Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2010/2011
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #286
Re: Premier League 2010/2011
Powodzenia w podchodzeniu do meczu z Chelsea 'na spokojnie' Smile

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
04-12-2010 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #287
Re: Premier League 2010/2011
Dobry mecz wczoraj na Stamford. Chelsea dalej bez formy, a najtrudniejsze mecze dopiero nadchodzą. Wczoraj i tak mieli fuksa, że dostali karnego w prezencie, bo tak to poza poprzeczką Terry'ego nie stworzyli żadnych groźnych sytuacji. Tofiki chyba zajmują za to chyba najmniej sprawiedliwe miejsce w tabeli patrząc na styl gry. Rewelacyjnie wczoraj zagrali Jagielka i Baines, ten pierwszy czyścił co się tylko dało, ten drugi co odjebał za rajd i potem dośrodkował przy golu na 1-1, to zamykam mordę. W Chelsea najlepiej zagrał Phil Neville. I ten Beckford to ładnie chujowy jest, próbą lobu z połowy przebił nawet Gibsona. Szkoda Tofików, że tak nisko w tabeli są, bo grają fajnie dla oka. No ale wrócił Jagielka, Rodwell, jeszcze po czerwonej kartce wróci Arteta i może pójdą w górę, oby.

No i myślę, że za dwa tygodnie jesteśmy w stanie zwolnić Ancelottiego.

http://www.soccerclips.net/videos/chelse...n-beckford

I gole Nasriego, pozamiatał. Trza na tego chuja uważać w poniedziałek.

http://www.soccerclips.net/videos/arsena...lham-nasri
http://www.soccerclips.net/videos/arsena...lham-nasri

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-12-2010 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #288
Re: Premier League 2010/2011
matys napisał(a):Wczoraj i tak mieli fuksa, że dostali karnego w prezencie

Karny był zasłużony, nie liczę wbiegnięcia Anelki w stojącego w miejscu Howarda bo to nie koszykówka - nie ma więc mowy o faulu w ataku, piłka przeszła zawodnik nie wiec wapno słuszne. Zgodzę się, że Everton miał wczoraj więcej z gry niż Chelsea. Nie zgodzę się natomiast, że mecz z Blues ma być lekki łatwy i przyjemny bo Ci spuścili z tonu. Chyba, że wyjdzie nam coś na wzór ostatniego meczu z Blackburn, oczywiście chodzi nie o wynik a o sam styl.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
05-12-2010 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #289
Re: Premier League 2010/2011
Nie ma mowy o faulu w ataku mówisz. To co, jak będę biegł z piłką przy nodze i jebał naookoło wszystkim z łokci, to mogę? Ewidentna próba wymuszenia rzutu karnego, tak bezczelna jak bezczelny był zawodnik Rangersów i jego reakcja na własny faul na Fabio. Niedługo dojdzie do tego, że bramkarz będzie się musiał odsuwać przed napastnikiem, żeby ten aby czasem go nie zahaczył.

A forma Smerfów jest groteskowa. Naprawdę po kim jak po kim, ale po nich nie spodziewałem się aż tak fatalnej passy. Przy tym, co oni teraz wyprawiają, nasze remisy z początku sezonu wyglądają mizernie. Smile A jak w tym roku nie zdobędziemy mistrza, to już będzie tylko i wyłącznie nasza wina. Arsenal jak zwykle się wypali w marcu, a Chelsea jeszcze zgubi kilka punktów i powinniśmy osiągnąć jako taką przewagę i ją po prostu dowieźć do końca. 3 punkty z Arsenalem i remis na SB w pełni by mnie zadowalał.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
05-12-2010 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #290
Re: Premier League 2010/2011
Mubinio napisał(a):3 punkty z Arsenalem i remis na SB w pełni by mnie zadowalał.
A ja myślę, że mimo wszystko łatwiej będzie o odwrotne wyniki. CFC jest na razie w czarnej dupie i, jak zepniemy własne rzycie, będziemy w stanie ograć niebieskich na ich własnym terenie. Z AFC może być różnie.
Prawda jest jeszcze taka, że nasze szanse z Chelsea w dużym stopniu mogą zależeć od tego, co pokażemy z Kanonierami.

Gdzie jest Groszek?
05-12-2010 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #291
Re: Premier League 2010/2011
Powiem Ci, że też się zastanawiałem nad odwrotnym wariantem z uwagi na formę tych 2. zespołów, ale z drugiej strony:

-nasze ostatnie wyniki z Arsenalem są, co by nie powiedzieć, świetne. Plus gramy u siebie.
-na SB mimo wszystko (Sunderland ;o) gra się ciężko, a nasze ostatnie wyniki z Chelsea świetne nie były.

Ale już najlepiej, jakbyśmy połączyli obydwie teorie i wygrali oba. :-D

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
06-12-2010 08:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #292
Re: Premier League 2010/2011
Prawda jest taka, że oba mecze będą niesamowicie ciężkie. Obecnie w lepszej dyspozycji jest Arsenal, w którego szeregach w ostatnich tygodniach świetnie gra Nasri. Na niego będzie trzeba szczególnie uważać. Plusem dla nas jest to, że będziemy grać u siebie. W dodatku my także jesteśmy na fali wznoszącej i będzie to naprawdę ciekawe i wyrównane spotkanie.

Mecz z Chelsea teoretycznie wydaje się teraz łatwiejszy od spotkania z Arsenalem. Ale tylko teoretycznie. The Blues to przecież ciągle ta sama drużyna, która jeszcze kilka tygodni temu zachwycała swoją grą i wygrywała z każdym kiedy chciała i ile chciała. W dodatku po kontuzji wrócił już Terry, ma także wrócić Lampard. Dodatkowo mecz odbędzie się na Stamford Bridge, gdzie jest wygrać naprawdę bardzo trudno.

Myślę, że cztery punkty w tych dwóch meczach powinny nas zadowolić, jednak wszyscy liczymy na pełną pulę.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
06-12-2010 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #293
Re: Premier League 2010/2011
Mubinio napisał(a):Nie ma mowy o faulu w ataku mówisz. To co, jak będę biegł z piłką przy nodze i jebał naookoło wszystkim z łokci, to mogę? Ewidentna próba wymuszenia rzutu karnego, tak bezczelna jak bezczelny był zawodnik Rangersów i jego reakcja na własny faul na Fabio. Niedługo dojdzie do tego, że bramkarz będzie się musiał odsuwać przed napastnikiem, żeby ten aby czasem go nie zahaczył.
+1

Na C+ też komentatorzy zgodnie stwierdzili, że był faul w ataku.

Patrząc na naszą formę wyjazdową w tym sezonie, nie liczę na nic więcej jak remis na Stamford. Z Arsenalem myślę wygramy, na środku obrony zagrają z Djourou i Squillacim, więc jak ich przyciśniemy, to Arsnyl się powinien tradycyjnie w defensywie obsrać.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-12-2010 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #294
Re: Premier League 2010/2011
Cytat:Chris Hughton nie jest już menedżerem Newcastle United. Były reprezentant Irlandii został zwolniony po serii nienajlepszych wyników.

Newcastle grało ostatnio w kratkę. Po wygranej z Arsenalem i remisie z Chelsea, Sroki przegrały m.in z West Bromwich Albion i Boltonem. O tym, że Hughton może stracić pracę mówiło się już od kilku tygodni.

Newcastle zajmuje obecnie 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów.

pilka.pl

Jak dla mnie trochę dziwna decyzja. Jak na beniaminka i na skład jakim dysponują, to źle się nie prezentują, spadek im nie grozi, a tu taki news. Nie spodziewałem się w ogóle. Jak przeczytałem na innym serwisie tytuł " Trener klubu Premiership zwolniony" myślałem, że chodzi o Avrama Granta z West Hamu lub o Hughes'a z Fulham.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
06-12-2010 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #295
Re: Premier League 2010/2011
matys napisał(a):Z Arsenalem myślę wygramy, na środku obrony zagrają z Djourou i Squillacim, więc jak ich przyciśniemy, to Arsnyl się powinien tradycyjnie w defensywie obsrać.
Francuzi chyba Ci się pomylili. Squillaci jest tym dobrym, a Koscielny złym.

Jaroldz napisał(a):Jak dla mnie trochę dziwna decyzja. Jak na beniaminka i na skład jakim dysponują, to źle się nie prezentują, spadek im nie grozi, a tu taki news. Nie spodziewałem się w ogóle.
Od początku sezonu Hughton był faworytem numer 1 do zwolnienia wśród kołczów Premier League. Mimo wyników i gry całkiem całkiem spekulacje na ten temat nie ucichały. Dobra malały, ale nie jakoś gwałtownie, także wszyscy powinniśmy być na to przygotowani.

Mówiłem jakiś czas temu ( nie tutaj ) o naszej ucieczce, która gdzieś w lutym urośnie do niezłej wielkości rozmiarów. Powoli wszystko idzie w tym kierunku. I nie, nie napaliłem się po ostatnich wynikach Chelsea.
06-12-2010 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #296
Re: Premier League 2010/2011
Kwas napisał(a):Francuzi chyba Ci się pomylili. Squillaci jest tym dobrym, a Koscielny złym.

Dla mnie obaj są ciency - chociaż Kościelny chyba się gorzej faktycznie prezentował.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
07-12-2010 00:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #297
Re: Premier League 2010/2011
Ja w miare regularnie ogladam mecze Arsenalu (brat jest kibicem) i wg. mnie są faktycznie na podobnym poziomie (póki co dość słabym Tongue), ale Kościelnemu zdarzają się przebłyski i zagra naprawde dobry mecz, a Squilacciemu troche rzadziej. Szczęście że Vermealena nie mają Tongue

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
07-12-2010 07:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #298
Re: Premier League 2010/2011
Cytat:Szczęście że Vermealena nie mają

Tego, co go Nani zrobił w chuja jak dziecko, tego co przy naszej kontrze nie wiedział co jest pięć, tego co jest takim liderem defensywy, że jego wrzaski na kolegów w ogóle nie działają? Daj spokój. Berbatow w formie jednym podaniem by zrobił z niego kołowrotek.

Ogólnie Nasri niby jest w formie, ale mecze z AFC mają to do siebie, że ich najlepsi piłkarze w nich zawodzą, a lepiej grają ci, których nikt by o to nie podejrzewał. Toteż ja bym uważał na Fabiańskiego.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
07-12-2010 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #299
Re: Premier League 2010/2011
Co nie zmienia faktu że jest o klase lepszym obrońcą niż Squilacci i Koscielny ;p

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
07-12-2010 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #300
Re: Premier League 2010/2011
Kwas napisał(a):Francuzi chyba Ci się pomylili. Squillaci jest tym dobrym, a Koscielny złym.
Nie, nie pomylili mi się. Zamiast Kościelnym będą musieli wyjść z niedoświadczonym Djourou. Kościelny nie zachwyca, ale jestem pewny, że by wyszedł w parze ze Squillacim. No i nie maja żadnych alternatyw w razie kontuzji.
Szymcio napisał(a):Tego, co go Nani zrobił w chuja jak dziecko, tego co przy naszej kontrze nie wiedział co jest pięć, tego co jest takim liderem defensywy, że jego wrzaski na kolegów w ogóle nie działają? Daj spokój. Berbatow w formie jednym podaniem by zrobił z niego kołowrotek.
:lol:

Zagrał słaby mecz przeciwko United, znaczy się jest do dupy. Co tam, że to jego pierwszy sezon w PL, że został wybrany do jedenastki sezonu i był jednym z najlepszym transferów poprzedniego roku w Europie. Dał się ograć Naniemu, co za pizda.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
07-12-2010 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości