Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United - sezon 2010/2011
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #16
Re: United - sezon 2010/2011
To jak to wygląda w Chelsea w takim razie, podnieśli im limit do 30 lat :lol:

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
24-04-2010 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Diab Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: United - sezon 2010/2011
Siedemnastu nie licząc ośmiu, którzy są młodzieżowcami (do 21 lat) i wychowankami klubu. Czyli tacy goście jak Giggs, Scholes, Brown, O'Shea, Evans, czy Fletcher są liczeni w tych ośmiu. Wink
24-04-2010 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #18
Re: United - sezon 2010/2011
Przenoszę tutaj dyskusję z tematu o Carricku.

Kwas napisał(a):Ale zakładam, że Fergie będzie chciał kogoś zakupić do środka, także jeden raczej musi wypaść ze składu.
Szczerze powiedziawszy, to wątpię by SAF w zbliżającym się okienku nabył jakiegoś środkowego pomocnika, który stanowiłby o sile naszej drugiej linii. Za rok najprawdopodobniej odejdzie Scholes i Giggs, także moim zdaniem dopiero za rok ujrzymy nowego środkowego pomocnika. No chyba, że jakiegoś CM'a sprzedamy, na co się jednak na razie nie zanosi.

Kwas napisał(a):Z Owenem to jest dalej wielka niewiadoma, podobnie jak z Ando, ale póki są w kadrze, nie możemy zakładać, że w przyszłym sezonie nie będzie z nich żadnego pożytku.
Nie możemy też zakładać, że obaj będą grać naprawdę dobrze i że będą stanowić o sile naszego zespołu.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-05-2010 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #19
Re: United - sezon 2010/2011
Foster napisał(a):Szczerze powiedziawszy, to wątpię by SAF w zbliżającym się okienku nabył jakiegoś środkowego pomocnika, który stanowiłby o sile naszej drugiej linii. Za rok najprawdopodobniej odejdzie Scholes i Giggs, także moim zdaniem dopiero za rok ujrzymy nowego środkowego pomocnika. No chyba, że jakiegoś CM'a sprzedamy, na co się jednak na razie nie zanosi.
Nie wiem, sporo się w każdym razie mówi o tym środkowym CMemie.

Foster napisał(a):Nie możemy też zakładać, że obaj będą grać naprawdę dobrze i że będą stanowić o sile naszego zespołu.
No nie, ale to możemy napisać o wielu klasowych piłkarzach, którzy mogą do nas przyjść. Zawsze jest jakieś ryzyko, a póki mamy w zespole takiego klasowego środkowego jak Hargo, musimy pokładać w nim nadzieję. Ja wolę trzymać w zespole i liczyć na takiego Hargreaves'a, niż pozyskiwać dodatkowego pomocnika, aczkolwiek ktoś z serii ofensywny/boczny, lub lewy obrońca/boczny pomocnik byłby mile przeze mnie widziany Ale dobrych, wszechstronnych ze świecą szukać.

I jeszcze jedno: nie jestem za sprzedażą Carricka, nic z tych rzeczy. Piszę tylko, że jest on najbliżej opuszczenia nas podczas letniej sesji transferowej, jeśli idzie o pomoc.
01-05-2010 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #20
Re: United - sezon 2010/2011
Jak nie kupimy PRZYNAJMNIEJ jednego CMa to w przyszłym sezonie nie zdobędziemy ani jednego trofeum. Wydaje mi się, że Fergie wie o tym - nie możemy za wszelką cenę dopuścić ponownie do sytuacji kiedy w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym CL musimy stawiać na zawodnika, który jeszcze do niedawna był w głębokiej rezerwie. Gdyby chociaż był taki wspaniały, ale każdy wie, że Gibson - bo o nim mowa - takim piłkarzem nie jest i raczej nie będzie. Prawda jest taka - często gramy trzema cm, a na obecną chwilę conajwyżej dwóch(Scholes wiemy, że nie może grać zbyt często) prezentuje odpowiedni poziom. To stanowczo za mało.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-05-2010 11:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #21
Re: United - sezon 2010/2011
Z Bayernem mieliśmy aż dwóch kontuzjowanych środkowych pomocników. Teraz na przyszły sezon angielsko - brazylijski duet powinien być gotowy, także nie musimy mieć aż takiego parcia na pozyskanie środkowego, zwłaszcza jeśli zostanie Carrick.
01-05-2010 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #22
Re: United - sezon 2010/2011
Właśnie, na przyszły sezon wraca Hargreaves i Anderson. Mamy Fletchera, Scholesa, Carricka, Giggsa, Gibsona + powracająca dwójkę. Pamiętajmy też, że z wypożyczenia wraca Cleverley, który również może grać jako CM/AM. Moim zdaniem jeśli Ferguson nadal wierzy w Owena i Andersona, oraz nie ma w planie sprzedaży Carricka to nowy środkowy pomocnik nie zawita na Old Trafford.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-05-2010 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #23
Re: United - sezon 2010/2011
Prócz Fletchera nie mamy drugiego klasowego zawodnika w drugiej linii, którego stać na równą grę przez CAŁY SEZON. Niestety. A w wielu spotkaniach gramy przecież trójką w drugiej linii. Carrick powinien przyszły sezon rozpoczynać w roli rezerwowego i jeśli nie udowodni, że obecny sezon to przypadek to niestety, ale trzeba mu będzie podziękować.

Mamy za dużo zawodników przeciętnych w drugiej linii. Jesli trzeba kogoś sprzedać - trudno. Za dużo razy przegrywaliśmy w ostatnich miesiącach walkę w drugiej linii w decydujących starciach. Jak dla mnie miarka się przebrała Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-05-2010 13:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Online
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #24
Re: United - sezon 2010/2011
Tylko ja ciągle jestem zdania, że w środku pola jest ilość, ale nie ma jakości, w sumie to podobnie jak na skrzydłach. Otóż jest za dużo niewiadomych, z jednej strony może to wypalić jeśli te niewiadome (Anderson, Owen) zaczną grać na miarę możliwości, lecz z drugiej strony - jeśli nie zaczną, to jesteśmy w dupie.

Na chwilę obecną mamy jednego gracza z najwyższej półki (Fletcher) no i Scholesa, który jednak nie wiadomo, czy będzie prezentował się tak jak w obecnych rozgrywkach. Giggs na moje oko, będzie grał bardzo sporadycznie, a Gibson to jeszcze nie ten poziom.

Moja propozycja? Ściągnąć Modricia, lub Gourcuffa, nie sprzedając nikogo. Wówczas mielibyśmy trzech defensywnych pomocników (Carrick, Fletch i Owen) i dwóch ofensywnych Modrić/Gourcuff i Anderson. Jeśli Andi by nie wystrzelił to w zimowym go sprzedać. W tej sytuacji weterani stanowiliby jedynie uzupełnienie składu w razie kontuzji, czy też słabszej dyspozycji.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-05-2010 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #25
Re: United - sezon 2010/2011
Fergie won't look back in anger

Cytat:The summer arrivals of Chris Smalling from Fulham and Javier Hernandez guarantee a freshness to the Red Devils camp.

However, Ferguson has hinted there could be more fundamental changes to be made.

"You have to take a decision about where we can improve the team," said Ferguson.

"When you are challenging for four trophies it can have a draining effect. You have to be aware of that and spot the moment when it is time to freshen up one or two players.

"It is not a desire to do it but you need to do it because the demands and pressures on players can, over time, be quite exacting."

No i gitara. Bałem się, że SAF może wyskoczyć z jakimś hasłem, że mamy wystarczająco mocny skład, a za rok Gibson poprowadzi nas do potrójnej korony.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-05-2010 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #26
Re: United - sezon 2010/2011
Carrick, Foster, Kuszczak, Berbatov, Anderson, Hargreaves, Brown

To są zawodnicy, którzy pierwsi przychodzą mi na myśl kiedy słyszę o odświeżaniu składu. Kilku pozbyłbym się z bólem serca, kilku szkoda by mi nie było. Jasne jest jednak to, że aby pójść na przód musimy pozbyć się kilku z wyżej wymienionej grupy - chociażby z uwagi na fakt, że wchodzą nowe przepisy i jeśli chcemy kogoś kupić, to musimy dla nowych nabytków zrobić miejsce.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
05-05-2010 10:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #27
Re: United - sezon 2010/2011
Już się boje. Zawsze SAF zapowiadał, że transferów kategorycznie nie będzie i je robił. Teraz zapowiedział, że będą więc...

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
05-05-2010 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Online
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #28
Re: United - sezon 2010/2011
fidain napisał(a):Już się boje. Zawsze SAF zapowiadał, że transferów kategorycznie nie będzie i je robił. Teraz zapowiedział, że będą więc...

... może ich będzie dużo :lol:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-05-2010 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #29
Re: United - sezon 2010/2011
Nie no, w drugą stronę to chyba tak nie działa. Skoro mówi, że jednak zmiany są potrzebne, to jak się wytłumaczy z braku transferów?

E: Jak oddamy komuś Hargo, to jebne.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-05-2010 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #30
Re: United - sezon 2010/2011
Z tych zawodników, których wymienił Michał to wydaje mi się, że o miejsce w United mogą się martwić Foster i Anderson. Resztę osobiście bym zostawił.
Anglik sam się wypowiada, że potrzebuje gry i myśli o odejściu, a co do Andiego to rozegrał u nas 3 sezony i szczerze powiedziawszy nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Miał być następcą Scholesa, ale do tej pory nie widzieliśmy za wiele co mogłoby przypominać grę Rudego. Atutem Andersona jest niewątpliwie wiek i kto wie może SAF nadal w niego wierzy i pozwoli wrócić po kontuzji by rozegrać kolejny sezon, ale mam wątpliwości co do tego.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
05-05-2010 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości