Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa C
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #16
Re: Grupa C
King kontuzjowany, jak Carragher będzie podstawowym stoperem to masakra Sad
15-06-2010 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Grupa C
Jest trochę czasu można napisać o pozostałych spotkaniach.

Słowenia 1-0 Algieria.

Dużo walki, mało ciekawej i fajnej gry. W pierwszej połowie gra bardzo wyrównana. Żadna z drużyn nie mogła przycisnąć mocniej swojego rywala. W drugiej było widoczne oddanie pola przez Algierczyków, którzy nastawili się na kontry. Mecz zakończyłby się remisem gdyby nie idiotyczne zachowanie Ghezzala, który złapał jedną z głupszych czerwonych kartek jakie widziałem. Po tym zajściu Słowenia zaczęła grać już o 3 punkty. Gol którego zdobyli to kolejny błąd bramkarza. Ta piłka była do wybicia, a tutaj nieudana próba złapania jej i dupa. Algieria po takim wyniku jest głównym i jedynym kandydatem do zajęcia ostatniego miejsca w grupie. W kolejnym meczu grają z Anglikami, którzy wyjdą na wkurwię i zjadą ich wysoko. W całym meczu wyróżniał się Bougherra i Belhadji którzy mimo tego, że bronili dostępu do własnej bramki to aktywnie uczestniczyli w atakach na bramkę Handanovica.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
15-06-2010 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #18
Re: Grupa C
Tomek91 napisał(a):[Obrazek: the-sun-world-cup-2010.jpg]


My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
18-06-2010 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #19
Re: Grupa C
Te cipy to była repra Anglii?! :shock:
Nie wiem generalnie co napisać skoro reprezentacja, której zawsze kibicuje 'gra' w ten sposób. Na usta cisną się same negatywy i mało wyszukane słowa. Jednym słowem - słabo, trzema - w chuj słabo, począwszy od obrony poprzez pomoc po Roo, który nie grał NIC i Heskeya / :? ?/. Po pierwszej połowie pomyślałem sobie kto tu mógłby wejść z ławki i rozruszać trochę grę Synów Albionu, zerknąłem na nazwiska i poza J.Cole'm nikt inny by się chyba do tego nie nadawał. Rozgoryczony jestem strasznie. Capello pokpił sprawę zarówno jeżeli chodzi o taktykę jak i dobór ostatecznej 23-osobowej kadry, piłkarze też powinni mieć sobie wiele do zarzucenia.

Pozostaje kibicować Meksykowi...

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
18-06-2010 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #20
Re: Grupa C
Bida z nędzą...
Naprawdę ciężko ogląda się taką grę rep. Anglii. Miesiąc przed Mundialem stawiałem podopiecznych Capello wśród kandydatów do wygrania, jednak patrząc na ich obecną grę obawiam się, że oni nawet z grupy nie wyjdą... W sumie to dobrze, przynajmniej Rooney, który nawiasem mówiąc był dziś bardzo słaby, będzie miał dłuższy urlop i porządnie wypocznie przed następnym sezonem.
Jeśli Anglia ma zamiar jeszcze coś ugrać na tych mistrzostwach to Capello musi zmienić skład, bo tym zestawieniem nie mają szans by osiągnąć cokolwiek. Co trzeba zmienić? Może po kolei:
1) Żadnego Gerrarda na lewym skrzydle, najlepiej to wypierdolić go na ławkę, bo jest chujowy i nie mogę na niego patrzeć. W jego miejsce Joe Cole, a nie jakiś Wright Phillips.
2) Michael Carrick jako partner bądź co bądź słabego Lamparda, no ale ktoś musi grać w tym środku. Barry dał ciała, Milner tym bardziej, także czas na to by Michał mógł się wykazać.
3) Heskey na ławkę, razem z nim powinien udać się na nią i Rooney, no ale ktoś musi grać.

James
Glen - Terry - King/Dawson - A.Cole
Lennon - Carrick - Lampard - J.Cole
Rooney - Crouch/Defoe


Oczywiście, szanse, że Capello desygnuje do gry taki a nie inny skład, są bliskie zeru...



Mój Blog: Pod presją czasu
18-06-2010 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #21
Re: Grupa C
Moje pomysły na mecz ze Słowenią

- Barry do Lecha Poznań, a nie do poważnej kadry. Mógł spokojnie Capello dać pograć od 46 Carrickowi, wiem że ten też był bez formy, ale na pewno by chciał zmienić obraz gry. W końcu to mundial.

- Defoe za Heskeya, który w formie ostatnio był w czasach apartheid'u, kiedy to wuwuzele znane były tylko w australijskim buszu.

- Zaryzykować, zasymulować kontuzję 12 graczy rezerwowych i jest szansa, że FIFA oraz Paul Scholes zgodzą się na grę w turnieju.


Fan United od 1992 roku
19-06-2010 08:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Grupa C
To co wczoraj widzieliśmy to było katastrofa. W meczu ze Słowenią, który niespodziewanie stanie się meczem o wszystko trzeba przeprowadzić spore zmiany:

1. Oczywiście wywalić Heskeya. Z całym szacunkiem, ale piłka odbijała się od niego jak od drzewa

2. Zamiast Carraghera Dawson, albo King, bo to co wczoraj wyprawiał obrońca Liverpoolu wołało o pomstę do nieba. Cała obrona się nie popisała, ale Jimmy przebił ich wszystkich.

3. Carrick za Barrego

4.Na prawe skrzydło Walcott! Dlaczego Capello go nie powołał. Na pewno byłby lepszy od słabego Lennona.

5. Joe Cole do pierwszego składu.
19-06-2010 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #23
Re: Grupa C
Matti888 napisał(a):2. Zamiast Carraghera Dawson, albo King, bo to co wczoraj wyprawiał obrońca Liverpoolu wołało o pomstę do nieba. Cała obrona się nie popisała, ale Jimmy przebił ich wszystkich.

Z tym na szczęście nie będzie problemów, bo Carragher w następnym meczu będzie pauzował za kartki Wink

Gra Anglików była tragiczna i jestem bardzo ciekawy, co nam w ostatnim meczu grupowym (albo i mundialu) zaserwuje Capello.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-06-2010 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #24
Re: Grupa C
Widać gołym okiem, że Capello zjebał przygotowania. Wszyscy są kompletnie bez formy, do tego śmieszne powołania i dziękuje, dobranoc. Mam nadzieję, że nie wyjdą z grupy.

Jak można grać w podstawie Heskey'em? Ten gość jest tragiczny, tak jak cały poprzedni sezon w jego wykonaniu. A Bent i Agbonlahor zostali w domu. To samo na bokach. Johnson miał kapitalne pół sezonu w Shitty, to i tak pojechał Philips.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
19-06-2010 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Grupa C
USA 2-2 Słowenia

Świetny mecz. Jeden z lepszych tych MŚ. Słowenia zagrała świetną pierwszą połowę. Piękny gol Birsy, później błąd w ustawieniu się obrońców i 2-0 do przerwy. W drugiej połowie odmieniony zespół USA, który pokazał prawdziwą klasę i powinien wygrać to spotkanie. Gol Donovana :shock: :shock: :shock: Ładny gol Bradleya i nie wiem dlaczego nieuznana bramka Edu. Jak dla mnie spalonego tam nie było, a i faulu też się nie doszukałem.

Anglia 0-0 Algieria

Zdziwiony jestem takim obrotem sprawy. Anglia zagrała fatalnie. Capello ma jeszcze trochę czasu żeby wszystko w tym zespole poukładać. Konieczne są zmiany, bo we wczorajszym meczu na całej linii zawiedli prawie wszyscy. Najwyższy czas na Joe Cole i Rooneya z Defoe. Szansę powinien też dostać Carrick. Fatalnie wczoraj to z przodu wyglądało. Żadnych konkretnych akcji. Dużo niepotrzebnych strat, niecelnych podań.

3 kolejka

Anglia - Słowenia
USA - Algieria

Anglia raczej wygra ten ostatni mecz. Tak samo USA i to ich będziemy oglądać w kolejnej rundzie.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
19-06-2010 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #26
Re: Grupa C
A ja mówiłem, że Anglicy w tym zestawieniu i z tym facetem na ławce nic nie zdziałają. Nie rozumiem jaki sens jest grać żenującym Gerrardem i jeszcze gorszym Lampardem. Nie rozumiem również czemu Capello nagminnie stawia na system 442, jeśli Anglicy nie mają dwóch klasowych napastników (nawiasem mówiąc na Mundialu lepiej wygląda Heskey niż Roo ). Zawodnicy od lat są ci sami - gwiazdy w klubach, żenada w reprezentacji. Tego można było się spodziewać.

James - Johnson, Dawson, Terry, Cole - Carrick, Barry - Cole, Lampard/Gerrard, Lennon - Rooney

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-06-2010 12:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #27
Re: Grupa C
Cytat:1) Żadnego Gerrarda na lewym skrzydle, najlepiej to wypierdolić go na ławkę, bo jest chujowy i nie mogę na niego patrzeć. W jego miejsce Joe Cole, a nie jakiś Wright Phillips.

Zgadzam się w zupełności, tyle że problemem jest tu ta jego opaska kapitańska.

Ogólnie patrząc na ich grę wczoraj to brakowało lidera, a przecież przynajmniej ze 3 piłkarzy są na co dzień liderami swoich zespołów. Nikt nie jest w formie, brakuje walki do końca i świeżości. Nie mam pojęcia, czy są w stanie ograć Słowenię i wyjść z grupy, gdyby się nie udało to głównym winowajcą będzie przede wszystkim Capello. Mając tak ogromny wybór dokonać tak kontrowersyjnej selekcji, Anglia miała walczyć o mistrza, a grupa miała być formalnością. Nie jest...
19-06-2010 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #28
Re: Grupa C
Cytat:Rob Green has trained today and in three hours he had 4,000 shots fired at him and did not concede a single goal. Tomorrow, he and Heskey will train with the rest of the squad.
:lol:

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
19-06-2010 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #29
Re: Grupa C
Brak słów odnośnie postawy Anglików. Przed meczem stawiałem jakieś 2-0, 3-0 dla nich a tutaj kolejny remis i bezbarwna gra. Tam nie gra praktycznie nic- począwszy od obrony (Carragher) poprzez pomoc/ skrzydła i na ataku kończąc.
Przed mundialem wysoko oceniałem ich szanse ale skoro nie mogą wygrać z Algierią to coś jest nie tak.
Został im ostatni mecz z liderem grupy i szczerze nie zdziwię się jak dostaną po dupie od Słoweńców i w takich miłych nastrojach wrócą do domu Tongue

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
19-06-2010 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #30
Re: Grupa C
Lukas napisał(a):począwszy od obrony (Carragher)

Szczerze, to Terry wczoraj wcale lepszy nie był. Lampard, Gerrard, Barry <ściana> Atak...jaki atak?!

Anglia coś jak Polska - ostatni mecz o wszystko, liczenie punktów i oczekiwanie na potknięcie rywali, a już myslałem że nie dane mi będzie przeżywać tego ponownie

Lukas napisał(a):Został im ostatni mecz z liderem grupy i szczerze nie zdziwię się jak dostaną po dupie od Słoweńców i w takich miłych nastrojach wrócą do domu Tongue

Ja to nawet wole zeby wreszcie jakieś Słowenie, Meksyki czy Szwajcarie sie pokazały i zaszły daleko, bez presji, na ambicji, zawsze walcząc o korzystny wynik.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
19-06-2010 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości