Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa B
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #16
Re: Grupa B
pan_opticum napisał(a):Paskudny mecz Argentyna - Nigeria. Miałem nadzieję, że Argentyńczycy dostaną po ryju albo co najmniej remis będzie. I jeszcze komentatorzy się zachwycali jakie to widowisko, jakie podania. Jedno do przodu, potem do tyłu, ja do ciebie ty do mnie. Głównie tak podawali Argentyńczycy.

Jak to moja kobieta powiedziała: Chyba jest słaby bo nie był w spocie Nike'a skoro tylko czipsy reklamuje 8-)

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
13-06-2010 08:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #17
Re: Grupa B
Hehe, dobre. Big Grin +666Wink

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
13-06-2010 09:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Grupa B
Mecz był nudny, a najgorsze w nim byli komenatatorzy, którzy tylko o Messim nawijali(z resztą Messi tak się chamił, że gdyby nie on to Argentyna mogła ten mecz wygrać spokojnie 3-0)

Co do meczu Korea-Grecja, to mecz był ciekawy, a gra Koreańczyków była miła dla oka Wink Cieszy bramka Park Ji-Sunga.

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
13-06-2010 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #19
Re: Grupa B
atenats napisał(a):z resztą Messi tak się chamił, że gdyby nie on to Argentyna mogła ten mecz wygrać spokojnie 3-0

Czyli sugerujesz, że gdyby Messiego nie było na boisku to Argentyna wygrałaby wyżej? :lol: Fajny masz pogląd, biorąc pod uwagę, że większość akcji, które miała Argentyna to zasługa Messiego.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
13-06-2010 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Grupa B
Dosyć ciekawe widowisko zostało nam wczoraj zaserwowane. Ciekawy obfitujący w dobre akcje mecz. Słaba skuteczność jednej i drugiej ekipy. Chujowy komentarz. Te słowa cisną się początkowo na usta.

Argentyna pokazała, że ma zupermegaduperhipermoc z przodu, ale ze skutecznością licho sam Higuain i Messi mogli wczoraj po hattricku strzelić. Di Maria nie widoczny. Jonas żenujący. Samuel słaby. Ogólnie w defensywie Argentyna to bardzo słaby zespół. Gdyby Nigeria miała trochę więcej szczęścia i np Uche zachował więcej zimnej krwi to mogli urwać chociaż punkcik drużynie Maradony.

W oczy rzucała się duża przerwa w środku boiska pomiędzy czwórką ofensywnych zawodników, a szóstką defensywnych. Jakaś lepsza drużyna spokojnie to wykorzysta.

Jeśli chodzi o grę Nigerii to było okej. Widać, że Lagerback mimo krótkiego czasu, dobrze przygotował zespół do Mundialu. Świetnych zawodników miał z przodu. Dupy dał jedynie Obinna który grał słabo. Dobrze, żeby w kolejnym meczu od początku w jego miejsce zagrał Martins, który dał bardzo dobrą zmianę. To samo Odemwingie, który bardzo dużo dobrego robił na lewym skrzydle. Ciekawym graczem jest Haruna który rozgrywał dopiero chyba 5 mecz w kadrze i ma tylko 20 lat a emanował wielkim spokojem. Może z niego wyrosnąć naprawdę wielki gracz.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
13-06-2010 12:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #21
Re: Grupa B
Ogólnie myślałem, że mnie przysłowiowy pieron strzeli podczas słuchania komentatorów. Messi to, Messi tamto, a poza sztuczkami technicznymi nie pokazał nic, co przyniosłoby korzyść drużynie. Lubański mało się nie spuścił na jego widok, jakby przynajmniej powtórzył akcję Maradony vs. Anglia czy Giggsa vs. Arsenal.
Żenada.

Argentyna była minimalnie lepsza, ale Nigeria zasłużyła na punkt. Więcej zimnej krwi i pomyślunku, a przy kiszce skuteczności Albicelestes mogliby urwać przynajmniej punkt.

------
Tak, jak myślałem Korea rozprawiła się z Grekami. Zdecydowana przewaga, stracili panowanie na boisku przez kilka minut, ale i tak zdecydowanie byli lepsi. Bardzo fajna bramka Ji-Sung Parka. Oby tak dalej.

Gdzie jest Groszek?
13-06-2010 12:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #22
Re: Grupa B
Nie no, uczciwie to nikt z Argentyny nie zagrał lepiej niż Messi. Co nie zmienia faktu, że ich gra nie powalała.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
13-06-2010 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #23
Re: Grupa B
Mascherano też przykozaczył wczoraj. I w sumie to jemu nie można nic zarzucić, do Messiego można się przyczepić o te zmarnowane setki Smile

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
13-06-2010 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Grupa B
Argentyna 4-1 Korea

Argentyńczycy pokazali, że są jednym z faworytów mistrzowskiego turnieju. Z drugiej strony wynik mógł być zupełnie inny gdyby nie samobój Chu-Younga i gol ze spalonego Higuaina. Z przodu w Argentynie wygląda to przezajebiście, z tyłu już nie koniecznie, co pokazał nawet ten mecz. Fatalny błąd Demichelisa do tego dochodzi kontuzja Samuela. Jestem ciekawy co Argentyna pokaże z jakimś silniejszym rywalem.

Grecja 2-1 Nigeria

Sani Keita to jemu Nigeryjczycy zawdzięczają odpadnięcie z Mundialu. Zachował się jak frajer osłabiając zespół. Jestem przekonany, że w 11 vs. 11 Grecy mieliby bardzo ciężko ze zdobyciem bramki. Jednak po straceniu zawodnika przycisnęli z dobrym efektem. Wszystkie gole w tym meczu dziwne. Kolejny błąd Tzorvasa na tych mistrzostwach. Tym razem dał się nabrać na strzał Kalu Uche. Grecy pierwszego gola zdobyli po rykoszecie od Haruny, drugi gol to błąd świetnie do tego czasu spisującego się Enyeamy.

***

Grecja - Argentyna
Korea - Nigeria

Dawaj Park! Liczę na zwycięstwo Koreańczyków i ich awans do kolejnej rundy. W drugim meczu Maradono pewnie pozwoli odpocząć kilku kluczowym zawodnikom.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
19-06-2010 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #25
Re: Grupa B
Przed ostatnią kolejką w tej grupie wydaje mi się że Argentyna i Korea wygrają swoje spotkania i tym samym obie awansują dalej. Gracze z Ameryki Południowej nie zechcą spuszczać z tonu i po raz kolejny pokażą, że trzeba się z nimi liczyć, a Koreańczycy mając świadomość awansu na wyciągniecie ręki zepną poślady i ograją Nigerię.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
19-06-2010 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #26
Re: Grupa B
Argentyna ma mocny skład ale nie powala polotem i skutecznością. Messi chuja gra a Higuan to ciota, potrafi strzelić ze spalonego i z 2metrów, a gdy dostanie piłkę na 16 metr to buracko oddaję ją bramkarzowi bo nie potrafi uderzyć ładnie...żenada. Nie wiem dlaczego Maradona trzyma a ławie takich graczy jak Aquero czy Milito a puszcza takiego buraka z realu;/
Na drugim miejscu wyjdzie Korea która gra w miarę fajną piłką, zobaczymy co pokaże przeciw Nigerii
Nigeria ogólnie dała ciała, liczyłem na więcej z ich strony, ale na pocieszenie dodam że z Nigerii wyłonił się najlepszy bramakarz tego turnieju jak do tej pory a mianowicie Enyeama i zdaje mi się że w dalszej rozgrywkach nie będzie takiego świetnie broniącego bramakrza
22-06-2010 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Grupa B
Cytat:Messi chuja gra a Higuan to ciota, potrafi strzelić ze spalonego i z 2metrów, a gdy dostanie piłkę na 16 metr to buracko oddaję ją bramkarzowi bo nie potrafi uderzyć ładnie...żenada.

:lol:

Śmieszne trochę tłumaczenie. Facet strzelił hattricka i jest słaby? Ciota bo nie gra w United? Daj spokój, jakby nie patrzeć wymieniłeś dwóch najlepszych zawodników Argentyny.

Cytat:Nigeria ogólnie dała ciała, liczyłem na więcej z ich strony, ale na pocieszenie dodam że z Nigerii wyłonił się najlepszy bramakarz tego turnieju jak do tej pory a mianowicie Enyeama i zdaje mi się że w dalszej rozgrywkach nie będzie takiego świetnie broniącego bramakrza

Podziękowania dla Saniego Keity, który sprezentował 3 punkty grekom. Co do Enyeamy nie ma co się napalać, bo swoją "szmatę" puścił.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
22-06-2010 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Vego4 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Grupa B
Żałuję, że wybrałem mecz Argentyny z Grecji. Na szczęście zdążyłem końcówkę meczu Korei z Nigerią obejrzeć. Jestem happy, że Korea zagra dalej, bo Park. Wink Aczkolwiek to Nigeria była bliżej, oj bliżej. Argentyna plan minimum ma za sobą - wyjście z grupy.

Sądzę, że użyłeś pogrubienia przez przypadek? //paolo
22-06-2010 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #29
Re: Grupa B
Cytat:Podziękowania dla Saniego Keity, który sprezentował 3 punkty grekom. Co do Enyeamy nie ma co się napalać, bo swoją "szmatę" puścił.

Tak tylko popatrz ile wybronił piłek które powinny wpaść, taki np bramkarz Anglików nie mając za wiele do roboty i tak puścił szmatę. Co do Messiego, co z tego że dostał nagrodę za najlepszego piłkarza skoro na mundialu gra wielkie g*wno. Nie Higuan to ciota bo nie potrafi wykończyć takich sytuacji jak kończy np Tevez, Roo, Villa, dla mnie liczy się jakość a nie ilość nędznych zdobytych bramek typu spalony albo z 1metra...A najlepszym zawodnikiem Argentyny na obecnym mundialu jest Mascherano.
28-06-2010 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości