Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa H
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Grupa H
Drużyny:
Hiszpania
Szwajcaria
Honduras
Chile

Terminarz:
16 czerwca, środa
Durban: Hiszpania - Szwajcaria (16.00)
Nelspruit: Honduras - Chile (13.30)

21 czerwca, poniedziałek
Johannesburg: Hiszpania - Honduras (20.30)
Port Elizabeth: Chile - Szwajcaria (16.00)

25 czerwca, piątek
Bloemfontein: Szwajcaria - Honduras (20.30)
Johannesburg: Chile - Hiszpania (20.30)

W tym temacie dyskutujemy o wszystkim, co związane z Grupą H.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
04-06-2010 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2
Re: Grupa H
No i jest mój faworyt całego mundialu - Hiszpania. Myślę, że potwierdzą swoją dominację i wreszcie zgarną Mistrzostwo.

Jeśli chodzi o drugą ekipę, która awansuje, to nie mam pojęcia. Postawiłem na Szwajcarię, ale równie dobrze z wyjścia z grupy może cieszyć się Chile. Na pewno również w tej czeka nas zacięta walka o drugie miejsce.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-06-2010 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3
Re: Grupa H
Oczywiście murowany kandydatem do awansu jest rep. Hiszpanii. Nie wyobrażam sobie, by mając taki skład nie wyszli z grupy. Mają bardzo silną ekipą i bez wątpienia są jednym z głównych kandydatów do zdobycia mistrzostwa. Mam jednak nadzieję, że w RPA nie wygrają :twisted:
Drugą ekipą, która według mnie awansuje z tej grupy będą Szwajcarzy. Mają naprawdę niezły i dobrze poukładany zespół, a dodatkowo kierują nią znakomity szkoleniowiec, jakim niewątpliwie jest Ottmar Hitzfeld



Mój Blog: Pod presją czasu
05-06-2010 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #4
Re: Grupa H
Hiszpania to pewniak i nawet nie ma co się na ich temat rozpisywać. Oprócz nich powinna wyjść Szwajcaria, która już na ostatnim EURO pokazała się z niezłej strony. Hondurasu nie komentuję, bo to kolejna drużyna, która nie wiem co tu robi Wink Z Chile znam może z 4 piłkarzy. Myślę, że mogą zagrozić Szwajcarom, ale nie sądzę, by wyszli z grupy.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
06-06-2010 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #5
Re: Grupa H
Chile! Zaskoczyli pozytywnie, przyjemna piłka dla oka na tle... Hondurasu, no właśnie na tle Hondurasu, to nie jest żaden wykładnik potencjału podopiecznych Bielsy. Tak czy inaczej meczyk przyjemny Wink

Hiszpania v Szwajcaria i pierwsza kolejka fazy grupowej za nami.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
16-06-2010 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #6
Re: Grupa H
Co wy to, Szwajcarzy nigdzie nie wychodzą. Chile wyjdzie, i sadzę tak właśnie po obejrzeniu dzisiejszego meczu. Szwajcaria to rzemieślnicy, polotu za grosz, myślę, że z Hiszpanią za chwilę dostaną w bombkę, wygrają z Hondurasem i wdupią z Chile.

Aaaa, i kupmy może Sancheza na skrzydło ;>

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
16-06-2010 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #7
Re: Grupa H


Szwajcarzy pokazali, że nie są miękkim robieni Wink Hiszpanie przeważali, no ale co z tego. Fakt faktem wciąż są jednym z poważniejszych kandydatów do mistrzostwa, niemniej jednak każde ich potknięcie cieszy...przynajmniej mnie

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
16-06-2010 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #8
Re: Grupa H
Szwajcaria!! No kto by przypuszczał. Pierwsza WIELKA niespodzianka mistrzostw. Hitzfeld przypomniał o sobie po raz kolejny. Hiszpanie teraz z Hondurasem, gdyby tak grali z Chile, a ci sprężyli się, to kto wie czy ostatni mecz nie byłby dla nich tym czym dla Polaków trzecie starcia na ostatnich wielkich imprezach

A Webb 5 min doliczył pajac jeden :*

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
16-06-2010 17:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #9
Re: Grupa H
Jest pierwsza wielka niespodzianka w tych mistrzostwach. Nie wiem czy ktoś obstawiał zwycięstwo Szwajcarów. Większość liczyła, że Hiszpanie ich pojadą a tutaj proszę jaki suprise. Zawiodła dzisiaj skuteczność u Mistrzów Europy a podopieczni Hitzfelda byli bardzo dobrze zorganizowani w obronie a i wykorzystali swoją okazję na zdobycie bramki.
Hiszpanie muszą spiąć poślady na kolejne mecze

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
16-06-2010 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #10
Re: Grupa H
Świetna sprawa! Ogromnie się cieszę, że Hiszpanie stracili punkty, a tym bardziej się ciesze bo wygrali Szwajcarzy, których bardzo lubię. Przed meczem po cichu liczyłem na remis, jednak podopieczni Hitzfelda zgarnęli całą pulę, z czego się ogromnie ciesze.
Hiszpanie nie potrafili przebić się przez świetnie zdyscyplinowaną obronę Szwajcarów, którzy ewidentnie ustawili się na kontratak. Mieli dwie świetne okazje, z czego jedną wykorzystali. A Hiszpanie? Klepali, klepali, ale jak już wcześniej nie umieli przebić się przez obronę. Mieli dwie dobre sytuacje, jednak świetnie spisywał się dziś Benaglio.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-06-2010 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #11
Re: Grupa H
Chronologicznie.

Chile vs. Honduras - mecz, w sprawie którego moi kumple pukali się w czoło, na wieść, iż będę oglądał takich czereśniaków. A tu emocjonujące spotkanie, może bez technicznych fajerwerków, ale zacna niespodzianka i spory plus dla Chilijczyków. Szkoda, że nie padło więcej goli.

Hiszpania vs. Szwajcaria - pierwsza sensacja i to jak zacna! Pomimo tego, iż Alpy to rzeczywiście wysokie góry, wystające ponad ozonosferę (co było widać na przykładzie dwóch niezwykle opalonych rdzennych Helwetów), zwycięstwo Szwajcarów, a przede wszystkim porażka Hiszpanii ucieszyła mnie niepomiernie. I kij, że padł kupon - utarto im porządnie nosa. W sumie do momentu straty bramki południowcy nie grali czegoś wybitnego. Niby przewaga, posiadanie piłki, ale brak polotu i przede wszystkim pomysłu na wykończenie akcji. W momencie trwogi zaczęli grać ładnie, ale ładnie nie znaczy skutecznie.

Miłym akcentem kończymy pierwszą, stosunkowo nudną kolejkę.

Gdzie jest Groszek?
16-06-2010 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #12
Re: Grupa H
Hahaha, widać jasnowidz ze mnie kiepskawy ;d Ale w sumie: bardzo dobrze. Stawiałem na Hiszpanów - przegrali. Kiedyś tak miałem u bukmachera, obstawiając Milan w Serie A - jak tylko na nich postawiłem, dostawali w dupę Big Grin

Morał z tego taki: stawiajmy na Hiszpanów, a g.. zrobią i odpadną po 3 meczach. I wszyscy będziemy się cieszyć, nienawidzę Hiszpanów, Barcelony i tej całej otoczki "miażdżącego posiadania piłki", "najlepszego playmakera Xaviego" etc.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
16-06-2010 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Grupa H
Chile 1-0 Honduras

Bardzo podobało mi się to spotkanie i gra Chilijczyków. Grali świetnie piłką, przeprowadzali szybkie akcje. Gniótł na potęgę Alexis Sanchez (chciałbym go w United). Wynik mógłby być zdecydowanie wyższy gdyby nie dobra dyspozycja bramkarza Hondurasu. Jestem ciekaw co piłkarze Bielsy pokażą w kolejnych meczach.

Szwajcaria 1-0 Hiszpania



Brawo Hitzfeld. Brawo Benaglio. Brawo Gelson! Hiszpanie pokonani. Bardzo cieszy mnie ich porażka, bo każdy to już mówił jacy oni są wielcy i świetni, a tymczasem sprowadzenie na ziemie. Co z tego, że oddawali więcej strzałów. Co z tego, że mieli więcej posiadania piłki i przebywali prawie cały czas na połowie Szwajcarów. Świetnie bronił Benaglio. Do tego w obrona była bardzo zdeterminowana. Hiszpanie mieli masę strzałów, a chyba najgroźniejszy to poprzeczka Alonso. Szkoda tylko trochę, że Derdiyok nie podwyższył wyniku na 2-0, bo była ku temu świetna okazja.

***

2 kolejka:

Chile - Szwajcaria
Honduras - Hiszpania

Honduranie spinać dupy!

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
19-06-2010 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #14
Re: Grupa H
Teraz trzymać kciuki za Chile by zremisowali z Hiszpanami a Szwajcaria ograła Honduras i Espania wraca do domu Big Grin Chodź chciałbym zobaczyć mecz jak Hiszpanie dostają w dupe od Brazylii w 1/8
22-06-2010 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #15
Re: Grupa H
http://www.youtube.com/watch?v=ajWkK6Tg ... r_embedded

Tadam!

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
22-06-2010 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości