Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 0-1 Manchester United (17.04.2010)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #32
Re: PL: Manchester City 0-1 Manchester United (17.04.2010)
Swietny mecz Scholesa.Moim skromnym zdaniem był najważniejszym ogniwem w zespole.Każda akcja przechodziła przez niego, a w dodatku zaliczył mnóstwo odbiorów.Jak zwykle grał twardo i nieustępliwie, a to jedno wejście przy lini bocznej...kocham taką gre :twisted: Z tego też powodu spotkanie bardzo mi sie podobało.
Ogólnie zagraliśmy naprawde dobrze.Defensywa nie pozwalała rozwijac akcji Tevezowi i spółce, a i ofensywa stwarzała groźne sytuacje.Szkoda tylko, że nie potrafiliśmy ich wykorzystać, bo już wcześniej mogliśmy prowadzić.
Na minus na pewno torhce gra Giggsa, próbował, ale mu nie wychodziło.Gibson-pokładałem w nim duże nadzieje, bo z Bayernem zagrał bardzo dobrze, a tu wczoraj kompletnie niewidoczny.I jeszcze Rooney.Słabizna, wiem, że wrócił po kontuzji, ale w drugiej połowie był kompletnie bezproduktywny.
Na koniec jeszcze pochwale Vidicia i Evansa, żeby nie było.Zagrali bardzo pewnie, a drugi z nich gra już na wybitnym poziomie, co pozwala nie martwić się o te pozycje w przyszłości.
Nic tak nie smakuje jak wygrana z City w doliczonym czasie po bramce weterana Big Grin

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
18-04-2010 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester City 0-1 Manchester United (17.04.2010) - Ruuuuuuuuuud - 18-04-2010 13:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości