Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 0-1 Manchester United (17.04.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #12
Re: PL: Manchester City - Manchester United (17.04.2010; 13:45)
Który to już mecz z kategorii "musimy wygrać za wszelką cenę"?
Wprawdzie ja już nie liczę na Mistrzostwo, ale trzeba zrobić wszystko by Arsenal nas nie wyprzedził, a co za tym idzie- trzeba zgarnąć trzy punkty. Bardzo ważne, a może nawet ważniejsze, jest to, że ten mecz będzie derbowy co dodatkowo dodaje smaczku rywalizacji. Nie można pozwolić by Manchester stał się niebieski, ale będzie to wyjątkowo trudne. City- ostatnimi czasy imponuje formą i strzelonymi bramkami, my z kolei przeżywamy bardzo trudny okres nie potrafiąc zdobyć 3 punktów w meczu z Blackburn...

Jeśli chodzi o skład to zapewne wyjdziemy 451 z wysuniętym Roo (szkoda, że bez Anglika nie potrafimy sobie jakoś radzić).
W obronie od prawej Rafael- mam nadzieję, że to on wystąpi upilnuje Bellamego i nie wpadnie mu przy okazji jakaś głupia kartka.
Dalej Vidic i Rio/Evans a na lewej tradycyjnie Evra
W pomocy Valencia-Scholes (Gibson)-Fletcher-Park-Nani

Mecz zapowiada się niezwykle ciężko. Oba zespoły mają coś do udowodnienia sobie i swoim kibicom, ale to piłkarze gospodarzy wydają się być w chwili obecnej w lepszej dyspozycji.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-04-2010 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester City - Manchester United (17.04.2010; 13:45) - Lukas - 15-04-2010 13:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości