Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2010/2011
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #511
Re: Premier League 2010/2011
Wszyscy mówią, że Niebiescy w formie... Tymczasem ostatni mecz przegrali (PRZEGRALI), a Torres nadal pozostaje z jedną bramką na koncie. Myślę, że będzie powtórka z Ligi Mistrzów. Mam jedynie nadzieję, że Arsenal wskoczy na drugie i Tottenham da radę awansować do strefy europejskich pucharów.

Nie chce mi się z Tobą gadać.
02-05-2011 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #512
Re: Premier League 2010/2011
Tomasson napisał(a):Wszyscy mówią, że Niebiescy w formie... Tymczasem ostatni mecz przegrali (PRZEGRALI), a Torres nadal pozostaje z jedną bramką na koncie. Myślę, że będzie powtórka z Ligi Mistrzów.

Dobrze by było, ale obecną formę można odłożyć na bok. Dla CFC będzie to najważniejszy mecz w sezonie, mecz o życie, o wszystko. Nie odstawią nogi w żadnym wypadku, kości będą trzeszczeć. Szykuje się wielka bitwa.

Zaliczka z Schalke jest spora, rozegrać ten mecz minimalnym nakładem sił, dać pokopać Gibsonom czy Evansom, a w niedzielę pokazać kto rządzi na Wyspach.

Nie mogę doczekać się już pierwszego gwizdka sędziego.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
02-05-2011 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #513
Re: Premier League 2010/2011
Ja również na samą myśl niedzielnego meczu dostaje gęsiej skórki. Oddałbym mecz z Schalke walkowerem za te 3 pkt w lidze.... Tongue Na serio - również myślę, że z Niemcami można zagrać pół-rezerwowym składem(oczywiście bez przesady), a z Chelsea z grubej rury. Musi zagrać Giggs w środku, bo bez niego ostatnimi czasy nasz środek nie istnieje. Jest Michael jako defensywny, ok, ale nie ma rozgrywającego. I mam nadzieję że nasi nie zagrają na remis(bo taki nas trochę urządza), tylko o całą pulę. Jak przegramy mistrza zostaniemy największymi frajerami w historii EPL.

Chelsea również nie gra olśniewająco, ale na 3 pkt się zbliżyli. I jak większość zauważyła, w tym sezonie poznamy najsłabszego mistrza Anglii w historii Premier League. Bo albo zespół, który przez kilka mies. miał megadoła, i w każdym innym sezonie grałby o 3 miejsce, albo zespół, który nie potrafi grać na wyjazdach. Mam nadzieję, że ten drugi.
02-05-2011 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #514
Re: Premier League 2010/2011
Cytat:Federacja Angielska bada materiał z kontrowersyjnym wywiadem sir Aleksa Fergusona po przegranym pojedynku z Arsenalem 0-1 i zadecyduje, czy Szkot po raz kolejny przekroczył granice w krytykowaniu sędziego.

Ferguson dopiero co wrócił z 5 meczowego zawieszenia, po tym jak publicznie skrytykował pracę Martina Atkinsona. Teraz natomiast twierdził, że United powinno mieć rzut karny, gdy Gael Clichy sfaulował w polu karnym Michaela Owena.

"Nie ma żadnych dobrych decyzji w takich meczach, tego się obawiam" - stwierdził Fergie po meczu.

"Nie dostaliśmy przychylnej decyzji w tak ważnym meczu. To jest zbyt ważny mecz, a my nie dostajemy żadnych dobrych decyzji."

Menedżer United narzekał również na faworyzację niektórych zespołów w decyzjach sędziów i czuje, że Chelsea cieszyła się tym w ostatnich kilku meczach przeciwko jego zespołowi. Słowa te są interpretowane jako metoda na wywieranie nacisków na sędziów, którzy będą sędziować spotkanie Chelsea z United na Old Trafford w najbliższą niedzielę.

Wszelkie działania, które FA ma podjąć we wtorek, mogą rozgniewać i rozwścieczyć zarówno Fergusona jak i United.

manusite.pl

:shock: Jeśli dadzą Fergiemu znów kilku meczowy ban to ta śmieszna instytucja już całkowicie się ośmieszy :!: To już nawet nie jest wkurwiające, to jest żałosne :roll:

Widać, że za wszelką cenę federacja nie chce dopuścić do tego, abyśmy to my wygrali ligę. To wcześniejsze zawieszenie SAF-a na 5 meczów, kara dla Roo, nie były przypadkowe. Taki Dalglish może przed kamerami bluzgać i lekceważyć drugiego trenera( Wengera) i nie spotyka go żadna kara za to. Fergie za to znów jest pod lupą. :twisted:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
02-05-2011 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #515
Re: Premier League 2010/2011
Cytat:Taki Dalglish może przed kamerami bluzgać i lekceważyć drugiego trenera( Wengera) i nie spotyka go żadna kara za to. Fergie za to znów jest pod lupą.

Są równi i równiejsi.

Nie chce mi się z Tobą gadać.
03-05-2011 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #516
Re: Premier League 2010/2011
Analogia, Ferguson i MU = Mourinho i Real Smile
03-05-2011 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #517
Re: Premier League 2010/2011
brayoz napisał(a):Analogia, Ferguson i MU = Mourinho i Real Smile

Nie powiedziałbym.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
03-05-2011 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #518
Re: Premier League 2010/2011
Tak tak Jaroldz, ty nigdy nic nie powiesz co ma jakikolwiek związek z Barceloną, wiemy o tym : )

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
03-05-2011 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #519
Re: Premier League 2010/2011
Cytat:Manchester United nie otrzyma trofeum za wygranie Premier League w nadchodzący weekend, nawet jeśli w sobotnim spotkaniu z Blackburn Rovers zdobędzie wymagany do wygrania rozgrywek jeden punkt. Władze angielskiej ligi postanowiły, że celebracja ewentualnego mistrzostwa odbędzie się dopiero w ostatniej kolejce, gdy "Czerwone Diabły" zagrają swój mecz na Old Trafford.
10-05-2011 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #520
Re: Premier League 2010/2011
I prawidłowo.

A kibice Blackburn zaczęli masowo sprzedawać swoje sezonowe karnety kibicom z Manchesteru 8-)

Gdzie jest Groszek?
10-05-2011 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #521
Re: Premier League 2010/2011
Jak to jest z miejscami premiującymi do Ligi Europejskiej? Birmingham, miejsce piąte i miejsce szóste czy Stoke?

Gdzie jest Groszek?
15-05-2011 18:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #522
Re: Premier League 2010/2011
Birmingham i Stoke grają w europejskich, a 6. miejsce nie jest premiowane grą w tych rozgrywkach.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-05-2011 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #523
Re: Premier League 2010/2011
Ale 5 gra w eliminacjach LM czy w UEFA?
Liverpool zostanie bez gry w pucharach, dobrze patrze tak?

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
15-05-2011 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #524
Re: Premier League 2010/2011
5 gra w eliminacjach Ligi Europejskiej. A Liverpool... no cóż Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-05-2011 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #525
Re: Premier League 2010/2011
5 gra w eliminacjach LE.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
15-05-2011 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości