Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2010/2011
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #136
Re: Premier League 2010/2011
Fraizer Campbell wyleciał do końca sezonu, więc nic dziwnego, że Burce chce kupić Gyana. Gdyby jednak ten transfer nie doszedł do skutku, to nasz Danny grałby co tydzień. Jednak wątpię, że Sunderland dopuści do takiej sytuacji w której zostają tylko z dwoma napastnikami.



Mój Blog: Pod presją czasu
31-08-2010 12:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #137
Re: Premier League 2010/2011
Aston Villa 10 godzin przed zakończeniem letniego okienka transferowego jest jedynym klubem w PL, który nie dokonał ŻADNEGO wzmocnienia w tymże okienku transferowym (tracąc przy tym trenera). Najwięcej póki co wydał Man City - 126Ł (któryś portal to skrzętnie wyliczył) - i wszystko wskazuje, że to drużyna z gorszej części Manchesteru pobije rekord tej sesji transferowej, biorąc pod uwagę nie tylko Anglię ale i całą Europę.

- Foster edytuj swoje posty :roll:
Mój poprzedni post napisany został w niedziele, dziś jest wtorek. Poza tym dotyczy czegoś innego niż poprzedni / Foster

E: Najważniejsze żebyśmy się nawzajem 'równo' traktowali Wink

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
31-08-2010 13:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #138
Re: Premier League 2010/2011
danieltwi napisał(a):Aston Villa 10 godzin przed zakończeniem letniego okienka transferowego jest jedynym klubem w PL, który nie dokonał ŻADNEGO wzmocnienia w tymże okienku transferowym (tracąc przy tym trenera).

A Ireland?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
31-08-2010 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #139
Re: Premier League 2010/2011
Faktycznie to mi umknęło, może dlatego że był on jedynie 'częścią' transferu Milnera więc tak jakby była to tranzakcja wiązana, trochę wymuszona. Tak czy inaczej mój błąd Wink

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
31-08-2010 13:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #140
Re: Premier League 2010/2011
Tak czy inaczej Aston Villa nie była aktywna na rynku transferowym, ale za to poniosła wiele strat. Po pierwsze odszedł tuż przed rozpoczęciem sezonu menedżer, później jeden z liderów zespołu, Milner. Sprowadzono za to zaledwie Irelanda. Tym razem Lerner poskąpił i nie dał widocznie kasy na wzmocnienia i między innymi dlatego odszedł O"Neill. Dla fanów Villans na pewno sukcesem jest to, że pozostał chociaż Ashley Young, bo jeśli i ten odszedłby z klubu, totalnie już by się osłabili. Swoją drogą jakoś dziwnie jest ustawiany w tym sezonie Young. Nie gra na skrzydle, a na pozycji ofensywnego pomocnika czy też podwieszonego napastnika. Chyba lepiej mu się grało na starej pozycji.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
31-08-2010 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #141
Re: Premier League 2010/2011
Cytat:Jak donoszą holenderskie media, Dirk Kuyt nie wyjdzie na boisko przez kilka następnych tygodni. Skrzydłowy Liverpoolu nabawił się kontuzji barku, a według gazety De Telegraaf po meczu Holandii z San Marino udał się do szpitala na prześwietlenie.

Przypomnijmy, że finaliści Mistrzostw Świata rozpoczęli eliminacje do Euro 2012 zwycięstwem 5-0. Wiadomo już, że Kuyt będzie wykluczony z wtorkowego spotkania z Finlandią.

- Prawdopodobnie nie zagra przez kilka tygodni, a dziś o 16 odlatuje do Liverpoolu - powiedział selekcjoner Holendrów, Bert van Marwijk.

Liverpool Football Club nie wydał jak dotąd oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

źródło: lfc.pl

Czyli możliwe, że opuści mecz z United.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
06-09-2010 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #142
Re: Premier League 2010/2011
Co do Aston Villi: jedyną wg mnie rzeczywistą (a zarazem niesamowicie bolesną) stratą jest odejście trenera. O'Neill to świetny trener, typowany kiedyś na następcę Fergusona. Chłop, który się nie jebie - szkoda, że już nie będziemy oglądać jego gwałtownych reakcji po decyzjach sędziowskich niekorzystnych dla AV Smile I pewnie ta bezkompromisowość doprowadziła do tego, że w obliczu nieustannych sporów z szefostwem klubu zdecydował się odejść.
Milner - Ireland: wg mnie jest to zamiana świetna dla AV. Zawodnicy bardzo podobni, Ireland lubi biegać do przodu, jest typowo ofensywnym pomocnikiem. Milner ostatnio grywa na skrzydle, ale ogólnie można powiedzieć, że sposób gry mają dość podobny. Przypominam, że w sezonie 2008/2009 Ireland był najlepszym zawodnikiem ManCity i jednym z lepszych pomocników PL. A że dostali oprócz Irelanda tyle kasy - majstersztyk ludzi odpowiedzialnych za transfery z ramienia AV - IMO.
Tez dziwi mnie pozycja A. Younga, widać, że niezbyt się w nowej roli odnajduje.

Co do Kuyta - nie cieszę się z tej możliwej absencji za bardzo - wg mnie groźniejszy jest Babel (nie twierdzę, że Kuyt jest od niego słabszy - gra niesamowicie równo, ale czasem-objawiającego-się błysku Babela raczej nie ma) lub Joe Cole.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
07-09-2010 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #143
Re: Premier League 2010/2011
Mubinio napisał(a):Co do Kuyta - nie cieszę się z tej możliwej absencji za bardzo - wg mnie groźniejszy jest Babel (nie twierdzę, że Kuyt jest od niego słabszy - gra niesamowicie równo, ale czasem-objawiającego-się błysku Babela raczej nie ma

Babel? :?

Jedyny groźny Ryan jakiego znam to Giggs.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
07-09-2010 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #144
Re: Premier League 2010/2011
Jeśli Torres nie trafi z formą na mecz z United to możemy spać spokojnie Smile Tylko on wydaję się zawodnikiem, który może napsuć nam krwi.

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
07-09-2010 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #145
Re: Premier League 2010/2011
No tak Gerrarda można pominąć.. cienki bolek.
07-09-2010 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #146
Re: Premier League 2010/2011
Jakby nie patrzeć Holender zawsze może ukłuć i na pewno jest lepszy od bezmózgiego Babela. Oficjalnie wiadome jest, że na Old Trafford go nie zobaczymy.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-09-2010 16:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #147
Re: Premier League 2010/2011
Eee tam, dla mnie Babel to jest taki nieobliczalny koleś. Kuyt jest schematyczny, można go przewidzieć, powyżej pewnego poziomu nigdy się nie wzniesie. A Ryan wygląda mi na podobny przypadek, jak Nani. Myślę, że wystarczyłoby dać mu szansę, a klub miałby z niego wiele pożytku.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-09-2010 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #148
Re: Premier League 2010/2011
Ryan jest piłkarzem na średni klub. Jest typowym jeźdźcem bez głowy i wystarczy, że zagra przeciwko kimś ogarniętym to Liverpool nie będzie mieć z niego zbyt wiele pożytku. Zresztą nigdzie nie jest powiedziane, że w pierwszym składzie wyjdzie Babel, bo jest jeszcze Maxi i Pacheco.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-09-2010 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #149
Re: Premier League 2010/2011
Czary napisał(a):Ryan jest piłkarzem na średni klub.

Mi chodzi o takie coś. Kuyt jest piłkarzem, którego przy dobrym kryciu ( a chyba takim dysponujemy) można wyłączyć z gry. A Babel czasem (przyznaję,że rzadko, ale wiecie, jak to bywa... zawsze może paść na nas) umie zrobić coś, czego nikt się na boisku nie spodziewa.

BTW: Fergie by go tam poustawiał po kątach, a przy Benitezie się rozbestwił.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
07-09-2010 19:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #150
Re: Premier League 2010/2011
Raz w roku i psia dupa błyśnie. To jednak jeszcze nie powód żeby gościa porównywać do Naniego.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-09-2010 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości