Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Javier Hernandez
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #166
RE: Javier Hernandez
Nie jest wyolbrzymiony. Chłopak dociera do swojego najlepszego wieku, więc w końcu powie basta i poszuka sobie miliona piszczących fanek w innym klubie, a nie będzie liczył kolejny rok, że wygryzie "świętą krowę Rooneya". Patrz (trochę): sytuacja Berby.

Gdzie jest Groszek?
10-10-2013 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #167
RE: Javier Hernandez
Nie znam gościa osobiście, ale nie sądzę, aby liczył i chciał na stałe posadzić na ławie RVP. Wydaje mi się, że gdyby grał tyle samo, co np. w poprzednim sezonie, albo troszkę więcej, to byłby usatysfakcjonowany.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-10-2013 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #168
RE: Javier Hernandez
No to sobie zmień w moim poście Rooneya na RvP.
Co do reszty, odsyłam do mojego tekstu z wiosny, a najkonkretniej do tego cytatu:
Cytat:Patrzę w przyszłość i rysuje się ona jak na obrazku tytułowym: Groszek siedzi w kurtce (bo zimno, a nawet grzać się nie kazali) na fotelu (co prawda wygodnym, ale wygodniejszy pewnie ma w ciepłym Meksyku w dziadkowej hacjendzie) i duma* nad swym losem. W dumaniu na pewno pomogą mu „przypadkowi” agenci i przedstawiciele klubowi przechodnie. A do jakich wniosków może dojść nasz Javier?

Wyjdzie na to, że ze specyficznym Berbą wygrał w pół (najlepszego w karierze Bułgara) sezonu, ale z dwoma wielkimi nazwiskami już szans nie ma. No bo gdyby miał, to by mu chociaż pozwolili pionków z Reading pogonić. Policzy, że tuż po sezonie, jak na ironię w dzień dziecka, stuknie mu ćwierćwiecze. Pomyśli, że może szkoda najlepszych lat kariery na granie ogonów, a życia na marznięcie w deszczowej i, dzięki postępom w walce z globalnym ociepleniem, śnieżnej Anglii. A do tego ten sympatyczny pan w krawacie mówił w ojczystym języku, że będzie dziura po Falcao i szukają następcy…

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2013 21:08 przez Kosma.)
10-10-2013 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #169
RE: Javier Hernandez
robaldo napisał(a):
Krix napisał(a):Sęk w tym, że nie potrafię wymyślić, jak na dłuższą metę dać Groszkowi grać przy Robinie i Rooneyu w składzie...


No i nie masz co myśleć, taka opcja nie istnieje w czasoprzestrzeni.

No właśnie, to samo mi przyszło do głowy od razu jak zacząłem czytać.

RedLucas napisał(a):Problem jest jednak trochę inny i nie ukrywam, że bardzo mnie irytuje. Groszek to absolutny wybór numer jeden z ławki rezerwowych w niemal każdym meczu, a już na pewno w takim, w którym gra nie idzie i wynik jest niekorzystny! Tymczasem Moyes niemal za każdym razem wymyśla tysiąc innych wariantów, tylko nie ten oczywisty. Co znaczy Chicha z ławki w meczu w którym gramy kupę chyba tłumaczyć nie muszę.

Otóż to! Zresztą w ogóle polityka zmianowa Moyesa jest crazy, ale dlaczego nie wpuszczać Javiera, skoro jest świetnym tzw. jokerem! Trochę mi przypomina w tym Ole, może dlatego też darzę go tak ogromną sympatią

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
11-10-2013 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #170
RE: Javier Hernandez
Coraz większy syf zaczyna się robić... Wypowiedź Chichy z jego instagramu:

"The time to speak about so many things will come..."

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-02-2014 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #171
RE: Javier Hernandez
Gdyby chociaż umiejętności i występy w tym sezonie przemawiały za Chichą by go stawiać przed Welbzem Roo i RvP. Niektórzy nie powinni używać internetu.
09-02-2014 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Patryk Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 2
Post: #172
RE: Javier Hernandez
Druga sprawa, że Chicharito oprócz takich chaotycznych meczów jak dzisiejszy z Fulham gdzie trzeba było gonić wynik nie miał zbyt wielu okazji do gry.
09-02-2014 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #173
RE: Javier Hernandez
Grał 100 minut więcej od Younga który mówi sie że gra za dużo.
10-02-2014 00:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Patryk Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 2
Post: #174
RE: Javier Hernandez
Young zawsze gra za dużo Tongue Nie mam takich statystyk, 100minut więcej to znaczy ile? Żeby było jasne moim zdaniem Chicharito to obecnie najgorszy napastnik w United ( po wspomnianej wyże trójce) ale też na jego miejscu byłbym sfrustrowany, ja go pamiętam głównie z takich meczów "pożarów" gdzie występował w roli strażaka. Patrząc jednak na chłodno, jak nie było Van Persiego a później i jego i Rooneya, to dwaj młodzi mieli szanse 50 na 50 na pokazanie swoich umiejętności i przebicie się, Welbeck wykorzystał, Chicharito niezbyt, pamiętam mecz z Hull City gdzie Chicharito grał po prostu koszmarnie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2014 00:28 przez Patryk.)
10-02-2014 00:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #175
RE: Javier Hernandez
Wpis Chicharito pełen dwuznaczności, więc klub nie może go ukarać chociaż wiadomo generalnie o co chodzi. Zawiodłem się na Groszku, tak zwyczajnie po ludzku. Może sobie myśleć co chce i jeżeli nie pasuje mu obecna sytuacja to niech dogada się z klubem, a jeśli to nie pomoże to niech składa pisemną prośbę o transfer w lecie, to jego sprawa i tutaj pretensji mieć nie można. Jednak publiczne wylewanie żali w przestrzeni internetowej, gdzie wiadomo że podchwycą to WSZYSCY i to w takim momencie, to zagrywka poniżej pewnego poziomu godności, o którego przekroczenie nigdy bym nawet Javiera nie podejrzewał. Przykre Sad

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
10-02-2014 08:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #176
RE: Javier Hernandez
(09-02-2014 23:08)Cepilek napisał(a):  Gdyby chociaż umiejętności i występy w tym sezonie przemawiały za Chichą by go stawiać przed Welbzem Roo i RvP. Niektórzy nie powinni używać internetu.

Przecież gdy dostaje szanse to prawie nigdy nie zawodzi. Na pewno jest lepszy od Welbecka.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
10-02-2014 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #177
RE: Javier Hernandez
Na szczęście nie jesteś tego w stanie poprzeć faktami.
10-02-2014 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #178
RE: Javier Hernandez
Mówcie sobie co chcecie, mam dosyć Moyesa więc wracam do fanatykowania Berbie. Dlaczego? Bo moim zdaniem Bułgar zdecydowanie za wcześnie poszedł w odstawkę na rzecz zarówno Welbecka jak i Chichy. Chicharito wtedy grał sporo, można by rzec, że aż za dużo w tamtym czasie ale też był bardzo skuteczny, więc dziwić nie może, że sympatię wszystkich sobie zaskarbił. Teraz jednak sytuacji jest mniej i Chicharito nie jest taki przydatny a w konstruowaniu akcji i z piłką przy nodze wszyscy 3 są po prostu lepsi.
Zachaczając o Welbecka, abstrahując od fragmentów kiedy wyglądał świetnie to zawsze nasuwa mi się porównanie do Sturridga. Piłkarze w podobnym wieku, chyba ten sam rocznik nawet o podobnej charakterystyce. Sturridge formę trzyma, Welbeck ma tylko przebłyski a przecież wielu uważało, że Danny jest większym talentem niż Daniel którego odpuściło i City i Chelsea...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2014 12:53 przez Hubson.)
10-02-2014 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Patryk Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 2
Post: #179
RE: Javier Hernandez
No tak, ale zobacz co sie dzieje u nas w ataku a co w Liverpoolu. Tam co mecz właściwie jest ten tzw. duet 'SAS' więc oni się dobrze rozumieją i u nich to gra jak należy. Gdyby Welbeck miał zagrać cały sezon w ataku tylko z Rooneyem (w sezonie 2011/2012 mniej więcej tak było) i unikałyby go kontuzję, to wydaje mi się, że też by formę złapał, a tu albo mecz na skrzydle, później do pary z Chicharito, następna kolejka znowu na skrzydle, później Moyes go cofnie gdzieś za Van Persiego albo jeszcze coś bardziej innowacyjnego wymyśli i tak to wygląda ta 'równa forma'. Sytuacja Sturridge w Liverpoolu jest o wiele bardziej jasna i przejrzysta niż Welbecka w United.
10-02-2014 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #180
RE: Javier Hernandez
Patryk napisał(a):Sytuacja Sturridge w Liverpoolu jest o wiele bardziej jasna i przejrzysta niż Welbecka w United.
jest bardziej przejrzysta bo jest lepszy w polu karnym niż Danny.
10-02-2014 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości