Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2010/2011
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #16
Re: Premier League 2010/2011
Drinkwatera można wykluczyć z tej listy - wypozyczony do Cardiff Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-07-2010 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #17
Re: Premier League 2010/2011
Foster napisał(a):Czy ja coś źle rozumuje?

Dobrze rozumujesz. Mamy dokładnie 25 zawodników, żadnego nie trzeba wykluczać. I teraz pytanie jest takie, czy Fergusonowi się coś popierdoliło i sam nie wie ilu ma chłopaków w składzie (mało prawdopodobne) czy planuje jakiś transfer, wskutek czego jednego ze "starych" trzeba będzie odstrzelić (bardziej prawdopodobne).

SAF: Ni chuja, nie będzie transferów, nie mamy pie... na rynku nie ma żadnego zawodnika, który pasowałby do United. Mamy silny skład z którego jestem w pełni zadowolony.
Gill: Obserwujemy kilku piłkarzy, zobaczymy co się wydarzy w ciągu najbliższych sześciu tygodni.
SAF: Mamy dokładnie 25 piłkarzy powyżej 21. roku życia. Wg nowych zasad w składzie nie może być więcej niż 25. Czyli teraz właśnie piję kakao i zastanawiam się, czy wypierdolić z kadry Hargreavesa czy Andersona.

O co innego tu może chodzić? Szkot prawdopodobnie obserwuje kogoś i ma nadzieję, że uda się go ściągnąć na Old Trafford. Innego wyjaśnienia ani widu ani słychu.

Jeśli miałbym wybierać między Anglikiem, a Brazylijczykiem, długo bym się nie zastanawiał i odstawił tego pierwszego. Raz, że na 90% nic już z niego nie będziemy mieć, dwa, że do stycznia na jeszcze więcej procent się nie wykuruje (o ile w ogóle), trzy - Anderson wyleczy się prędzej i chyba jest w stanie dać drużynie więcej, niż oderwany granatem od łóżka OH. Poza tym, skoro wielu kibiców wciąż wierzy w jego nagły rozbłysk, to raczej powinien on grać. Głowy nie daję, ale tak mi się wydaje (rym częstochowski).
No, to tyle z mojej strony...

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
28-07-2010 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sylvja Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Premier League 2010/2011
Jeśli kogoś wywali, to zapewne właśnie Hargreavesa, ale moim zdaniem zostanie tak, jak jest.
29-07-2010 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #19
Re: Premier League 2010/2011
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Premie ... 1,423.html

Tak oto twierdzą Kołtoń i spółka.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
03-08-2010 07:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Premier League 2010/2011
Z tego co wiem Kołtoń od 2007 r. nie należy do redakcji Przeglądu Sportowego.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
03-08-2010 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #21
Re: Premier League 2010/2011
Drogba podobno też przebiera nóżkami, żeby się z Chelsea wynieść.

Cytat:Napastnik Chelsea Londyn Salomon Kalou powiedział w wywiadzie dla Guardiana, że wielkie pieniądze, które Manchester City wydał w tym roku na nowych piłkarzy, nie znaczą, że klub ten będzie mistrzem Anglii.

http://www.sport.pl/pilka/1,65080,82074 ... dadza.html

Żeby w Chelsea nie wierzyli w moc pieniędzySmile.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
03-08-2010 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #22
Re: Premier League 2010/2011
Pod względem transferów dziwi mnie nie tylko ManCity, ale również Chelsea. Zamiast wzmocnić atak, gdzie są zawodnicy tacy jak Drogba (32lat), Anelka (31lata) - którzy nie pograją już długo w piłkę. - wzmacniają środek pomocy (są blisko kupna Ramiresa) gdzie wciąż świetnie grają Essien, Lampard i ewentualnie Mikel. Swoją drogą chyba też zapomnieli o nowych przepisach w PL bo wychowanków tam jak na lekarstwo.

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
03-08-2010 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #23
Re: Premier League 2010/2011
To było do przewidzenia.. Ancelotti nie słynie z hurtowych transferów. Jest raczej trenerem, który wyznaje zasadę, że zwycięskiego składu się nie zmienia.. Wink A czy Chelsea nie dostała ostatecznie zakazu dokonywania transferów do 2011 roku? Bo ostatecznie nie wiem jak ta afera transferowa się skończyła - byłbym wdzięczny za przypomnienie. Smile

To ja chciałbym doprecyzować swoją wiedzę... Wychowanek to w myśl nowych przepisów gracz, który przed ukończeniem 21 lat no właśnie - grał w co najmniej trzech sezonach czy był jedynie w klubie. Takich zawodników trzeba zgłosić minimum ośmiu, tak? I czy zgłaszani wychowankowie wciąż muszą mieć mniej niż 21 lat czy mogą mieć więcej?
03-08-2010 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Premier League 2010/2011
allfanmu napisał(a):To ja chciałbym doprecyzować swoją wiedzę... Wychowanek to w myśl nowych przepisów gracz, który przed ukończeniem 21 lat no właśnie - grał w co najmniej trzech sezonach czy był jedynie w klubie. Takich zawodników trzeba zgłosić minimum ośmiu, tak? I czy zgłaszani wychowankowie wciąż muszą mieć mniej niż 21 lat czy mogą mieć więcej?
Chyba mogą mieć powyżej, bo z tego co pamiętam, to np Gibsona wrzuca się do listy tych wychowanych w klubie, a ma 22 lata.

Chelsea i może za inteligentnie na tym rynku nie postępuje, ale póki co, tę pierwszą jedenastkę, jeżeli wszyscy są zdrowi mają diabelnie silną. :? . Ale może się to odbije za x czasu, jak na Milanie, zobaczymy
03-08-2010 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #25
Re: Premier League 2010/2011
Aby zawodnik był sklasyfikowany jako Home grown (niech będzie, że po polskiemu to wychowanek) musi spędzić w angielskim albo walijskim zespole przynajmniej 3 sezony (nie ważne, cy było to w jednym klubie) zanim ukończy 21 rok życia. U nas tymi zawodnikami będą więc np. Giggs, Brown, Evans, O'Shea, Carrick, Scholes, Rooney, Ferdinand, czy fletcher. Tych musi być w 25-cio osobowej kadrze ośmiu. Poza tym do rozgrywek nie trzeba zgłaszać piłkarzy u-21, którzy mogą grać bez żadnych zastrzeżeń.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-08-2010 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #26
Re: Premier League 2010/2011
Dzięki.. To nie wiem co to za panika jest... Przecież to nie są żadne strasznie restrykcyjne reguły... Żaden klub nie powinien mieć z tym kłopotów.. Wink
03-08-2010 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #27
Re: Premier League 2010/2011
@Lisu
Czyli 32-letniego Drogbę trzeba wymienić, ale 32-letni Lampard już ok?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
03-08-2010 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #28
Re: Premier League 2010/2011
panopticum napisał(a):Żeby w Chelsea nie wierzyli w moc pieniędzySmile.

[Obrazek: syq9au.jpg]

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
03-08-2010 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #29
Re: Premier League 2010/2011
panopticum napisał(a):@Lisu
Czyli 32-letniego Drogbę trzeba wymienić, ale 32-letni Lampard już ok?

Nie powiedziałem, że trzeba wymienić, tylko poprostu przydałby się jakiś dodatkowy napastnik, gdyż 32-letni napastnik nie jest w stanie grać przez cały sezon. Drogba nie ma jako tako dobrego zmiennika (z Kalou więcej pożytku jest jak gra za napastnikiem, a Di Santo i Sturidge nie mają umiejętności by odciążyć Drogbę).

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
03-08-2010 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Premier League 2010/2011
A właśnie jak dla mnie to dobra opcja dla CFC żeby takie młodziki jak Sturridge czy Di Santo wchodzili na zmiany za Didiera, bądź grali w meczach ze słabszymi rywalami. Zresztą to problem Rusków nie mój.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
03-08-2010 18:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości