Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2010/2011
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Premier League 2010/2011
Stoke ma najgłośniejszą publiczność w całej EPL, jakoś leży nam ten rywal to mogą zostać.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
04-08-2010 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #47
Re: Premier League 2010/2011
michal85 napisał(a):Matysie, a co Ci szkodzi Stoke? Dla mnie chociażby ze względu na atmosferę jaka panuje na tamtejszym obiekcie nie zyczę im spadku.
Największe drewna jakie w życiu widziałem. Wrzuta z autu i liczenie, że jeden z ich olbrzymich murzynów gdzieś tam strąci piłkę do bramki. Ten Delap to jest jakaś obraza dla zawodu "piłkarz". Co ten oszczepnik robi w PL? Bo daleko piłkę rzuca i ma grać w najlepszej lidze świata?! Nie, kurwa, dalej nie piszę, bo ja się naprawdę nie mogę denerwować.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-08-2010 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #48
Re: Premier League 2010/2011
danieltwi napisał(a):
michal85 napisał(a):będziemy tam wieli swojego grajka

Kogo?
Wszystko wskazywało na to, że Cleverley'a, ale Tom niespodziewanie trafił jednak do Wigan.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
05-08-2010 06:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #49
Re: Premier League 2010/2011
Moim zdaniem tuż za nami uplasuje się Arsenal, który chyba w końcu wyciągnął jakieś wnioski z poprzednich sezonów, trzecia będzie Chelsea. Jakoś po prostu nie sądzę, że znów sezon życia rozegra taki Malouda, czy też Ivanović, Lampard też w końcu musi zacząć grać gorzej :kox: Jeśli chodzi o czwarte miejsce, to podobnie jak większość życzę go Evertonowi, ale boję się, że ostatecznie do Big Four wtargnie City. Szansę mają naprawdę dużą, jeśli Mancini na tym wszystkim zapanuje, nie będzie kłótni, to na pewno będą jednym z faworytów o Ligę Mistrzów.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-08-2010 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #50
Re: Premier League 2010/2011
Jedenastka United wg kibiców
Cytat:Edwin van der Sar

Rafael da Silva - Jonny Evans - Nemanja Vidić - Patrice Evra

Antonio Valencia - Paul Scholes - Darren Fletcher - Nani

Wayne Rooney - Javier Hernández


Tak zagłosowali ludzie na oficjalnej stronie. Zobaczymy jak będzie w rzeczywistości...



Mój Blog: Pod presją czasu
07-08-2010 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #51
Re: Premier League 2010/2011
W chwili obecnej to chyba najlepszy dostępny skład. W pełni popieram ten wybór. Mam nadzieję, że to Rafael będzie w tym sezonie naszym pierwszym prawym obrońcą. Kiedyś musi zacząć grać i nabierać doświadczenia, aby nie przytrafiały mu się takie klopsy jak w meczu z Bayernem.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-08-2010 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #52
Re: Premier League 2010/2011
Nieco zaskakujące jest to że Chicharito został już umieszczony w pierwszej 11. Swoimi dobrymi występami szybko kupił większość kibiców. No cóż, zobaczymy co przyniesie sezon Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
07-08-2010 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #53
Re: Premier League 2010/2011
Po tym sezonie nie spodziewam się za wiele. Będę zadowolony, jeśli załapiemy się na trzecie miejsce. Dla mnie mistrzem zostanie Chelsea, a drugie miejsce zajmie Arabchester City. My z Arsenalem powalczymy o trzecie miejsce.

Chelsea wzmocniła się Benayounem oraz Ramiresem. O City nie wspominam, bo oni dokonali świetnych transferów. Silva, Kolarov czy Toure będę należeć do najlepszych w Anglii. Już teraz mają lepszą obronę, pomoc i atak od nas, a co dopiero będzie za sezon czy dwa :?: Aż strach pomyśleć.

My podczas drugiego okienka transferowego natomiast znów się nie wzmocniliśmy, a tylko uzupełniliśmy kadrę. Na prawej obronie znów będzie grał Neville( bez urazy, ale czas już zawiesić buty na kołku) oraz Rafael, który ma wielkie wahania formy i popełnia jeszcze błędy, które nas sporo kosztują( mecz z Bayernem).

Środek obrony- Vidić oraz Evans, który do wybitnych nie należy i nie będzie należeć. Smalling lepiej niech nie gra. Popełnia masę błędów. Nawet w USA je popełniał, a co dopiero by było w lidze czy LM.

W pomocy mamy tylko Valencie oraz Naniego. Scholes czy Goggs już za wiele nie wniosą, a następców brak. Dlatego dziwię się, że SAF nie wybłagał od Glazerów tych 12 mln funtów na Oezila. Toż to promocja :!: Znów będziemy musieli się męczyć patrząc na Gibsona- kolesia, który posiada tylko mocne kopyto i nic więcej.

W ataku znów będziemy liczyć na Rooney'a. Dla mnie jednak Anglik nie będzie miał już tak świetnego sezonu, jak ten miniony. Berbatov znów nie przekroczy liczby 15 strzelonych goli, Owen zaraz się połamie. Hernandez może zdobędzie z 5 goli, a Macheda co najwyżej ze dwa.

Tak więc nie wygląda to za różowo.

Co do beniaminków. Newcastle zapewne się utrzyma i uplasuje się w granicach 10 miejsca. WBA będzie do końca walczyć o utrzymanie i pewnie spadnie( chociaż chciałbym, aby się utrzymali), a Blackpool niemal na 100% poleci z ligi.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
08-08-2010 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Premier League 2010/2011
Cytat:Chelsea wzmocniła się Benayounem oraz Ramiresem. O City nie wspominam, bo oni dokonali świetnych transferów. Silva, Kolarov czy Toure będę należeć do najlepszych w Anglii. Już teraz mają lepszą obronę, pomoc i atak od nas, a co dopiero będzie za sezon czy dwa :?: Aż strach pomyśleć.

Rok temu, też tak mówiono. Pieniądze nie grają i City cały czas są gorszą ekipą od United.

Nie ma co narzekać. Będzie dobrze.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
08-08-2010 12:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #55
Re: Premier League 2010/2011
Że niby City ma lepszą obronę i atak ?

Co do pomocy również mógłbym się spierać. Skrzydła mamy IMO najlepsze w Anglii, a Fletcher to najlepszy DM zeszłego sezonu.

Cytat:Środek obrony- Vidić oraz Evans, który do wybitnych nie należy i nie będzie należeć.
Wymień lepszego obrońce w PL u-23. Jonny ma wszelkie predyspozycje do tego, żeby być graczem wybitnym. Już jest wybitny jak na swój wiek.

Cytat:Dlatego dziwię się, że SAF nie wybłagał od Glazerów tych 12 mln funtów na Oezila. Toż to promocja :!:
Proszę o źródło informacji o tej promocji.

Cytat:Znów będziemy musieli się męczyć patrząc na Gibsona- kolesia, który posiada tylko mocne kopyto i nic więcej.
Jest silny, posiada również dobre podanie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-08-2010 12:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #56
Re: Premier League 2010/2011
W necie pełno informacji, w których było napisane, że Werder jest skłonny sprzedać go za tą kwotę, a nawet obniżyć ją.

Kolarov, Boateng, Lescott, Bridge, Toure to lepsi obrońcy niż Evra, Vidić, Evans i Neville i Rafael.

Silva, Barry, Toure, Johnson, De Jong, też są lepsi od składu Valencia, Fletcher, Scholes, Nani. A ma do City w najbliższych dniach dołączyć Milner, którego wielu fanów United chciało u nas.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
08-08-2010 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #57
Re: Premier League 2010/2011
Evra > Brigde
Vidic > Lescott
Evans > Boateng

Fletcher > Barry czy tam De Jong
Valencia > Wright Phillips
Nani > Silva

Także wiesz....



Mój Blog: Pod presją czasu
08-08-2010 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #58
Re: Premier League 2010/2011
Jaroldz napisał(a):Kolarov, Boateng, Lescott, Bridge, Toure to lepsi obrońcy niż Evra, Vidić, Evans i Neville i Rafael.
:lol:

Evra i Vidic w formie to najlepsi piłkarze na swoich pozycjach na świecie. Serb miał troszkę słabszy sezon, więc nie chcę go stawiać jako numer jeden, ale Francuz jest chyba najrówniej grającym naszym piłkarzem i jego pozycja jest niepodważalna. Evans i Ferdinand (zapomniałeś o nim?) to również klasa światowa, pierwszy do niej już puka, drugi od lat ją tworzy. Prawa obrona faktycznie wygląda słabiej.
A co powiedzieć o defensorach City- no porządni wyrobnicy, tylko Kolo jak jest w formie może gdzieś tam aspirować do wyższej klasy. Reszta to moc na poziomie ligi europejskiej.


Fan United od 1992 roku
08-08-2010 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #59
Re: Premier League 2010/2011
Foster napisał(a):Evra > Brigde
Vidic > Lescott
Evans > Boateng

Fletcher > Barry czy tam De Jong
Valencia > Wright Phillips
Nani > Silva

Także wiesz....

Wiadomo, że każdy będzie miał swoje zdanie. Dla mnie wygląda to tak:

Evra > Brigde
Vidic > Lescott
Evans < Boateng

Fletcher = Barry czy tam De Jong. Jak dojdzie Milner to będzie znak większości po stronie City.
Valencia > Wright Phillips
Nani < lub = Silva

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
08-08-2010 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #60
Re: Premier League 2010/2011
Jaroldz napisał(a):Wiadomo, że każdy będzie miał swoje zdanie. Dla mnie wygląda to tak:

Evra > Brigde
Vidic > Lescott
Evans < Boateng
No to gdzie widzisz tą lepszą defensywę?

W City jest cały zastęp piłkarzy grających wyłącznie dla kasy, a to nigdy nie wróży nic dobrego, bo każdy by chciał grać, jeden drugiemu patrzy w kontrakt, a Ci co byli gwiazdami w jednym sezonie, w następnym mogą być zastąpieni przez inne modele. Tak się nie buduje zespołów. Jeszcze rozumiem Real, bo oni kupują najlepszych, ale City bierze w wielu przypadkach drugi sort.


Fan United od 1992 roku
08-08-2010 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości