Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #31
Re: CL: Manchester United - Bayern Monachium (07.04.2010)
Matti888 napisał(a):ale ta pierwsza moim zdaniem bardzo kontrowersyjna. Najpierw to Ribery kopnął Brazylijczyka, a później gracz Bayernu potknął się o nogi da Silvy
Nie potknął, tylko Rafael go kopnął, co spowodowało upadek van Bommela. Głupota i tyle. Ktoś powie, że najpierw da Silva był faulowany, ok, ale czy to zwalnia Brazylijczyka z odpowiedzialności ?
07-04-2010 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #32
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Cóż za paradoks. W ankiecie zabrakło najlepszego piłkarza w naszych szeregach.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
07-04-2010 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #33
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
No i chuj bombki strzelił. A tak się pięknie zaczęło. W pierwszej połowie do 43min kapitalna gra, świetny Gibson, klasa obaj skrzydłowi. Zadecydowała ta bramka na 3-1 tuż przed przerwą, Edwin wydaję mi się że powinien takie coś wyłapać. Carrick przy drobnym Olicu zachował się jak cipa i się przewrócił. Kolejny gówniany mecz w jego wykonaniu, głupie straty w 2 połowie i zjebana taka lampa po roznym z jakiś 10-11m. Robbenowi lepiej na nogę siąść nie mogło aczkolwiek jak mógł stać sam na 16? tutaj znów przyczepię się do Carricka który zamiast stać bliżej Holendra to krył zawodnika który był pilnowany przez Ferdinanda nie wiem na chuj. Szkoda wielka, cóż - pozostała walka w lidze. Przed nami 5 decydujących kolejek, oby dały nam mistrzostwo!!!
07-04-2010 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
manhattan69 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Obiektywnie patrząc to wyszło cwaniactwo boiskowe Bayernu. Frank Ribery wymusił na arbitrze drugą żółtą kartkę dla Rafaela. Fakt faktem iż ten był mówiąc kolokwialnie podjarany troszkę (Rafael) to sędzia dałsię sprowokować i wyrzucił z boiska dobrze spisującego się Rafaela z którym Ribery wyraźnie sobie nie radził. To niestety podcięło skrzydła Man Utd i przy dobrej grze Bayernu dali się zepchnąć i stracili bramkę bo jednym błędzie. Szkoda tylko że Fergie nie wpuścił Machedy zamiast Berbatova gdyż ten młodzieniec mógłby tchnąć nowego ducha walki, swoistej magii dla Manchesteru. A tak Berba' nie pomógł i nie zaszkodził. Ale temat Dimitara to nie w tym miejscu.

Pozostaje pochylić głowę, i prosić Boga o lepszego arbitra przy kluczowych momentach sezonu (Premier League - dobrze wiemy co się stało w weekend no i teraz w LM).
A Bayern? Cóż...z uwagi na brak sympatii w stronę tego klubu życzę Lyonowi z całego serca aby ich wyeliminował.
07-04-2010 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #35
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Szkoda, bo ładnie walczyliśmy. Szkoda, bo wcale nie byliśmy gorsi, ale na przestrzeni dwumeczu daliśmy Bayernowi za dużo prezentów. Tak nie można.

VdS - ok [ 6.5 ]

Rafael - dlatego od dawna mówię, że w takich meczach nie powinien grać. Co z tego, że grał świetnie jak zawalił nam awans. Szacunek za walkę, nagana za głupotę [ 5 ]
Rio / Vida - ok [ 6.5 ]
Evra - dobrze sobie radził z tyłu i z przodu [ 7 ]

Carrick - na obecną chwilę to zawodnik, który nie powinien być pewny miejsca w "11", czyż nie? Przydałoby się kupić takiego zawodnika jak Fellaini, który potrafi grać do tyłu i do przodu, żeby była alternatywa dla chimerycznego Anglika. [ 5 ]
Fletcher - mnie nie porwał, ale miał kilka dobrych momentów [ 6.5 ]
Gibson - kolejny raz wykrozystał swoją szansę, ale coś chyba jest nie tak jak w takim spotkaniu musimy wystawić takiego niedoświadczonego grajka ? [ 7 ]

Nani - :shock: [ 9 ]
Valencia - groźny [ 8 ]

Roo - nie powinien grać. WYglądało to jak da mnie żenująco jak na siłę wstawiamy kulawego Roo, bo nikogo innego nie mamy. Czy tak to powinno wyglądać ? [ 6 ]

Trudno być optymistą przed kolejnymi meczami. Mam tylko nadzieję, że chłopaki się podniosą i powalczą do końca o tytuł. Po sezonie trzeba sobie będzie odpowiedzieć na kilka pytań, których cześć postawiłem powyżej;p

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-04-2010 22:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #36
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
michal85 napisał(a):Roo - nie powinien grać. WYglądało to jak da mnie żenująco jak na siłę wstawiamy kulawego Roo, bo nikogo innego nie mamy. Czy tak to powinno wyglądać ? [ 6 ]

Być może trochę żenująco, ale swoje zrobił. Berbatow przez 500 minut by więcej nie pokazał.

Kulawy Rooney > Berbatow w formie

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
07-04-2010 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #37
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
michal85 napisał(a):Rafael - dlatego od dawna mówię, że w takich meczach nie powinien grać
Czemu nie powinien, czas najwyższy na zmianę warty nawet kosztem tego awansu. Musi zacząć grać w ważnych meczach, a nie tylko np.w pucharach ligi. Do wyboru był słaby Neville i przebojowy Rafael i według mnie SAF postawił właściwie, choć z Twoją naganną absolutnie się zgadzam.
michal85 napisał(a):Carrick - na obecną chwilę to zawodnik, który nie powinien być pewny miejsca w "11", czyż nie?

Z tą formą to przy wszystkich zdrowych pomocnikach który nie powinien byc pewny w meczowej 18.
07-04-2010 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
berba fan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
michal85 napisał(a):Roo - nie powinien grać. WYglądało to jak da mnie żenująco jak na siłę wstawiamy kulawego Roo, bo nikogo innego nie mamy.
Przecież On był całkiem w formie, do momentu kiedy się sam (znowu) nabawił kontuzji...
A tak ogólnie-szkoda. W drugiej połowie byłem przekonany,że Bayern zdoła strzelić druga bramkę-to było widać... mam pretensje także do Fergusona za to, że przez jakiś czas graliśmy bez napastnika <ściana>
07-04-2010 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #39
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Na plus: NANI - swietny mecz!
VdS
Vidic
Gibson
Valencia

Na minus:
Carrick - czas zeslac go do rezerw, zeby wrocila forma, o ile to mozliwe, a jak nie to sprzedac.
sedzia - totalne gówno, to jest ku*** skandal.

Szwajn cos tam - niemiecka swinia, czy tylko ja mialem ochote go zabic?

Teraz skupienie tylko na tytule, walka do konca i nie łamac sie!

LUHG
07-04-2010 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
manhattan69 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Manchester United brakuje przede wszystkim napastników. Sam Rooney nie będzie strzelał 35 bramek co sezon..Berbatov w tym sezonie nie błyszczy delikatnie mówiąc ale chyba Fergie zbyt bardzo mu ufa i dlatego go wystawia. Z kolei cieszy fakt ze mamy bardzo obiecującą młodzież, wychowanków.
Osobiście uważam, że powinno się sprowadzić na Old Trafford bramkostrzelnego napastnika typu David Villa, małego zwrotnego walecznego który by wprawiał w osłupienie obrońców. Aż chciałoby się powiedzieć Tevez wróć...!!!! Ostatnio przeczytałem, że Fergi nie bardzo pali się do zakupów w lecie... tak samo jak nie palił się żeby dzisiaj wystawiać Rooneya w pierwszym składzie. Ahaaa i dzisiaj jeszcze gdy nadeszły ciężkie chwile brakowało mentora, gracza który by pociągnął za sobą innych. Takiego który by krzyknął: "NO DALEJ!! JESTEŚMY MAN UTD NIE DAMY O TAK WYDRZEĆ SOBIE ZWYCIĘSTWA"....
07-04-2010 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #41
Re: CL: Manchester United - Bayern Monachium (07.04.2010)
Matti888 napisał(a):ale ta pierwsza moim zdaniem bardzo kontrowersyjna. Najpierw to Ribery kopnął Brazylijczyka, a później gracz Bayernu potknął się o nogi da Silvy.
Nie potknął, tylko Rafael go kopnął, co spowodowało upadek van Bommela. Głupota i tyle. Ktoś powie, że najpierw da Silva był faulowany, ok, ale czy to zwalnia Brazylijczyka z odpowiedzialności ?

michal85 napisał(a):Rafael - dlatego od dawna mówię, że w takich meczach nie powinien grać. Co z tego, że grał świetnie jak zawalił nam awans. Szacunek za walkę, nagana za głupotę [ 5 ]
Chyba powinno się oceniać graczy głównie za umiejętności, a nie za faule. Rafael rozegrał świetny mecz i tyle.

pedro napisał(a):Szwajn cos tam - niemiecka swinia, czy tylko ja mialem ochote go zabic?
Mnie także wkurwił. Mam tu na myśli sytuację po faulu na Valenci. Ewidentnie zahaczył Ekwadorczyka, ale i tak musiał coś sapać.
07-04-2010 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #42
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Gracza powinno się oceniać za to ile daje druzynie. A Rafael dzisiaj odebrał nam szanse na awans. To przecież nie jest pierwszy raz kiedy głupio fauluje.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-04-2010 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #43
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
michal85 napisał(a):Gracza powinno się oceniać za to ile daje druzynie. A Rafael dzisiaj odebrał nam szanse na awans. To przecież nie jest pierwszy raz kiedy głupio fauluje.

Za grubo powiedziane, po pierwsze nie grał obu spotkań, po drugie-przez 50 minut był bardziej przydatny niż Neville + O'Shea razem wzięci prze 2 mecze.
07-04-2010 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #44
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Daliśmy szwabom półfinał w prezencie wielkanocnym...niestetySad oba mecze były nasze i powinniśmy oba wygrać a ten dzisiejszy to z 5:0(przypominam akcje Rafaela sam na sam i było by 4:0 ale powtarzam było by...)W końcówce graliśmy w 9 bo... gdzie do cholery był Berbatov???w ogóle nie widziałem go na boisku odkąd wtoczył się na nie!!oczywiście to było błędem wprowadzając wolnego Berbatova gdy trzeba było zagrać szybko...

VdS- 7,5(bronił niezłe piłki i dzięki niemu zawdzięczamy taki wynik no ale ta bramka Olica to jego błąd)
Evra- 8 dobrze sobie radził i z przodu i z tyłu
Rio- 7
Vidic- 9 najlepszy defensor na świecie, wiele piłek wybijał
Rafael- 7 świetny mecz(do czerwonej kartki) umiejętnie wyeliminował Riberego jakby był przedszkolakiem niestety głupie zachowanie zadecydowało o pierwszej kartce
Carik- 5 błąd przy bramce olica i miał n nodze piłkę meczową
Gibson- 7 nawet niezły mecz
Fletcher- 7 pierwsza połowa bardzo dobra
Nani- 10 genialny mecz
Valencia- 7,5 trochę za słabo jak na tą pozycję w Manchester United,
Rooney- 7 to co miał zrobić to zrobił
Berbatov- -100000000000000000000000000000000
Gigs- 3
07-04-2010 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #45
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
El Polako napisał(a):Valencia- 7,5 trochę za słabo jak na tą pozycję w Manchester United
Sorry, ale bredzisz. Nie wiem czego ty oczekiwałeś od niego. Chłop zrobił swoje. Wywalczył wiele piłek, bawarczycy odbijali się od niego jak od ściany, zaliczył dwie asysty. Wiodąca postać tego spotkania. Czego Ci jeszcze brakowało ?

El Polako napisał(a):Berbatov- -100000000000000000000000000000000
Trza było jeszcze walnąć 20 zer. Kurwa, co Berbatov miał zrobić ? Nasze poczynania ofensywne wiały chaosem, bardziej potrzebny był ktoś szybki, a że Berba do takich graczy się nie zalicza, to nic nie mógł zdziałać. Piłki do niego szły praktycznie tylko górne, a podań do nogi za wiele nie dostał. Wydaje się, że Kiko byłby lepszą opcją.

michal85 napisał(a):Gracza powinno się oceniać za to ile daje druzynie. A Rafael dzisiaj odebrał nam szanse na awans. To przecież nie jest pierwszy raz kiedy głupio fauluje.
A co to ma do rzeczy ( jego ocena za to spotkanie ), który raz tak głupio faulował ? Liczy się, to co robił w tym spotkaniu. Czerwona na pewno utrudniła nam sprawę, ale jak tak, to można napisać o kilku piłkarzach, że odebrali nam awans. Carrick za błąd przy dzisiejszych bramkach, środek pola za totalne spierdolenie meczu tydzień temu. Ok, opuszczenie boiska przez zawodnika, to co innego, niż indywidualny błąd, ale to i to, może spowodować, że zespół odpada z rozgrywek.
07-04-2010 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości