Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowanie sezonu Premier League 09/10
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #3
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 09/10
1.Najlepszy zawodnik - Patrice Evra. Mam w dupie, że nie strzelił żadnego gola, a parę razy zawodził, ale takiej gry na boku obrony, to ja w ciągu całego swojego życia nie widziałem

2.Najlepszy młody zawodnik - James Milner, naprawdę utalentowany chłopak, jego gra może się podobać

3.Najlepszy bramkarz - Van der Sar, dziś pokazał klasę, jak niemal zawsze w tym sezonie. To były rozgrywki, w których Edwin naprawdę musiał się napracować, zdecydowanie bardziej, niż w latach ubiegłych, ale cóż...

4.Najlepszy obrońca - Patrice Evra, bo rozpierdolił system

5.Najlepszy pomocnik - Frank Lampard, za solidność, no i cały wór goli

6.Najlepszy napastnik - Didier Drogba, chociaż najchętniej wysłałbym mu granat chytrze przebrany za solidnych rozmiarów kurze jajo

7.Mecz sezonu - United 4-3 City

8.Jedenastka sezonu EPL - Van der Sar, Ivanovic, Vermaelen, Vidic, Evra - Valencia, Lampard, Fletcher, Young - Drogba, Rooney

9.Rozczarowanie sezonu (drużyna) - No Liverpool, a niby co?

10.Objawienie sezonu (drużyna) - Postawię jednak na Tottenham, zwłaszcza za przedostatni mecz Big Grin

11.Rozczarowanie sezonu (zawodnik) - Steven Gerrard, bo w kluczowych momentach dawał dupy

12.Objawienie sezonu (zawodnik) - Thomas Vermaelen, w życiu bym nie przewidział, że to taki kozak Wink

13.Najlepszy transfer - Antonio Valencia, chyba nikt się nie spodziewał, że tak dobrze zapełni lukę po CR Wink

14.Niewypał transferowy - Aquilani <jupi> :lol:

15.Najlepszy trener - sir Alex Ferguson, za to, że wciągnął ekipę z takimi problemami na drugie miejsce.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
09-05-2010 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 09/10 - Szymcio - 09-05-2010 22:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości