Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 0-1 Manchester United (17.04.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #23
Re: PL: Manchester City 0-1 Manchester United (17.04.2010)
Wspaniale! Nic nie smakuje lepiej niż zwycięstwo nad City i to po bramce strzelonej w doliczonym czasie gry. To już trzeci raz w tym sezonie pokonaliśmy ich po bramce w ostatnich minutach. Manchester is RED i co do tego nie ma żadnych wątpliwości!
Moim zdaniem rozegraliśmy dziś dobre spotkanie i wygraliśmy zasłużenie, choć trzeba przyznać, że szczęśliwie. Zawodnicy gospodarzy tak naprawdę to tylko dwa razy zagrozili naszej bramce, po wolnym Teveza i po rożnym gdzie fatalny błąd popełnił Edwin. Nasza obrona nie pozwala im na zbyt wiele. Szkoda tych zmarnowanych sytuacji, gdyż wynik mógłby być wyższy.

Edwin - świetna interwencja przy tym wolnym i fatalny błąd przy rożnym - tym się wyróżnił. Poza tym jak zawsze dobrze i bardzo spokojnie.

Neville - przed meczem obawiałem się jego występu, jednak Gary pokazał, że niepotrzebnie. Jak zawsze grał agresywnie, a co najważniejsze bardzo skutecznie. Raz dał się łatwo objechać i raz też nie wrócił na czas. Poza tym było naprawdę dobrze. Szkoda, że mało aktywny z przodu, no ale cóż...

Evans - bardzo dobry występ Jonny'ego. Dziś mogliśmy zauważyć niesamowity spokój w jego grze. Tevez i Adebayor nie stanowili dla niego żadnego problemu. Po raz kolejny udowodnił, że o bez problemu mógłby grać w każdym meczu.

Vidic - wspaniały występ. Dziś był niczym skała. Tevez i Adebayor nie stanowili dla niego najmniejszego problemu. Czyścił wszystko co się dało. Panował w powietrzu jak i na ziemi. Świetnie się zastawiał i przerywał akcje. Po prostu genialnie. Jak dla mnie MOTM

Evra - bardzo dobra gra Francuza. W obronie bez większych błędów, raz tylko dał się objechać SWP. Do tego świetny w ofensywie, w pierwszej połowie to Pat napędzał ataki lewą stroną. W drugiej połowie również bardzo aktywny. No i oczywiście wielkie brawa za asystę.

Valencia - w pierwszej połowie wypracował dwie świetne sytuacje, jednak jego koledzy ja zmarnowali. W drugiej połowie było trochę gorzej, jednak nadal był groźny. Bardzo ładnie wspomagał Nevilla w obronie.

Fletcher - dobre spotkanie Szkota. Bardzo dobrze w defensywie, przerwał sporo ataków City, ładnie też poczynał sobie w ofensywie. Szkoda, że piłka po jego strzale z początku meczu nie wpadła do bramki.

Scholes - dzisiejszym występem pokazał, że przedłużenie kontraktu było dobrym posunięciem. Paul zagrał dziś świetnie w defensywie - grał niczym Roy Keane. W ofensywie bez rewelacji, jednak ładnie prowadził naszą grę. Te jego przeżuty na skrzydła - kocham to! Świetnie wykończył naszą ostatnią akcję.

Gibson - najsłabszy na boisku... chyba nie wytrzymał presji. Parę głupich strat i niecelnych podań. W pamięci utkwiło mi jego świetne podanie do Antka w pierwszej połowie. Słusznie zmieniony

Giggs - słabiutko... sporo niecelnych podań, niektóre jego zagranie irytowały, przynajmniej mnie. W dalszym ciągu zastanawiam się jak on mógł nie strzelić bramki... Po przejściu do środka było lepiej.

Rooney - słabo... często odpuszczał, wygrał bardzo mało pojedynków. Chyba jeszcze nie jest do końca zdrowy. Powinien był strzelić bramkę.


Nani - mam nadzieję, że w trzech ostatnich meczach w tym sezonie to on będzie grał na lewym skrzydle. Dobra zmiana.

Berbatov - dał dobrą zmianę. Szkoda tej główki, bo to mogła być bramka...

Obertan - jakiś takiś sztywny mi się wydawał...

MANCHESTER IS RED!

E:
Mancini po meczu napisał(a):"Mieliśmy sporo okazji, aby uzyskać dobry rezultat i nie zasłużyliśmy dziś na porażkę. Manchester wypracował sobie w końcu dogodną sytuację i wygrał. Niestety taki jest futbol."
:lol:

[Obrazek: min_zdjecie_tygodnia_171.jpg]
:lol:

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
17-04-2010 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester City 0-1 Manchester United (17.04.2010) - Foster - 17-04-2010 17:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości