Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2010/2011
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #211
Re: Premier League 2010/2011
Lol, rodem z Championship. Dobrze, że nie z A-klasy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
03-10-2010 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #212
Re: Premier League 2010/2011
Kolejna porażka Live, który zawsze potrafi mi poprawić humor. Chłopaki na Anfield zaczynają sięgać dna. Dziś na własnym obiekcie polegli z... Blackpool!

W czerwonej części Merseyside chyba powoli przestaje smakować Coca-Cola Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
03-10-2010 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #213
Re: Premier League 2010/2011
Jakby ktoś nie oglądał meczu, to muszę napisać, że świetnie zagrali goście. Szczególnie pierwsza połowa w ich wykonaniu. Piłkarze Liverpoolu zamknięci na własnej połowie i równie dobrze po pierwszych 45 minutach mogło być 0-4. Charlie Adam - ten facet był królem środka boiska (szczególnie w pierwszej połowie), piłki jakie zagrywał do swoich kolegów to totalny kosmos. W drugiej połowie chyba trochę brakło mu już sił, ale wtedy inni zawodnicy brali na siebie odpowiedzialność. W drugiej połowie Liverpool pocisnął i momentami było groźnie, ale zespół Blackpool był świetnie poukładany i często napastnicy wspomagali obrońców.

W poolu najsłabiej zagrał Johnson - zrobił karnego, do tego dużo strat, niecelnych podań i strzałów. W defensywie również fatalnie - często faulował, gubił krycie.

W Blackpool od około 20 minuty grał Cathcart i muszę powiedzieć, że podobał mi się jego występ, bo razem z drugim środkowym obrońcą tworzyli zgrany kolektyw.

Świetny mecz rozegrał bramkarz Blackpoolu - Gilks.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
03-10-2010 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #214
Re: Premier League 2010/2011
Cytat:Czyli idąc twoim tokiem myślenia Veron był 3 razy lepszy od Ronaldo, a VDS jest na poziomie Kuszczaka, bo tyle samo za nich zapłaciliśmy.

Nie można porównywać tych dwóch transferów, bo ich celem byłoby zupełnie co innego. Nadal nie widzisz różnicy pomiędzy kupowaniem przyszłościowego skrzydłowego, a środkowego pomocnika (pozycję, którą mamy mocno obsadzoną) na 3 lata? No, ale może to dla ciebie za trudne do pojęcia.

Ja swój tok myślenia już wytłumaczyłem, jeśli nadal tego nie rozumiesz, to polecam się zastanowić czy wszystko jest z tobą dobrze. ; ]



:lol: dobry kontrargument //minh
03-10-2010 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #215
Re: Premier League 2010/2011
http://www.youtube.com/watch?v=AehRly_q7Wo

Gość ma mocno z głową - to już nie pierwszy jego taki wybryk. Najdziwniejsze, że nie dostał za to nawet żółtka. Mam nadzieję, że FA wyciągnie jakieś konsekwencje.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
03-10-2010 19:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #216
Re: Premier League 2010/2011
:shock:

No kurwa debil. Mógł połamać chłopaka, pozrywać mu więzadła i ogólnie nieźle go załatwić. Jakim cudem to się obyło bez konsekwencji?! Głupszy brat Maszczerano jak chuj.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
03-10-2010 19:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #217
Re: Premier League 2010/2011
daniel napisał(a):Mógł połamać chłopaka,
Z tego co wiem Ben Arfa ma złamaną nogę.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
03-10-2010 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #218
Re: Premier League 2010/2011
Prawą nogą umyślnie wbił się w piszczele Ben Arfy. Bardziej by się nadawał jako rywal Pudziana na kolejnym KSW.

http://www.youtube.com/watch?v=yeaON2fLeno

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
03-10-2010 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #219
Re: Premier League 2010/2011
Czary napisał(a):Z tego co wiem Ben Arfa ma złamaną nogę.

Ano widzisz. Dla takich cymbałów prawo Hammurabiego.

E: Okazało się, że to podwójne złamanie. To narobił karierę w EPL.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
03-10-2010 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #220
Re: Premier League 2010/2011
Jak dla mnie jeśli z celowego wejścia w noge (nie z przypadku albo z typowej walki o piłke) się zrobi kontuzja to gracz faulujący powinien byc wykluczony na dokladnie tyle samo ile pauzował będzie gracz kontuzjowany. By się oduczyli debile

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
03-10-2010 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #221
Re: Premier League 2010/2011
http://www.soccerclips.net/videos/wigan ... ights-2010

0:45 - Karl Henry, następny pojebaniec. Jeszcze zdziwiony, że dostał czerwoną kartkę <świr>

2:50 - genialna akcja, świetnie rozklepali obronę, szkoda, że Di Santo zmarnował idealną sytuację

4:35 - Jordi Gomez, wonderful



Mój Blog: Pod presją czasu
04-10-2010 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #222
Re: Premier League 2010/2011
Foster napisał(a):0:45 - Karl Henry, następny pojebaniec. Jeszcze zdziwiony, że dostał czerwoną kartkę <świr>

Zdecydowanie groźniej to wyglądało z tego pierwszego ujęcia niż było w rzeczywistości.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
04-10-2010 16:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #223
Re: Premier League 2010/2011
Cytat:Kolejna porażka Live, który zawsze potrafi mi poprawić humor. Chłopaki na Anfield zaczynają sięgać dna. Dziś na własnym obiekcie polegli z... Blackpool!
A mi nic tak nie poprawia humoru jak widok Liverpoolu w strefie spadkowej :-D

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
04-10-2010 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #224
Re: Premier League 2010/2011
Śliwa napisał(a):Takie zachowania powinno się tłumić w zalążku, bo jedno bezmyślne wejście i zawodnik ma pół roku grania z głowy.
Znaczy się gdzie to jest w zalążku?
ZasadKG napisał(a):Jak dla mnie jeśli z celowego wejścia w noge (nie z przypadku albo z typowej walki o piłke) się zrobi kontuzja to gracz faulujący powinien byc wykluczony na dokladnie tyle samo ile pauzował będzie gracz kontuzjowany. By się oduczyli debile
Już widzę jakie cyrki by były przy osądzaniu tego, czy ktoś specjalnie komuś wjechał w nogi czy nie. Skąd wiesz, czy Taylor chciał połamać Eduardo, a Shawcross Ramseya czy celowali w piłkę?

Arsnyl mnie wczoraj wkurwił, znowu x sytuacji i 2-0 w plecy. No ale co by nie mówić, to zagrali co najmniej dobrze, biorąc pod uwagę fakt, że grali bez Cesca, Van Persiego, Vermaelena i Theo.

No i Liverpool pozytywnie zaskakuje.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-10-2010 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #225
Re: Premier League 2010/2011
Najgorsze co może być to kolejny remis naszychSad jeszcze kilka takich wpadek to o tytuł będzie bardzo ciężko chodź to dopiero początek sezonu ale jednak będzie ciężej...
Wracając do de Jonga to ponoć coach Holandii odsunął go od kadry za ten właśnie faul.
04-10-2010 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości