Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #47
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
Cytat:Masz też jakąś dziwną tendencje do przejaskrawiania wypowiedzi i dodawania mi czegoś czego nie napisałem, we wczorajszym poście dodałeś coś o Roo, o którym nawet wzmianki nie dałem, więc po co i na co?

Bo Roo przecież do neidawna też był raczej "tylko" tym podającym napastnikiem. Rozumiem więc, że równie mocno krytykowałeś jego predyspozycje strzeleckie co teraz Berbatova.

Cytat:Teraz w przypadku Phelana, kiedy ja pisze, że można by sie zastanowić nad jego przydatnością, to Ty wyolbrzymiasz i twierdzisz, że 'powinien zostać wyrzucony na zbity pysk'.
Czepiasz się pierdół zamiast w końcu przyznać się, że palnąłeś głupotę z tym Phelanem. Chyba, że faktycznie uważasz, że to on decyduje o zmianach. To jednak mogę skwitować tylko jednym <hahaha>
Cytat:Chcesz konkretów ok. Carrick ostatnimi czasy zawodzi, nie twierdze że chłopak jest całkowicie do niczego ale chyba w tej chwili na takim poziomie PL i LM jego 'umiejętności' nie wystarczają, mało wnosi do gry, jego dobre występy w tym sezonie można by policzyć na palcach jednej ręki, kiedyś jeszcze strzały na bramke mu wychodziły, więcej podawał do przodu, po prostu dawał więcej drużynie. W tej chwili równie dobrze na jego pozycji może grać Park, także potrafi powalczyć, w dodatku ma lepszą technikę i więcej daje drużynie, co prawda nasz Koreańczyk lepiej czuje się na skrzydle ale myśle, że jeśli SAF dałby mu za zadanie być DMem starałby się jak najlepiej wywiązać z tego zadania. Kolejny przykład to Gibson, który w chwili obecnej prezentuje się podobnie do Carricka jednak ma o wiele lepszy i groźniejszy strzał od Michaela. Myśle, że jak do pełni sił dojdzie Hargo i wreszcie przebudzi sie Ando to nie będzie miejsca dla MC, zapewne SAF także widzi jego słabszą dyspozycje w związku z czym obok Fletcha ostatnio grywa albo Scholes albo Giggs...
Bla, bla, bla. Ale jaki to ma związek z wczorajszym meczem? Zresztą mógłbym polemizować z częście tej wypowiedzi, ale to nie jest odpowiedni temat.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-05-2010 12:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010) - michal85 - 03-05-2010 12:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości