Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #46
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
danieltwi napisał(a):Carrick ostatnimi czasy zawodzi, nie twierdze że chłopak jest całkowicie do niczego ale chyba w tej chwili na takim poziomie PL i LM jego 'umiejętności' nie wystarczają, mało wnosi do gry, jego dobre występy w tym sezonie można by policzyć na palcach jednej ręki
To ile masz palców u jednej ręki, skoro jesteś w stanie w ten sposób policzyć dobre występy Anglika? Ja mam 5, a mając ich tyle potrzebuje z 3 dłonie, żeby zliczyć dobre występy Michaela.

danieltwi napisał(a):W tej chwili równie dobrze na jego pozycji może grać Park, także potrafi powalczyć, w dodatku ma lepszą technikę i więcej daje drużynie, co prawda nasz Koreańczyk lepiej czuje się na skrzydle ale myśle, że jeśli SAF dałby mu za zadanie być DMem starałby się jak najlepiej wywiązać z tego zadania.
:?

danieltwi napisał(a):myśle że SAF także widzi jego słabszą dyspozycje w związku z czym obok Fletcha ostatnio grywa albo Scholes albo Giggs...
No raczej oczywiste, że zawodnik w słabszej formie w takim klubie jak United ląduje na ławce, a grają Ci co są lepiej dysponowani.


Co do meczu, powinniśmy wygrać wyżej. Sam Berbatov powinien wczoraj przynajmniej z trzy bramki strzelić. Przyznam szczerze, że jestem strasznie zawiedziony postawą Bułgara w tym meczu. Nani po raz kolejny rozegrał naprawdę dobre zawody - jak dla mnie MoTM. Po raz kolejny dobrze zagrał Scholes, Fletcher troszkę słabiej niż zwykle. Giggs też mi się podobał. Obrona bardzo solidnie, Evra widać znów wrócił do najlepszego dyspozycji.
Szanse na tytuł są jakie są, jednak póki piłka w grze i póki istnieje choćby cień szansy ja wierzę. Przed meczem z The Reds z The Blues mówiłem koledze, że niebiescy punktów tym meczu nie stracą, a stracą je w meczu z Wigan. Wigan grać będzie bez jakiejkolwiek presji i to jest ich sporym atutem. Chelsea zaś wie, że musi wygrać, wiedzą też, że Wigan to nie przeciwnik z najwyższej półki i jeśli podejdą do tego meczu zbyt pewni siebie może się to wszystko skończyć dobrze dla nas.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
03-05-2010 12:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010) - Foster - 03-05-2010 12:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości