow polecam obejrzec jego wystep pod troche innym katem....Carrick zawsze z trojki srodkowych gra jako ten ostatni - nie wbiega do przodu jak Fletch czy Scholes tylko kiedy ta dwojka rusza pod bramke rywala on zostaje i ich asekuruje. Pelni role tego od tzw "czarnej roboty". Co prawda od jego straty poszla bramka z LFC ale Anglik mial bardzo duzo przejec w srodku pola kiedy rywale wybijali pilke a on ja zabieral w okolicach kola srodkowego i utrzymywal w naszym posiadaniu nie doprowadzajac do kontry. Jest nie widoczny bo nie biega do przodu i probuje uderzac jak kiedys, teraz glownie ogranicza sie do asekurowania kolegow z druzyny w okolicy kola srodkowego kiedy pozostali srodkowi i boczni obroncy bardziej angazuja sie w atak. Widac to czasem przy posylanych przez niego croosach na skrzydlo, nie biegnie do przodu z pilka, tylko ze srodka boiska posyla dluga pile do skrzydlowych - BO WIDOCZNIE MA TAKIE ZADANIA OD SAFA

Co do meczu z bayernem:
VDS - Gary, Rio, Vida, Pat - Valencia/Nani, Fletch, Scholes, Carrick, Park - Roo

choc mysle ze SAF moze zaskoczyc i zamiast Scholesa postawic na Berbatova w roli takiego lacznika miedzy Roo a linia pomocy, ktory bedzie mial za zadanie przetrzymac pilke i wycofac do srodkowych pomocnikow albo przerzucic na skrzydlo lub zagrac do wbiegajacego Rooneya. Niemcy nie maja jakiegos znakomitego srodka pola i byc moze 2 Fletch, Carrick wystarczy aby opanowac srodek, zwlaszcza ze Bayern swa gre opiera glownie na skrzydlowych
30-03-2010 06:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #27
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45)
dzisiaj licze na conajmniej tak dobry wynik jak z 99. 1-2 albo wiecej. podobno ma nie grac robben a to wlasciwie caly naped bayernu. bedzie dobry wynik!
moim zdaniem sklad bedzie:
van der sar
neville - vidic - ferdinand - evra
valencia - park - fletcher - giggs - nani
rooney
chociaz niewykluczone ze fergie nas zaskoczy... Smile

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
30-03-2010 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #28
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45)
Po losowaniu cieszyłem, że trafił się Bayern. Ekipa z Monachium gra w kratkę i dużo w ofensywie zależy od poszczególnych zawodników, np. Robbena, który ostatnio stwierdził, że to United to zespół jednego gracza. Wink

Klasycznie 451 i co do obsadzenia bramki, obrony i ataku wątpliwości nie ma, to jedynie w pomocy mamy kłopoty bogactwa. Zacznę od środka, Carrick i Fletcher jak zwykle zajmą się destrukcją, mimo że Michael ostatnio formą nie grzeszy to i tak prezentuje równy poziom i nikim nie da się go zastąpić w danej chwili. Trzecim pomocnikiem w środku uczyniłbym Scholesa, Park niech powędruje na lewe skrzydło i wspiera Evrę, bo upilnowanie Robbena (którego występ pewny nie jest) do łatwych zadań należeć nie będzie. Na prawej ktoś z dwójki Nani, Valencia. Portugalczyk rozegrał bardzo dobry mecz z Boltonem i wolałbym, żeby on zaczął. W razie niepowodzeń Valencia może go zastąpić.

Spodziewam się zaciętego spotkania, ale uwzględniając dyspozycje obu zespołów ostatnimi czasy remis to absolutne minimum Wink
30-03-2010 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #29
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45)
Van der Sar
Neville - Ferdinand - Vidic - Evra
Valencia - Fletcher - Scholes - Park - Nani
Rooney

Nie chce widzieć Carricka, raz ze jest bez formy, a dwa ze w ostatnich meczach pokazuje kompletny brak jaj. Mozemy ten mecz spokojnie wygrac, wiec nie moze ich zabraknać.

LUHG
30-03-2010 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #30
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45)
Jeszcze niespełna 3 godziny do meczu, a ja już nie mogę wysiedzieć w miejscu.
Nie chcę mówić o istocie tego spotkania, bo każdy z nas zdaje sobie sprawę o co walczymy. Dobry rezultat w Niemczech daje nam większy komfort przy rewanżu na Old Trafford.
Pojedynki z Bayernem Monachium zawsze są bardzo ciekawe i zacięte. Wprawdzie tak jak większość uważam, że to my jesteśmy faworytami, ale nie oznacza to, że będzie to łatwa przeprawa. Szczególnie groźne są ich skrzydła, ale wierzę, że zarówno Pat jaki i Rafael staną na wysokości zadania i skutecznie uprzykrzą życie Ribery'emu czy Robben'owi.
Jeśli chodzi o ustawienie to oczywiste wydaje się, by wyjść ustawieniem 451, które bardzo dobrze sprawuje się w tym sezonie.
W obronie Rafael, Rio, Vidic, Evra. Kto w środku pomocy? Zapewne Fletcher, Scholes i Carrick, chociaż nie zdziwię się jak zamiast Michaela będzie Park. Na skrzydłach Valencia+Nani. Z przodu rzecz jasna Roo- mam nadzieję, że nadal będzie tak skuteczny jak ostatnio.

Obstawiam 1-2

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
30-03-2010 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości