Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa D
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #16
Re: Grupa D
Czary napisał(a):Ręka Kewella może i nabita (czerwona kartka, która ustawiła mecz, trochę przesadzona)
Przepisy wyraźnie mówią, że w takiej sytuacji należy się czerwona kartka. Kewell dokładnie wiedział gdzie stoi i co grozi za ewentualne zagranie ręką. Mógł schować ręce za plecy i starać się jakoś wybić piłkę.

Ghana mnie rozczarowała... Australia mimo że grała w "10" atakowała i powinna wygrać ten mecz, jednak jak się marnuje tak dogodne sytuacje... Zawodnicy Ghany jakoś niezbyt kwapili się do atakowania i jedynie strzałami z daleka tworzyli zagrożenie pod bramką Schwarzera, który rozegrał naprawdę bardzo dobre spotkanie.

Ghana 4pkt
Serbia 3pkt
Niemcy 3pkt
Australia 1pkt

Sytuacja w tej grupie jest bardzo ciekawa. Tak naprawdę to każdy zespół może wyjść. Mam nadzieję, że do dalszej fazy awansuje Serbia i Ghana.



Mój Blog: Pod presją czasu
19-06-2010 18:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #17
Re: Grupa D
http://www.sport.pl/MS2010/1,104121,804 ... ucony.html

Kolejny gracz wyrzucony. Muntari nigdy myśleniem się nie skaził, a pomyśleć, ze było plotki łączące go z United, szczerze gorszych nie mogli wymyślić.
21-06-2010 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #18
Re: Grupa D
Ghana ma młody zespół i mam nadzieję że pokażą klasę i co najmniej zremisują ze szwabami a Serbia ogra AustralięBig Grin A przy okazji w jakim klubie gra A.Gyan? Ponieważ jest młody i bardzo ambitny, widać że walczy o piłkę i się stara, może warto by go sprowadzić do Manchester UnitedBig Grin
22-06-2010 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #19
Re: Grupa D
El Polako napisał(a):w jakim klubie gra A.Gyan?
Stade Rennais Football Club.


Fan United od 1992 roku
22-06-2010 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Grupa D
El Polako napisał(a):Ponieważ jest młody i bardzo ambitny, widać że walczy o piłkę i się stara, może warto by go sprowadzić do Manchester UnitedBig Grin

Żartujesz sobie, nie?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
22-06-2010 17:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #21
Re: Grupa D
Czary napisał(a):Żartujesz sobie, nie?

Chyba nie :?

Szczerze, jakoś średnio mnie interesuje ta grupa. Niby drużyny na poziomie, ale 'coś' na mnie wpływa na tyle istotnie, że nie odczuwam większego zainteresowania tymi spotkaniami - chyba, że chodzi o informacje o wtopie Niemów, no i bramkach Podolskiego (nawet lubie chłopaka).

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
22-06-2010 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #22
Re: Grupa D
Cytat:Żartujesz sobie, nie?

Czary a dlaczego mam sobie żartować? Przecież Gyan jest jednym z najlepszych napastników na tym mundialu.
28-06-2010 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Grupa D
Pod względem bramek tak. Szkoda tylko że z trzech, dwie zdobył z rzutów karnych...

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
28-06-2010 18:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości