Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #31
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
Cytat:Od rozgrywania piłki i podań otwierających drogę do bramki jest zazwyczaj ofensywny pomocnik a nie jak w tym przypadku 'ni to napastnik ni to pomocnik'.
A gdzie tak jest napisane ?

Rooney'a pewnie też do niedawna krytykowałeś jakim to marnym napastnikiem jest.

Cytat:Szkoda tylko, że Twat jest Twatem bo z Roo rozumieli się bardzo dobrze, transfer Berby skomplikował sytuacje i kosztem Bułgara OT opuścić musieli najpierw Saha potem Tevez...
Obaj opuścili OT tylko dzięki sobie.

Cytat:. I tu też refleksja tyczy sie zawodnika, konkretnie Pana 'nic nie wnosze do gry' Michaela Carricka. Dzisiaj zmienił kolejnego pro super stara Berbe i podobnie jak jego kolega kasztanił co sie tylko dało skasztanić, nie wiem jaki jest sens dalszego trzymania go w składzie.
Tak, Michael co kontakt z piłką to strata

Cytat: Ogólnie dzisiejsze zmiany były przedziwne, czas chyba mocno zastanowić sie nad tym czy Phelan spełnia się w roli asystenta
Tak, bo to Phelan decyduje o zmianach

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-05-2010 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #32
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
Przepraszam Pana! Halo słyszymy się? Dobrze. Dlaczego się Pan śmieje z cudzej wypowiedzi? Co jest zabawne w kogoś zdaniu? Ja też uważam, że Carrick nie jest postacią wyróżniającą się, a przy tym nie grającą na poziomie United i jeśli nie zagra w najbliższym sezonie(w tym okienku go bym nie sprzedawał, nie ma co osłabiać składu) to za rok bym się z nim pożegnał. Pewnie weźmie go jakaś potęga typu Wigan Wink

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
02-05-2010 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #33
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
atenats napisał(a):Przepraszam Pana! Halo słyszymy się? Dobrze. Dlaczego się Pan śmieje z cudzej wypowiedzi? Co jest zabawne w kogoś zdaniu? Ja też uważam, że Carrick nie jest postacią wyróżniającą się, a przy tym nie grającą na poziomie United i jeśli nie zagra w najbliższym sezonie(w tym okienku go bym nie sprzedawał, nie ma co osłabiać składu) to za rok bym się z nim pożegnał. Pewnie weźmie go jakaś potęga typu Wigan Wink

Bo kolega jest 'Weteran' a ja /my/ 'Żóltodziób/by' i mu wolno

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
02-05-2010 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #34
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
To że ma 1022 postów i siedzi na tym forum dłużej ode mnie nie czyni go mądrzejszym Smile

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
02-05-2010 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #35
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
Dobra, ale w czym problem? Wyśmiał czyjąś wypowiedź, bo go widocznie rozbawiła.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
02-05-2010 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #36
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
Przykro mi, ale tu nie chodzi o wywyższanie się tylko zwyczajne zwrócenie uwagę na pisanie głupot. Jeśli ktoś pisze, że Carrick "kasztanił wszystko co się dało" to trudno nie zareagować, biorąc pod uwagę, że zaliczył aż jedno niecelne podanie.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-05-2010 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
Po tym meczu, można dojść do wniosku że Berbatov nie ma chrakteru. Kurde, mecz o wszystko, gdzie trzeba wypruć żyły, wyżygać płuca, wysrać jelita. To on po byle jakim kontakcie, leży na ziemi, i leży dalej. Nie ma ochoty ruszyć dupy do przodu. Nie chce go nawet porównywać do Evry który walczył z o dwie głowy większymi zawodnikami, czy Rooneyem. Ale patrzeć się nie da, technicznie piłkarzem może być genialnym, ale w połączeniu z takim nastawieniem to chuj nie napastnik. Gdyby Ronaldo grał z takim zaangażowaniem jak on, to by nawet złotej piłki nie powąchał.
02-05-2010 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #38
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
matys napisał(a):Dobra, ale w czym problem? Wyśmiał czyjąś wypowiedź, bo go widocznie rozbawiła.

Taki i ja też czynie żaden rewanż, zwykła polemika

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
02-05-2010 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #39
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
No to se czyń. To co Cię w moim poście rozśmieszyło, że tak pozwole spytać.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
02-05-2010 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #40
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
matys napisał(a):No to se czyń. To co Cię w moim poście rozśmieszyło, że tak pozwole spytać.

Gdyż rozbawiła mnie Twoja, krótka jak krótka, sama w sobie wypowiedź - widocznie

A ciut poważnej. Irytuje mnie to, że niektórych traktuje się tu z góry, wyśmiewa wypowiedzi i uważa za kompletnych gamoni, tylko dlatego, że albo mają inne zdanie albo posiadają małą ilość postów /czyli zakłada sie chyba, że w dupie byli - gówno wiedzą/, niby argument bzdurny ale jednak coś w tym jest. Na Redcafe obowiązują czasem podwójne standardy o czym pisałem już Forestowi w odpowiedzi na jego ostrzeżenie jakobym to wyrażał sie bardzo wulgarnie a rzecz tyczyła sie wypowiedzi pomeczowej jednego z półfinałów LM kiedy to w poście użyłem stwierdzeń 'jebać' oraz 'sram na barce'. Oczywiście przeprosiłem i obiecałem, że będe starał stosować się do regulaminu, przy okazji z ciekawości 'przeleciałem' po tematach czy rzeczywiście zasady te obowiązują wszystkich i cóż, znajdywałem wypowiedzi o wiele bardziej wulgarne i mniej wyszukane a jednak nie zostały usunięte /moją zbanowano po kilku godzinach/, ciekawe jest też to, że wypowiedzi te został zamieszczone przez pasjonatów, nałogowców czy weteranów czyli osoby będące jakoby wyżej w hierarchii Redcafe aniżeli ja, osoba z ledwie kilkudziesięcioma postami...

Kocham United, zagorzale kibicuje od 12 lat i pragne dla mojego klubu jak najlepiej, na forum wyrażam moje subiektywne zdanie, jednak co poniektórzy wolą gnoić zamiast dyskutować, a ja przecież jestem po jasnej stronie mocy Big Grin

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
02-05-2010 23:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #41
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
Skoro zwykła polemika, to polemizuj. Co jest nie tak w moim poście? Chętnie popolemizuje.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
03-05-2010 09:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #42
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
Nie rozumiem o co całe halo. Jeśli matys napisałby, że Phelan powinien zostać wyrzucony na zbity pysk, bo zmiany były kiepskie to również bym zareagował z politowaniem. Jeśli powiedziałby, że Carrick wszedł i wszystko psuł - byłoby podobnie. I nie ma to znaczenie, że wcale nie uważam, że Phelan i Carrick wykonują swoje obowiązki wzorowo. Chodzi tylko o to, żeby swoją krytykę uzasadniać w miarę inteligentny sposób.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-05-2010 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #43
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
Mnie rozwaliła na kawałeczki zmiana Hargreavesa 10 sekund (czy coś w ten deseń) przed końcem meczu. Big Grin W ogóle wyglądał jakby się nie golił 2 lata i przypominał Robinsona Cruzoe. Rozgrzewał się od początku meczu i się śmiałem już, że pewnie SAF mu obiecał, że pobiega 90 minut na Stadium of Light i słowa dotrzymał Big Grin W końcu co za różnica, czy się biega między liniami bocznymi, czy kawałek za nimi ;d

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
03-05-2010 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
Tutaj chodziło o symbol, pokazanie że jest zdolny do gry. Hargo wrócił Smile
03-05-2010 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #45
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
michal85 napisał(a):Nie rozumiem o co całe halo. Jeśli matys napisałby, że Phelan powinien zostać wyrzucony na zbity pysk, bo zmiany były kiepskie to również bym zareagował z politowaniem. Jeśli powiedziałby, że Carrick wszedł i wszystko psuł - byłoby podobnie. I nie ma to znaczenie, że wcale nie uważam, że Phelan i Carrick wykonują swoje obowiązki wzorowo. Chodzi tylko o to, żeby swoją krytykę uzasadniać w miarę inteligentny sposób.

Ty za to Michale swoją krytykę wobec mojej wypowiedzi pare postów wcześniej poparłeś bardzo mocnymi argumentami :? Masz też jakąś dziwną tendencje do przejaskrawiania wypowiedzi i dodawania mi czegoś czego nie napisałem, we wczorajszym poście dodałeś coś o Roo, o którym nawet wzmianki nie dałem, więc po co i na co? Teraz w przypadku Phelana, kiedy ja pisze, że można by sie zastanowić nad jego przydatnością, to Ty wyolbrzymiasz i twierdzisz, że 'powinien zostać wyrzucony na zbity pysk'.

Chcesz konkretów ok. Carrick ostatnimi czasy zawodzi, nie twierdze że chłopak jest całkowicie do niczego ale chyba w tej chwili na takim poziomie PL i LM jego 'umiejętności' nie wystarczają, mało wnosi do gry, jego dobre występy w tym sezonie można by policzyć na palcach jednej ręki, kiedyś jeszcze strzały na bramke mu wychodziły, więcej podawał do przodu, po prostu dawał więcej drużynie. W tej chwili równie dobrze na jego pozycji może grać Park, także potrafi powalczyć, w dodatku ma lepszą technikę i więcej daje drużynie, co prawda nasz Koreańczyk lepiej czuje się na skrzydle ale myśle, że jeśli SAF dałby mu za zadanie być DMem starałby się jak najlepiej wywiązać z tego zadania. Kolejny przykład to Gibson, który w chwili obecnej prezentuje się podobnie do Carricka jednak ma o wiele lepszy i groźniejszy strzał od Michaela. Myśle, że jak do pełni sił dojdzie Hargo i wreszcie przebudzi sie Ando to nie będzie miejsca dla MC, zapewne SAF także widzi jego słabszą dyspozycje w związku z czym obok Fletcha ostatnio grywa albo Scholes albo Giggs...

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
03-05-2010 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości