Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #28
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
pedro napisał(a):Berbatov - S P R Z E D A Ć!
Niestety, ale muszę się z tym zgodzić. Berba gra słabiutko, odkąd przybył na Old Trafford i raczej nie możemy czekać, jak będzie miał 35 lat, gdy się w końcu zaaklimatyzuje. Patrząc na jego dotychczasowe dokonanie to nie jest piłkarz, który zasługuje na grę w barwach Man Utd. Wcześniej czekałem, aż wreszcie zagra mecz na poziomie z czasów Tottenhamu, ale teraz miarka się przebrała. Jakby prawdą było to, że Real chce sprzedać Benzemę za 17 mln, to ja skorzystałbym z tej szansy.

M4nCh napisał(a):Ludzie opamiętajcie się ma słaby sezon a wy go odrazu skreślacie ?? Zobaczycie w meczu ze Stoke się pokaże zapewniam was. Zaczyna powoli wracać dawny Berba co mnie cieszy wkońcu nie można tylko polegać na naszym Roo. Pewne jest to że Berba się pokaże w następnym seoznie zaaklimayzuje się w zespole [w co bardzo wierze] i zacznie grać na SWOIM poziomie.
Jak wcześniej napisałem, straciłem cierpliwość do Bułgara. Powoli zaczynam wierzyć, że poziom Berbatova, to ten, który dziś mięliśmy okazję zobaczyć...
A co do słabszego sezonu. To niby w zeszłym był w formie?
02-05-2010 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010) - Matti888 - 02-05-2010 19:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości