Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2010/2011
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #76
Re: Premier League 2010/2011
Zdzichu napisał(a):O rany, ale już parę postów niżej się trochę poprawił, równie dobrze możecie wyciągnąć jakąś głupotę z drugiej strony, tylko po co

<ściana>

Faktycznie w przeciągu kilku swoich wypowiedzi zmienić zdanie najpierw o 90 stopni, kolejno pod wpływem konkretnych kontrargumentów o następne 90 by na koniec prawie całkowicie sobie zaprzeczyć :tuptup: hi five madafaka!


Jaroldz napisał(a):Chelsea wzmocniła się Benayounem oraz Ramiresem. O City nie wspominam, bo oni dokonali świetnych transferów. Silva, Kolarov czy Toure będę należeć do najlepszych w Anglii. Już teraz mają lepszą obronę, pomoc i atak od nas, a co dopiero będzie za sezon czy dwa :?: Aż strach pomyśleć.

Wow, klękajcie narody. Czego, o my nieszczęśni w ogóle tu - w tym sezonie - szukamy?!

Jaroldz napisał(a):Środek obrony- Vidić oraz Evans, który do wybitnych nie należy i nie będzie należeć. Smalling lepiej niech nie gra. Popełnia masę błędów. Nawet w USA je popełniał, a co dopiero by było w lidze czy LM.


:plask: :plask: :plask: Jak tu nie polemizować z takimi wchujmegabzdurami?!!!

Jaroldz napisał(a):W ataku znów będziemy liczyć na Rooney'a. Dla mnie jednak Anglik nie będzie miał już tak świetnego sezonu, jak ten miniony. Berbatov znów nie przekroczy liczby 15 strzelonych goli, Owen zaraz się połamie. Hernandez może zdobędzie z 5 goli, a Macheda co najwyżej ze dwa.

I have a dream czy jak?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
09-08-2010 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #77
Re: Premier League 2010/2011
Teoretycznie dalej swojej tezy bronił, nie mam pojęcia po co tak przeżywać i wyśmiewać po tysiąckroć jedną wypowiedź ... Olej, a nie wytykasz mu każde pół zdania z którym się nie zgadzasz (ja też, ale po co się sprzeczać z kimś kto uważa, że Vida z Evansem nie dają rady) ? Wink
09-08-2010 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #78
Re: Premier League 2010/2011
Śliwa napisał(a):No, ale swoją drogą, to też mnie rozjebało na łopatki. Wzmocnienia po byku, nie ma co. Hernandez to lepszy transfer niż obaj razem wzięci.
W sumie Ramires taki trochę Hernandez, niewielu go w akcji jeszcze widziało i ciężko coś o nim mówić. A Benayoun to typowa zapchajdziura w kadrze i i tak będzie grał pewnie rzadko. No ale z tym Ramiresem to jeszcze by się wypadało wstrzymać. No chyba, że ktoś Benfice często ogląda Wink
09-08-2010 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #79
Re: Premier League 2010/2011
Ramires w Benfice szału nie robił i nie jest to z pewnością jakieś megawzmocnienie kadry Chelsea. Pewnie będzie ustawiany na środku, ale ciężko to widzę, żeby wygryzł kogoś z dwójki Essien - Lampard. Chyba, że Essien złapie kontuzje.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
10-08-2010 09:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #80
Re: Premier League 2010/2011
Szkoda Aston Villi, bo taką ekipę jaką mieli w pewnym momencie to ciężko będzie odtworzyć. Ważne, żeby za O`Neillem nie wybyli im zawodnicy, bo mają jeszcze całkiem spory potencjał na walkę o europejskie puchary. Jeżeli nie zaczną odchodzić hurtem najważniejsi zawodnicy to na pewno siłą rozpędu dadzą jeszcze radę sprawić niejedną niespodziankę. Wink

No i przypomniało mi się, że Chelsea miała nie dokonywać transferów do 2011. Ale tak to bywa, że pamięta się tylko dobre informacje a to, że wyrok ten został zawieszony do ostatecznego rozstrzygnięcia w sprawie Kakuty jakoś umknął mojej uwadze (na szczęście jest wujek Google Wink ). Tylko... takie info było w listopadzie a od tamtej pory cisza.. Czy wie ktoś czy jest już jakiś ostateczny wyrok w sprawie "nielegalnego" pozyskania Kakuty (jak twierdzi RC Lens), bo mamy sierpień czyli lekko licząc sprawa ta ciągnie się już 9 miesięcy...?
10-08-2010 09:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #81
Re: Premier League 2010/2011
allfanmu napisał(a):Szkoda Aston Villi, bo taką ekipę jaką mieli w pewnym momencie to ciężko będzie odtworzyć. Ważne, żeby za O`Neillem nie wybyli im zawodnicy, bo mają jeszcze całkiem spory potencjał na walkę o europejskie puchary. Jeżeli nie zaczną odchodzić hurtem najważniejsi zawodnicy to na pewno siłą rozpędu dadzą jeszcze radę sprawić niejedną niespodziankę. Wink

No i przypomniało mi się, że Chelsea miała nie dokonywać transferów do 2011. Ale tak to bywa, że pamięta się tylko dobre informacje a to, że wyrok ten został zawieszony do ostatecznego rozstrzygnięcia w sprawie Kakuty jakoś umknął mojej uwadze (na szczęście jest wujek Google Wink ). Tylko... takie info było w listopadzie a od tamtej pory cisza.. Czy wie ktoś czy jest już jakiś ostateczny wyrok w sprawie "nielegalnego" pozyskania Kakuty (jak twierdzi RC Lens), bo mamy sierpień czyli lekko licząc sprawa ta ciągnie się już 9 miesięcy...?
O ile dobrze pamiętam, to Chelsea miała zakaz robienia transferów przez 2 lata. Po czym się odwołała i ich apelacja została przyjęta. -_-
10-08-2010 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #82
Re: Premier League 2010/2011
Niestety kary dla nich nie ma. W meczu o tarczę grał nowy nabytek Benayun z looserpoolu. Ale to chyba jeden z niewielu transferów jakie zrobili, przez lato.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
10-08-2010 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #83
Re: Premier League 2010/2011
Najpiękniejsza w Premier League Smile Która według Was, jest ta "naj"?

http://jacekzytnicki.blogspot.com/2010/ ... eague.html



Mój Blog: Pod presją czasu
10-08-2010 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #84
Re: Premier League 2010/2011
Newcastle - jeszcze się sezon nie zaczął, a oni już strzelili sobie samobója, upubliczniając tę fotkę.

IMO babka Sunderland'u bardzo wporzo.
Inna sprawa, że zawody mało wyrównane ze względu na stosowanie niedozwolonych środków przez niektóre uczestniczki (photoshop czy inny chuj - widać, że było coś majstrowane)
10-08-2010 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #85
Re: Premier League 2010/2011
Stare jak świat. I tak mamy (Polacy) najpiękniejsze fanki United :oops:.
10-08-2010 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #86
Re: Premier League 2010/2011
Lucas napisał(a):Stare jak świat. I tak mamy (Polacy) najpiękniejsze fanki United :oops:.
Odpal foty z cycami, bo nie uwierzę.
10-08-2010 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #87
Re: Premier League 2010/2011
Foster napisał(a):Najpiękniejsza w Premier League Smile Która według Was, jest ta "naj"?

http://jacekzytnicki.blogspot.com/2010/ ... eague.html

Fulham..
11-08-2010 00:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #88
Re: Premier League 2010/2011
Chudy napisał(a):
Foster napisał(a):Najpiękniejsza w Premier League Smile Która według Was, jest ta "naj"?

http://jacekzytnicki.blogspot.com/2010/ ... eague.html

Fulham..


"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
11-08-2010 00:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #89
Re: Premier League 2010/2011
Chudy napisał(a):
Foster napisał(a):Najpiękniejsza w Premier League Smile Która według Was, jest ta "naj"?

http://jacekzytnicki.blogspot.com/2010/ ... eague.html

Fulham..

Właśnie się dziwiłem, że wszyscy jakieś tam Sunderlandy, srandy, a nikt nic nie wspominał o takim zjawisku :oops:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-08-2010 08:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #90
Re: Premier League 2010/2011
Oczywiście, że Wigan. Tzn. Wigan w tym przypadku, bo ta laska miała chyba sesje z wszystkimi trykotami zespołów PL.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-08-2010 08:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości