Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa F
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Grupa F
Drużyny:
Włochy
Paragwaj
Nowa Zelandia
Słowacja

Terminarz:
14 czerwca, poniedziałek
Kapsztad: Włochy - Paragwaj (20.30)

15 czerwca, wtorek
Rustenburg: Nowa Zelandia - Słowacja (13.30)

20 czerwca, niedziela
Nelspruit: Włochy - Nowa Zelandia (16.00)
Bloemfontein: Słowacja - Paragwaj (13.30)

24 czerwca, czwartek
Polokwane: Paragwaj - Nowa Zelandia (16.00)
Johannesburg: Słowacja - Włochy (16.00)

W tym temacie dyskutujemy o wszystkim, co związane z Grupą F.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
04-06-2010 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2
Re: Grupa F
Włochy i Paragwaj.

Makaroniarze nie zachwycają, lecz wtopy być nie powinno. Za to Paragwaj z sparingach prezentował się naprawdę dobrze i kto wie, może kolejny czarny koń tego turnieju. Mają silną ekipę, która w moim mniemaniu może namieszać.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-06-2010 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3
Re: Grupa F
Włoch i Paragwaj, nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej. Z cały szacunkiem dla Nowej Zelandii i Słowacji, ale obie te reprezentacje są po prostu za słabe by coś tu zwojować.



Mój Blog: Pod presją czasu
05-06-2010 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #4
Re: Grupa F
W obliczu przeciętnej konkurencji powinny awansować Włochy i Paragwaj. Jeśli chodzi o Włochów, to naprawdę słabo mi się widzi ich postawa na tym mundialu. Wskazują na to zarówno wyniki, jak i skład. Kurde, Włochy zawsze miały pełno gwiazd w zespole. Kadra na ten mundial składa się w większości z piłkarzy, którym bliżej do końca kariery. Cannavaro, Zambrotta, Gattuso, Pirlo. Sorry, ale jak dla mnie są to piłkarze, których czas już minął bądź mija. Zawodnicy młodszego pokolenia sa dla mnie anonimowi. To samo tyczy się Paragwaju. Poza silnym atakiem, piłkarze z tej kadry są mi zupełnie nieznani. Nowa Zelandia to jakiś żart. Słowacja? Nie powinna stanowić problemu, choć jest w stanie powalczyć, czy to z Włochami czy z Paragwajem.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
06-06-2010 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #5
Re: Grupa F
Ból, że Paragwajczycy nie dotrzymali zwycięstwa do końca, tym bardziej przez głupi błąd bramkarza.
Szkoda tym większa, iż Włosi zachowywali się tak , jak świadczy o nich stereotyp. Wpierw jak na razie nur mistrzostw w wykonaniu De Rossiego (co było o tyle śmieszne, że poprzez swoje długie leżenie zmusił kolegów do wywalenia piłki na aut ), następnie masa prowokacji i w końcu po prostu chamskie koszenie. Camoranesiego powinni zawiesić na minimum dwa mecze, bo to, co wyprawiał ten degenerat, to przechodzi pojęcie średnio rozgarniętego człowieka.

Gdzie jest Groszek?
14-06-2010 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #6
Re: Grupa F
Kris1908 napisał(a):Szkoda tym większa, iż Włosi zachowywali się tak , jak świadczy o nich stereotyp.
Szkoda że Wpłynął na ciebie Iwański bo mówisz jak on. Takiego beznadziejnego komentarza jak i fatalnego sędziowania nie było na tym mundialu jeszcze.
15-06-2010 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #7
Re: Grupa F
Wali mnie Iwański i reszta jego kolegów po wątpliwym fachu.
Dla twojej informacji w trakcie meczu dużo rozmawiałem i nie zwracałem uwagi na gadającego pana w reżimowej TV.

Wciąż uważam, że Camoranesi to degenerat. Normalny człowiek takich rzeczy nie robi.

Gdzie jest Groszek?
15-06-2010 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Grupa F
Włochy 1-1 Paragwaj

Całkiem fajny dla oka mecz. Dużo walki. Paragwaj oddał jeden celny strzał na bramkę, ale za to skuteczny. Świetnie zachował się ten Alcaraz. Buffon nie miał najmniejszych szans na wyciągnięcie tego strzału. W drugiej połowie zdziwiony byłem postawą Włochów, którzy zapieprzali aż miło. Dużo fajnych i ciekawych akcji ofensywnych. Bramka De Rossiego zdobyta po fatalnym błędzie bramkarza. De Rossi pokazał charakter. Był prawdziwym sercem zespołu. Podrywał go do walki, motywował kolegów. Drugi z piłkarzy Italii który zagrał dobry mecz to Simone Pepe, który robił dużo dobrego na skrzydle. W Paragwaju świetnie prezentowali się boczni obrońcy, którzy mimo że świetnie bronili to często podłączali się do akcji ofensywnych.

Nowa Zelandia 1-1 Słowacja

Wynik, jakiego nikt by się nie spodziewał. Nowa Zelandia zaprezentowała się świetnie. Powinni wygrać to spotkanie. Gol Vittka po wyraźnym spalonym. Gol w ostatnich sekundach meczu bardzo mnie ucieszył. Reid idealnie uderzył piłkę głową po przepięknej wrzutce Smeltza (jednego z najlepszych w tym spotkaniu).

***

W drugiej kolejce:

Włochy - Nowa Zelandia
Słowacja - Paragwaj

Przewiduje zwycięstwo ekipy Italii i Paragwaju, który z pośród ekip w tej grupie zaprezentowały się najlepiej.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
19-06-2010 10:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #9
Re: Grupa F
Słowacja 0:2 Paragwaj

Paragwaj bez większych problemów poradził sobie ze słabiutką Słowacją. Wynik mógł być wyższy, jednak Paragwajczycy widząc nieporadność Słowaków troszkę się cofnęli i dali im trochę poklepać. Hamsik po raz kolejny był żałosny. Niewidoczny, a jak już był przy piłce to albo ją tracił albo podawał do tyłu. Za każdym razem gdy Paragwaj przycisnął Słowacy się gubili.
Bardzo ładna była ta pierwsza bramka , którą strzelił Vera. Świetne podanie Barriosa i jeszcze lepsze wykończenie Very.
Paragwaj pewnie kroczy po pierwszej miejsce w grupie.

Włochy 1:1 Nowa Zelandia

Bez dwóch zdań ogromna niespodzianka. Wydaje mi się że nawet najwierniejsi fani Nowej Zelandii nie marzyli o remisie w tym meczu.
Mark Paston - bohater tego spotkania. Zaliczył kilka bardzo ważnych i dobrych interwencji. Świetny na przedpolu, wyłapywał wszystkie piłki. I pomyśleć, że do 26 roku życia amatorsko grał w piłkę (teraz ma 33).
Trzeba też przyznać że Nowa Zelandia miała szczęście gdyż ich bramka padła ze spalonego. Jednak ciężko w tej sytuacji winić sędziego, gdyż dopiero któraś tam powtórka dała jednoznaczną odpowiedź. Karny dla Włochów również dyskusyjny. Oczywiście obrońca ciągnął de Rossiego za koszulkę, jednak też się przewrócił gdy NowoZelandyczk go puścił.
Teraz Włosi są pod presją i jeśli nie wygrają ostatniego meczu w grupie, mogą przedwcześnie pożegnać się z mundialem.



Mój Blog: Pod presją czasu
20-06-2010 18:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Grupa F
Włochy 2:3 Słowacja
Ciekawy mecz, zwłaszcza w końcówce spotkania, kiedy obie drużyny grały cios za cios. Mnie osobiście cieszy awans Słowaków, bo nie lubię Włochów.Nasi południowi sąsiedzi, po słabych meczach z Paragwajem i Nową Zelandią podnieśli się i zagrali naprawdę bardzo dobrze.
Fajna była trzecia bramka dla Słowacji, gracz wykonujący aut zachował się przytomnie, kompletnie myląc obronę Italii.

Paragwaj 0:0 Nowa Zelandia
Nie oglądałem tego meczu, ale z tego, co wiem Paragwajczycy zagrali słabiej, niż w dwóch wcześniejszych spotkaniach.
24-06-2010 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości