Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Jakub T Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #61
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Zaczęło się cudownie, począwszy od widoku Rooneya w tunelu - pierwsza myśl, "on chyba dla jaj się przebrał i stanął w szeregu" :mrgreen:

Niestety, ale było widać że już przy stanie 2:0 nasi powoli się rozluźniają, a po trzeciej bramce to już w ogóle; niby czekaliśmy na okazję do kontrataku, ale przy takiej grze było do przewidzenia, że Bayern rzuci wszystko na jedną kartę i zaatakuje śmielej, niestety nie udało się nam strzelić czwartej bramki - a było blisko w paru momentach.

Jak dla mnie to wszystkie wczorajsze gole mogły paść, poza tą szmatą Olica...byłyby i emocje, i awans, i wszystkie bramki wieczoru przednie. A tak, pozostaje smutek i ta nieprzyjemna myśl że teraz Barcelona ma szansę na wygranie LM drugi raz z rzędu, bo nie ma już godnego przeciwnika w tych rozgrywkach.

No i tak mi szkoda Naniego, zagrał znakomicie, ta radość przy bramkach, a teraz pewnie siedzi wkurwiony, jak i cały skład zresztą; ale widać że coraz bardziej błyszczy i złapał formę, więc chociaż jeden optymistyczny akcent na tę chwilę. No dobra, drugi, bo pierwszy to powrót Rooneya.
08-04-2010 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #62
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Nawet nie czytam tego tematu, żeby się nie denerwować, ale mimo że zagraliśmy kapitalnie pierwszą połowę to z pozycji postronnego widza grę United w tym dwumeczu oceniłbym tylko jednym słowem- frajerstwo...
Niestety, nawet takiej drużynie czasem się zdarza. Dwie bramki Olica nigdy, przenigdy nie powinny mieć miejsca.


Fan United od 1992 roku
09-04-2010 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #63
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Smutne jest to, że wszystkie bramki w tym dwumeczu Bayern strzelił, po większych lub mniejszych, błędach graczy United. To daje do myślenia.
09-04-2010 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Agness Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0
Post: #64
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Nie czytałam tego tematu od początku bo tak jak sebos nie chcę się denerwować =.=
Generalnie wg mnie znów dał ciała sędzia, i nie usprawiedliwiam ślepo United... ten drugi faul Rafaela był taki jakiego sam doświadczył przez jednego z graczy bayern (nie pamiętam nazwiska)w pierwszej połowie..
Może faktycznie zasługiwał na czerwoną, ale jeśli tak, to przepraszam bardzo ale ze strony bayern również powinny posypać się czerwone! ale jakoś im się udawało uniknąć kary... sądzę też, że tej czerwonej by nie było gdyby nie to, że frajerzy z bayernu podlecieli do sędziego i wymusili na nim kartę presją. zresztą nie ważne...
początek był cudowny... i nie ma co gadać. mogliśmy jeszcze tego gola jednego strzelić, nawet w pierwszej połowie. zawsze mogło być bardziej zajebiście z naszej strony. mimo tego, że sędzia wg mnie znów zajebał nam mecz.
10-04-2010 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #65
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Agness napisał(a):sądzę też, że tej czerwonej by nie było gdyby nie to, że frajerzy z bayernu podlecieli do sędziego i wymusili na nim kartę presją.

Daj spokój, słuszne żółtko.
11-04-2010 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Agness Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0
Post: #66
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Wydawało mi się jednak, że sędzia już odpuszczał... aż do niego nie podbili.
11-04-2010 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości