Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 0-1 Manchester United (17.04.2010)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #22
Re: PL: Manchester City 0-1 Manchester United (17.04.2010)
Tak nie mam za bardzo koncepcji, co o tym meczu napisać. Miałem pisać, że znów błędne decyzje Fergusona, znów graliśmy bez lewego skrzydła i znów na siłę wciskany był Giggs, ale daruję sobie, bo odnieśliśmy zwycięstwo dające mnóstwo radości. To właśnie przypominanie Shitty, że dalej są małym klubikiem sprawia mi największą przyjemność Big Grin

Oceny:

VDS - solidnie, ale ten jeden błąd mógł nas słono kosztować.

Neville - dobre zawody Gaza. Widać było, że szybkościowo odstawał od Bellamy'ego, ale radził sobie.
Evans/Vidić - panowie profesorzy, świetne zawody tego duetu.
Evra - w końcówce parę razy dał się ograć, lecz poza tym dobrze.

Gibson - mało widoczny, a gdy już się go ujrzało, to chciało się, żeby znowu zniknął najlepiej na ławkę rezerwowych.
Fletcher - w defensywie tradycyjnie, lecz znów trochę słabiej z tyłu.
Scholes - w pierwszej połowie wszędzie było go pełno, dobrze kierował naszą grą. W drugiej części trochę słabiej, ale ta bramka w takich okolicznościach, piękne.

Valencia - bez fajerwerków, ale solidnie.
Giggs - słabe zawody, mam nadzieję, że Fergie to zauważył.

Rooney - tylko mi się zdawało, że Wayne przytył? Poza tym poniżej swoich możliwości i mi to nie wyglądało na niedoleczony uraz, tylko brak ogrania.

Rezerwowi: OK.

MANCHESTER IS RED!

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-04-2010 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester City 0-1 Manchester United (17.04.2010) - RedLucas - 17-04-2010 16:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości