Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Bayern Monachium 2-1 Manchester United (30.03.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #61
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010)
Jeszcze jedna rzecz mnie bardzo denerwuje. Pierwsze wywiady z naszymi zawodnikami i od razu deklaracje, że awans i tak będzie nasz, że w rewanżu im pokażemy i takie tam. Po cholerę takie coś mówić? Tacy pewni jesteśmy? Wolałbym, żeby nasi piłkarze darowali sobie takie teksty, siedzieli cicho i skupili się na lepszym przygotowaniu, bo takim gadaniem nikt jeszcze meczu nie wygrał, a wręcz przeciwnie- Real po porażce z Lyonem w pierwszym meczu mówił podobnie, a jak się skończyło wszyscy wiemy.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
31-03-2010 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #62
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010)
A co, mają powiedzieć, że nie wierzą w awans? Pytają ich, to odpowiadają, proste. Wkurwiłbym się, jakby zaczęli mówić o zimnym prysznicu, który się przyda, bo to jeden z najbardziej zjebanych, wytartych, gównianych sloganów jakie istnieją w piłce nożnej. Tak samo jak tekst o suszarce, który pojawia się po każdym słabszym spotkaniu. Jakby sir Alex po meczu w Monachium miał każdemu, oprócz Edwina (i może Rooney`a) zrobić suszarę, to jebnąłby na zawał.

Szkoda, że Rooney odpadł, teraz trzeba trzymać kciuki za Bułgara. Może to będzie BerbatimeWink. Jeśli będzie grał od początku, myślę że pokaże coś więcej, bo jak wchodzi z ławki to za wiele pożytku z niego nie ma. Ale żadna zmiana nie była wczoraj zmianą na plus. Powinniśmy byli wyżej wziąć w dupę, ale albo zawodzili gracze Bayernu, albo na posterunku był Edwin. Obie braki były takie z dupy, myślę że na Old Trafford będzie więcej zaangażowania i koncentracji. Nie takie straty się odrabiało.
Chociaż, to że wróci Robben, a odpada Rooney, jest trochę straszne. Sad

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
31-03-2010 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #63
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010)
Rozczarowanie.

Szybko strzelona bramka napawała optymizmem, ale z minuty na minutę było coraz gorzej. Dogodne sytuacje można policzyć na palcach jednej ręki.

Głupie straty w środku pola i zbyt łatwo United dało się zepchnąć do obrony stosunkowo wcześnie. Obie bramki padły po głupich błędach, które nie powinny mieć miejsca.

Jedynie Edwin zachwycił, reszta bardziej lub mniej rozczarowała.

O awans będzie ciężko, ale trzeba wierzyć. Na Old Trafford trzeba zagrać o niebo lepiej.

Dwa najbliższe mecze mogą okazać się decydujące, czy ten sezon będzie udany, czy nie.
31-03-2010 17:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #64
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010)
Bramkarz:
Edwin [8] - man of the match, ratował nam tyłek przez całe spotkanie, od każdego z obrońców powinien dostać beczkę piwa

Obrona - przy bramce Messiego z VFB stwierdziłem, iż z United takie coś by na pewno nie przeszło - wczoraj mógłby zrobić to tyłem:
Neville [5.5] - po iluś dobrych występach, przyszedł czas na słabszy, niepotrzebna ręka, symulka we własnym polu karnym, przegrywał pojedynki biegowe
Vidić [6.5] - na moje oko najlepszy z defensorów, popełnił najmniej farfocli ze wszystkich, mógł strzelić gola, coś tam czyścił, szkoda, iż przy bramce wpadł na Rio
Rio [4.5] - wyszło to, co najgorsze w Angliku, brak zdecydowania i krycia, szkoda
Evra [5.5] - tak słabego Patryka cholernie dawno nie widziałem, nasz najsolidniejszy zawodnik poza rzadko udanymi akcjami ofensywnymi w defensywie też sobie nie radził

Pomoc:
Carrick [6] - całkiem, całkiem, na tle kolegów nawet pozytywnie
Scholes [6] - niewidoczny i tyle
Fletcher [5] - widoczny w złym świetle, kilka dobrych interwencji przyćmionych przez katastrofalne wpadki
Park [5] - on grał? aaa tak, jakieś wrzutki były
Nani [6.5] - szarpał, walczył, miał okazję, gdyby nie żenująca symulka w stylu Krysi, byłoby więcej

Rooney [ 6 ] - strzelił jedno, zmarnował jedną setkę i jedną całkiem dobrą sytuację, niepotrzebne symulki, nieutrzymane na wodzy nerwy, ale i tak będzie go brakować

Gdzie jest Groszek?
31-03-2010 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #65
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010)
Cytat:A co, mają powiedzieć, że nie wierzą w awans? Pytają ich, to odpowiadają, proste.
Nie chodzi o to czy wierzą w awans czy nie. Brakuje mi tutaj zwykłej, ludzkiej pokory. Nasi gracze wydają się bardzo pewni siebie i boję się że to może się zemścić. Fakt, gramy na Old Trafford i to jest przywilej, ale sam stadion nam meczu nie wygra.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
31-03-2010 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #66
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010)
Komentarze pomeczowe nie zawsze są w całości przekazywane, poza tym dziennikarze zadają tendencyjne pytania. Jak zapytają co teraz zrobicie, jak zagracie w rewanżu, to co mają odpowiedzieć? Że jesteśmy beznadziejni i raczej nie mamy szans? To jest dodatkowo wojna psychologiczna, trzeba podbudować siebie, kolegów z drużyny, kibiców, a także pokazać przeciwnikom, że ta porażka była przypadkowa. Ale jeśli poczytamy wypowiedzi Fergusona, to wyraźne wskazał że bayern był lepszy, że zagraliśmy źle, nie zrzucał winy na wiatr, zmianę klimatu czy sraczkę zawodników. Zagraliśmy źle więc teraz trzeba się wziąć do kupy i zagrać jak United. Wypowiedzi muszą i będą w takim tonie. Może huraoptymizm to też zbyt dużo, ale jeśli oni nie będą wierzyć w zwycięstwo to całe OT śpiewające nie pomoże.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
31-03-2010 23:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #67
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010)
Co do wypowiedzi naszych piłkarzy to racja, że nie powinni tak mówić, ale to nie ma tylko znaczenia słownego. Takie teksty kieruje się żeby wzbudzić nie pokój u przeciwnika, presję psychiczną. Tylko tak można to chyba tłumaczyć :?

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
01-04-2010 07:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sierżant Garcia Offline
Account not Activated

Liczba postów: 2
Dołączył: Mar 2010
Post: #68
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010)
Mam nadzieje że pokonamy w rewanżu Bayern i pokażemy że ta wpadka to był tylko błąd przy pracy . Prawde mówiąc to miałem takie przeczucie po tym jak strzeliliśmy bramke bardzo szybko że nie bedziemy grali tego na co nas stac tylko pozwolomy przeciwnikowi rozwinac skrzydla i tak sie niestety stalo .Tak czy inaczej i tak musielibysmy strzelic bramke na Old Trafford bo grac z bayernem na 0:0 to nie jest dobra taktyka . Pozostaje tylko wierzyc w naszych chlopakow Smile

Today Tomorrow Always Manchester United
01-04-2010 07:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #69
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010)
Cytat:Nie chodzi o to czy wierzą w awans czy nie. Brakuje mi tutaj zwykłej, ludzkiej pokory.
Manchester United zawsze gra o pełną pulę, z każdym i wszędzie. Nie ma miejsca na pokorę. Będąc piłkarzem na Old Trafford musisz wiedzieć na co cię stać, nie powinieneś okazywać słabości. Zawsze można docenić rywala, z szacunkiem coś powiedzieć, ale nigdy nie można dać mu odczuć, że się go boimy.


Fan United od 1992 roku
01-04-2010 08:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #70
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010)
Zgadzam się z przedmówcą. Pokora jest złym słowem w temacie Manchester United vs przeciwnicy. Szacunek dla przeciwnika jak najbardziej.Przyznanie się do błędu ukazuje dojrzałość drużyny ale nie ma tu miejsca na wylewne okazywanie własnej słabości. Futbol to jednak wielki biznes i jeszcze większe pieniądze, jeśli przeciwnik poczułby się zbyt pewnie to oznaczałoby naszą możliwą porażkę. Trzeba być tfardkim a nie mientkim!

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
01-04-2010 09:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #71
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010)
Tomek91 napisał(a):Dwa najbliższe mecze mogą okazać się decydujące, czy ten sezon będzie udany, czy nie.

Bardzo chciałbym się z Tobą nie zgodzić, ale niestety muszę przyznać rację. Wracając do tej pewności siebie, Bayern tym nas własnie zniszczył. Stwierdzenia, że mają 30 procent szans, van Buyten, który po wygranym meczu mówi, że i tak faworyem jest Manchester. Tym utwierdzają naszych zawodników, że są najlepsi na świecie i rozpykają wszystkich z palcem w dupie. I to mnie irytuje. Trochę pokory, lads.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
01-04-2010 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #72
Re: CL: Bayern Monachium 2-1 Manchester United (30.03.2010)
Tak nawet trener BM powiedział po meczu, że MU jest w lepszej sytuacji. Bo strzelił bramkę na wyjeździe. BM ma motywacje do gry z lepszym przeciwnikiem, bo to co pokazują w lidze ma się ni jak do tego co grają w LM

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
01-04-2010 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #73
Re: CL: Bayern Monachium 2-1 Manchester United (30.03.2010)
Zawsze łatwiej jest wychodzić z założenia ze ktoś inny jest faworytem, łatwiej wtedy o motywację a jak nie wyjdzie to się powie ze byli faworytami... Oby jednak ta przegrana była kopniakiem. Ferguson teraz musi ich dobrze zmotywować a zawodnicy muszą udowodnić samym sobie ze potrafią się ogarnąć po porażce i trzeba jednak się przyłożyć do meczu a nie wyjść z założenia że przecież i tak wygramy... Już w sobotę się okaże jak forma i jake perspektywy na rewnż.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
01-04-2010 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #74
Re: CL: Bayern Monachium 2-1 Manchester United (30.03.2010)
truered napisał(a):Wracając do tej pewności siebie, Bayern tym nas własnie zniszczył. Stwierdzenia, że mają 30 procent szans, van Buyten, który po wygranym meczu mówi, że i tak faworyem jest Manchester.
Cóż piłkarze Bayernu mogli mówić przed meczem z nami. Nie ma sensu buńczucznie zapowiadać, że rozjedziemy United, jak się ma na to niewielkie szanse.
W innej sytuacji są piłkarze z Old Trafford, ale oni już się nauczyli, że w każdym meczu muszą wygrać i element lekceważenia rywala jest ograniczony do minimum. Raczej tego nie ma w tej fazie CL. Ćwiercinał z Bayernem to nie eliminacje z Zalaegerszegiem, albo mecz u siebie z w lidze.


Fan United od 1992 roku
01-04-2010 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rooney91 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0
Post: #75
Re: CL: Bayern Monachium 2-1 Manchester United (30.03.2010)
Zalamka Sad tak jak ktos napisal gol w doliczonym czasie to jak zemsta Bayernu za final LM... Na szczescie mamy rewanz Smile no ale z remisem 1:1 na wyjezdzie zupelnie by sie inaczej gralo na OT... a tu trzeba gonic i to bez WAYNA :| wierze w awans, ale jak nie poprawi sie koncentracja do ostatniego gwizdka to bedzie mordercza walka!
01-04-2010 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości