Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowanie sezonu Premier League 09/10
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #4
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 09/10
1.Najlepszy zawodnik - Rooney, już nie za to, że strzelił najwięcej goli bo Drogba wczoraj go wyprzedził, ale za całokształt. Serce do gry, wola walki, wykończenie, znakomite podania - wg mnie Rooney ustępuje umiejętnością podawania tylko Scholesowi jak chodzi o ManUtd. Zawodnik kompletny jak dla mnie już w tej chwili, a może być tylko, idąc za klasykiem, "kompletniejszy". Big Grin

2.Najlepszy młody zawodnik - Milner, Fellaini, gdyby nie kontuzja, też miałby szansę.

3.Najlepszy bramkarz - tylko Van der Sar.

4.Najlepszy obrońca - chyba Evra, jeśli chodzi o środkowych obrońców to w tym sezonie gwiazdorów raczej nie było.

5.Najlepszy pomocnik - Lamps, mimo, iż na początku sezonu uważałem, że już się "skończył" - potem pokazał klasę.

6.Najlepszy napastnik - Drogba, rzut oka w tabelę strzelców i wszystko jasne.

7.Mecz sezonu - 4:3 z City jest dobrym pomysłem, ale w pamięć zapadła mi chyba najbardziej spektakularna wiktoria Tottenhamu - 9:0 z Wigan.

8.Jedenastka sezonu EPL - zgadzam się z tą oficjalną.

9.Rozczarowanie sezonu (drużyna) - nasze kochane LFC Big Grin

10.Objawienie sezonu (drużyna) - Birmingham, a jak.

11.Rozczarowanie sezonu (zawodnik) - Gerrard, i już nie chodzi nawet partykularnie o jego grę (choć także o to), ale o to, że będąc kapitanem nie umiał pociągnąć zespołu tak, jak to robił niemal od zawsze.

12.Objawienie sezonu (zawodnik) - Nani, szkoda, że tak późno. Z zamiennego skrzydłowego na kluczową postać nam wyrósł.

13.Najlepszy transfer - Dunne: ManCity ---> Aston Villa

14.Niewypał transferowy - Aquilani (chociaż ja w nim widzę potencjał, ale w tym sezonie klapa na całej linii).

15.Najlepszy trener - 'Arry Redknapp, jedyny od wielu lat, któremu udało się naruszyć strukturę Big Four.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
10-05-2010 08:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 09/10 - Mubinio - 10-05-2010 08:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości