Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa G
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Grupa G
Portugalia 0-0 WKS

Miał być hit kolejki, a było rozczarowanie kolejki. Nudny mecz. Jedynym godnym odnotowania wydarzeniem była bomba Crisa w słupek. Bardziej w tym meczu podobała mi się gra WKSu. Portugalia nie potrafiła przeprowadzić żadnych konkretnych akcji. Z taką grą ciężko im będzie walczyć o wyjście z grupy.

Brazylia 2-1 Korea Północna

Jedno z ciekawszych rozstrzygnięć. Koreańczycy zaimponowali mi grą w obronie. Podwajali i potrajali krycie gdy jakiś zawodnik znajdował się tuż przed polem karnym. Nadrabiali ambicją. Maicon wykorzystał błąd obrońców i bramkarza i strzelił ładną bramkę. Drugi gol Brazylijczyków również ładny. Elano nie pozostawił złudzeń bramkarzowi Korei.

***

WKS - Brazylia
Portugali - Korea

WKS musi zawalczyć z Brazylią jeśli chcą liczyć się w walce o awans. W drugim meczu raczej nie powinno dojść do żadnej sensacji.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
19-06-2010 10:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #17
Re: Grupa G
Koreańce dostali po dupie od Portugalii aż 7 do 0, moim zdaniem nie słusznie bo w pierwszej połowie mieli dwie świetne okazje by wyjść 2razy na prowadzenie niestety nie udało się ale mogą być z siebie dumni bo naprawdę postawili ciężkie warunki w I połowie. Osobiście ich gra bardzo mi się podobała a szczególnie ten napastnik z Koreii(nie wiem jak się nazywa ale chodzi o tego łysego co płakał na meczu otwarcia Big Grin )

Wracając do postu o treści Smuda -6:0 w dupę-autobus w polu karnym. Nie można grać ciągle jedną taktyką z każdym rywalem! Otwartą piłkę można grać z mniej klasowymi graczami a z takimi Hiszpanami czy Brazylijczykami jak pójdziemy na wymianę to zawsze będziemy dostawać po dupie i to kilkoma bramkami. Dlatego czasem warto zaparkować ten przysłowiowy autobus w polu karnym by ograć dużo lepszego rywala
22-06-2010 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości